Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények a MAGNETER vagy másnéven a mágneses rezonanciás kezelésről? fórum

Vélemények a MAGNETER vagy másnéven a mágneses rezonanciás kezelésről? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 26. 11:34
glady vagyok és mindenkinek szépnapot kívánok lassan már kéthete használom a magneter Pro 1-et rheuma,izület,és befagyottváll panaszom javult.Eggyik napról a másik napra nem fog tudom elmúlni . 65 éves vagyok és nagyon türelmes.Folytatom tovább.Amint jobb hirrel tudok beszámolni megint leírom. Csak ajánlani tudom.Mindenkinek jobbulást kívánok.
7. Sapienta (válaszként erre: 6. - Hf0814)
2011. febr. 25. 09:50

szia, engem érdekel :)

azt én is hallottam, hogy mozgásszervi panaszoknál hatásos a kezelés.

én psoriasist kezelek vele, valamennyire javult, aztán pár hétig megfeledkezdtem a dologról, most újra kezdtem és megint látom a javulást. mondjuk, ennél a betegségnél vannak spontán javulási időszakok is, ha tünetmentes leszek, azzal bizonyít a szerkezet. de tény és való, hogy amikor kihagytam a kezelést, két hét után kicsit rosszabbodott, újrakezdtem és már egy kezelés után láttam a javulást, ami véletlen egybeesésnek azért kicsit furcsa lenne.

még allergiakezelést szeretném kipróbálni valakin, na, ha ő tünetmentes lesz az idén, akkor végleg elkezdek hinni a magneterben :)

2011. febr. 3. 16:51

Szevasztok!

Már ha egyáltalán valakit még érdekel ez a témakör?

Lassan egy hónap telt el a tesztelés nálam nagyon jól sikerült. A reumatikus fájdalmakat nálam is és a barátaimnál is (azoknál is, akik nem akartak benne hinni) néhány kezelés már érezhető hatást fejtett ki. Nekem a befagyott vállam még egy kicsit fáj, de rendesen tudom használni, és hozzáteszem egy db. fájdalomcsillapító nélkül. A többi területen azt gondolom több idő kell (pl.:magas vérnyomás) hisz ott nincs fájdalom amit éreznék ha múlna.

2011. jan. 6. 09:33

Sziasztok!

Én nem ismerem a MAGNETERT. Gyakorló természetgyógyászoktól állandóan azt hallom, hogy az általuk használt kezelések (energetikai kezelés, gyógyteák, krémek ... ) csak lassan fejtik ki hatásukat. "Egy betegség teljes gyógyulásához körülbelül annyi idő szükséges mint a kialakulásához." Persze ehhez kellünk mi magunk is, meg a legtöbb esetben életmódváltás ( főleg étkezési szokások) is szükségeltetik.

2011. jan. 6. 09:18

Szevasztok!

Én is most tesztelem. Nekem "befagyott" a vállam, gyakorlatilag azt jelenti, hogy nem tudtam csak vállmagasságig emelni a kezem, ezenkívül a könyököm el volt törve, már ez is fájt, a kettő kapcsolatát nem tudom, de tény, hogy az első kezelés után a könyökfájásom teljesen megszűnt, a vállamnak most már 3 kezelést adtam, nem mondom, hogy tökéletes, de sokat javult. Nagyon szeretném, ha ténylegesen, hosszú távon is javítana rajtam, e kezdeteket jónak látom

2011. jan. 6. 09:14
én természetgyógyásznál kaptam ebből kúraszerűen de semmit nem hatott. Sőt a gyógynövények sem hatottak amiket felírt. Pontosabban adott krém és cseppek formájában. Erre kb 50 e ft ment el. És iehlyben egy másik természetgyógyász meggyógyított 900 ft-ból. + egy étrendet kellett követni. Én nem állítom, hogy nem jó. De nekem nem hatott semmit. Sajnos. Vagycsak nem hittem benne eléggé.
2011. jan. 6. 08:59
Szia, én épp tesztelem a magnetert. akiktől kölcsön kaptam ezek voltak a tapasztalatok: a cukrosnak jobbak lettek a teszteredményei, fogyásban nem segített (persze nem volt mellette semmi életmódváltás, csak a kezelés). A fejfájásomat nem mulasztotta el, persze lehet, hogy megelőzésként kéne használni, és nem akkor, amikor már megvan a gond. Amikor csak simán ráfeküdtem, nagyon jól ellazított, mást még nem tapasztaltam. Ha lesz valami más eredmény, visszatérek megosztani, de gondolom, bele fog telni egy kis időbe... Úgyhogy én is kíváncsian várom az olyanok véleményét, akik hosszabb ideje használják. (bocs a hosszúságért ;) )
2011. jan. 6. 08:05
Vélemények a MAGNETER vagy másnéven a mágneses rezonanciás kezelésről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook