Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények a gyöngyösi Bugát Pál kórház szülészetéről fórum

Vélemények a gyöngyösi Bugát Pál kórház szülészetéről (beszélgetős fórum)


2012. febr. 14. 13:09

Sziasztok


Én május közepén fogok szülni! Örülök, hogy Rátok találtam, mert éppen szülésznőt keresek! Szívesen venném, ha ajánlanátok nekem valakit, aki tényleg segítőkész, megbízható.

Nektek ki volt az orvosotok?

2011. dec. 9. 18:56
Szuper, csak ajánlani tudom! 1 éve szültem ott, sokat is kellet bent lennem, a nővérek, szülésznők, csecsmősök mind, mind nagyon aranyosak segítőkészek. Választott orvosom volt akivel nagyon meg voltam elégedve, de egy kivétellel a többi orvos is nagyon kedves és segítőkész volt még azokkal is akik nem választottak orvost.
2008. okt. 13. 19:15
Válaszd nyugodtan, az egy nagyon nagyon jó kórház.
2008. szept. 10. 10:06

Szia!

3éve itt szültem az elsőt és a másodikat is itt fogom.Nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt,kedvesek segítőek a nővérek és orvosok.

2008. jún. 19. 07:01

Szia Ancsa!

Én gyönygösi vagyok, és kilenc hónapos lesz a kislányom. Ide jártam tanácsadásra és terhesgondozásra, de nem itt szültem. Nem a kórházi, hanem családi körülmények miatt, úgyhogy bátran tudom ajánlani! Az egyik szülésznő a barátnőm is, úgyhogy őt személyesen tudom is ajánlani! Ha majd érdekel meg tudom adni priviben a nevét és számát, valamint orvost is tudok ajánlani!

2. dee7182d35 (válaszként erre: 1. - Ancsa31)
2008. febr. 8. 16:30
Etűntél a lombikosról,gyorsan ideírok,mert nekem is mennem kell.Csupa pozitív dolgot tudok mesélni gyöngyösről,semmi negatív nem jut eszembe.Jók a körülmények,kedves mindenki,és tisztaság van!
2008. febr. 7. 11:50
Sziasztok! az első 2 gyerekemet pesten szültem,nagyon meg voltam elégedve vele(budai honvéd kórház).az új törvény miatt viszont már gyöngyöshöz tartozom.Még nem vagyok terhes,meddőségi központba járunk,én PCO-s vagyok.azok segítségét szeretném kérni,akik itt szültek,vagy fognak szülni.Írjátok meg véleményeteket,tapasztalataitokat,és hogy melyik orvost választottátok?Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook