Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények a Ziaja termékcsaládról fórum

Vélemények a Ziaja termékcsaládról (beszélgetős fórum)


5. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Henobeno)
2011. jún. 27. 09:51

Hasznalom a kecsketejes testapolot, amit nagyon szeretek, mert nagyon szaraz a borom es ez megfeleloen hidratalja, plusz meg lactobacillusos is. Probaltam a kecsketejes kezkremjet is, nagyon selymes lesz utana a bor, de nekem nem elegge zsiros, majd kiprobalom ugyanebbol a regeneralo kezkremet is.

Nemreg neztem, hogy sok uj dolog van, en DM-ben veszem, bar kulfoldon elek es itt tobb termekuk van, mint M.o-on. Van nekik olivas, narancsolajos, kecsketejes, kakaovajas termekcsaladjuk, meg most szemezgetek az algas nappali kremmel.

2010. júl. 22. 22:14

Jó minőségűek ezek a termékek?

Sajnos nálunk még nincs Auchan, de már építik.

2010. júl. 22. 21:39

Az Auchan-ban láttam a múltkor, nagyobb volt a válszték, mint a DM-ben.

Én használtam kakaóvajas tusfürdőt és testápoló vajat. Szerettem, az illata is fini nagyon...

2010. júl. 22. 21:37
Én az arckrémet használom,bevált! Auchanban többfélét is megtalálsz!
2010. júl. 22. 21:03

Sziasztok!

Használt már közületek valaki Ziaja márkájú kozmetikai szereket? Mi a véleményetek? Tapasztalatok? Máshol nem nagyon találtam róla semmit. Jónak tűnik, csak nálunk szerintem még nem valami elterjedt. A dm-ben láttam 2 féle terméket tőlük, de az interneten nagyon sok féle van. Hol lehet beszerezni a neten kívül? Szóval melyik boltban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook