Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények a miskolci kórházakról? fórum

Vélemények a miskolci kórházakról? (beszélgetős fórum)


5. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - 4bd8ba24e4)
2011. júl. 22. 11:35

Szia.

Én tavaly szültem-igaz itthon Ózdon,de...

33 hetesen bekellett vinni engem innen Ózdról Miskolcra a Szentpéteri kórházba,mert fulladtam-már úgy vittek el innen,hogy lehet,hogy már megszülesztenek Miskolcon-hát nem úgy lett....Szombati napon szinte éjfélre értünk be Miskolcra,de a következő hét pénteken hazajöttem onnan a saját felelősségemre,mert egyszerűen ami ott működik a szülészeten a legutólsó ellenségemnek nem kívánom...

2011. jan. 18. 13:55
Lányok köszönöm a privát válaszokat!!!
3. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2. - B826c5a02d)
2011. jan. 16. 20:06

Szia!

Köszi a gyors választ!

Te kinél szültél?Vagy kit ajánlanál?

2011. jan. 16. 15:45

szia!

Miskolcon a Semmelweis Kórházban szültem mind a 3 gyerkőcöm, igaz jó pár évvel ezelőtt, de ez a kórház már akkor bababarát volt.

Fogadott orvosom is volt, akivel max. megvoltam elégedve. ( nagyon sok ismerősöm szült nála )

Úgy tudom kb. 1 évvel ezelőtt lett a kórház szülészete teljesen felújítva és orvost is választhatsz.

Az alternatívákat pontosan nem tudom, de ha ott választasz dokit, szerintem fog tájékoztatni mindenről.

2011. jan. 16. 15:35

Sziasztok!

Nemrég költöztem Miskolcra és véleményeket szeretnék?

Milyenek a szülészetek miskolcon?milyenek a szülésznők?bababarát kórházak?van lehetőség alternatív módszerekre?Téyleg igaz hogy csak a megyeiben lehet a fogadott orvosodnál szülni?

Segítsetek ha tudtok!!!

Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook