Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények aventes varázsitatóról? (Most akarok egyet venni) fórum

Vélemények aventes varázsitatóról? (Most akarok egyet venni) (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 12. 23:00

A lányaimnak 4 különböző méret van, strapabíró. Viszont mi cumival használjuk (éjjel és utazáshoz), az itatócsőrt elajándékoztuk, mert nem hogy nem csöpögött, hanem folyt belőle minden.

A csajokat a lehető leghamarabb pohárhoz szoktattuk.:)

13. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 7. - Panka78)
2009. aug. 12. 22:57
3,5 dl-es a sportitató.
12. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Gavrilo1)
2009. aug. 12. 21:56
Nos, igen, ez tény! Röptetésálló! :D
2009. aug. 12. 21:41
Nekünk nem folyik, vagyis megjelenik pár csepp ha az etetőszékből a földhöz vágja. Én már azt is értékelem hogy eddig még nem tört darabokra. Szerintem érdemes megvenni, nagyon jó!!!
2009. aug. 12. 21:11
Nálunk sajna nem jött be.Kislányom a NUKosat szereti.
2009. aug. 12. 19:17
Nekünk mindkét gyereknek volt és nagyon szerettük.
8. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Panka78)
2009. aug. 12. 18:16

Hát, kicsit folyat a miénk, de csak akkor, ha a lányom földhöz vágja. Meg néha 1-2 csepp, ha fejrefordítva rázza, mert a szelepen belül marad egy kicsi víz. De pl. az egyik barátnőm kisfiának sose cseppenik ki egy csepp se, mert az utolsó "szívásnál" már figyel rá, hogy kijöjjön minden a szelepből... Az én lányom amúgy is varázsló, neki a legkisebb cumisüveg is csepegett! :D

Asszem a mienknél nincs nagyobb, ez kb. 3,5 deci...

2009. aug. 12. 18:03

Aventes varázsitatóból melyik a legnagyobb méret? Mármint, hogy hány dl?

És ez nem csöpög? Eddig bármemilyet vettem,mind folyt mellette.

Illetve a Nuby még nagyon jó, de abból nem találok sehol nagy méretet!

2009. aug. 12. 18:02
Nekünk is van! Szereti a lányom. Egyet sem sikerült még elnyúznunk. De ez lehet, hogy azért van, mert én itthon pohárból itatom.
2009. aug. 12. 17:51

Nos, a javaslatomból asszem látszik, hogy nekünk ez van... :) Én nagyon szeretem! Mondjuk már a másodikat nyúzzuk, mert az elsőt kinőttük. Ha meleg van, nem elég a kb. 2 deci víz a manómnak.

Egyébként azért szeretem az Aventes cuccokat, mert mindegyik kompatibilis a többivel.

4. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Sylvie26)
2009. aug. 12. 17:47
Melyik fejet használod? Gondolom, a fehéret. Ha a picúrnak kint van az első 8 foga, nyugodtan vehetsz zöld fejet! Nem puha, mint a fehér, ezért tovább tart... És van egy 3. féle fej is, az már majdnem ugyanolyan, mint a kulacs... És mindegyikben van szilikon-szelep, az mindig a fejhez jár, mind3 fajtánál...
2009. aug. 12. 17:39
köszi, nekem nagyon szereti a tupperware-sat, csak szeretnék még egyet mert ez állandó használatban van
2009. aug. 12. 17:35

Szia!


Nekünk nagyon bevált csak ebből hajlandó inni a lánykám. Előtte már egy csomó félét kipróbáltam de nekünk csak ez vált be. Igaz hogy drága hozzá a fej és hamar elhasználódik de akkor is nagyon jó, nem csöpög és csak akkor jön belőle ha szívja.

2009. aug. 12. 17:23
Vélemények aventes varázsitatóról? (Most akarok egyet venni)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook