Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélemények a cigarettázásról! fórum

Vélemények a cigarettázásról! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
336. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 335. - Genlips)
2008. júl. 16. 09:10
Én is ismerek néhány ilyen embert, akik nem mernek rágyújtani, nehogy visszaszokjanak. Én 4 év után éppen kíváncsiságból rágyújtottam, kíváncsi voltam milyen hatással lesz rám, rosszul leszek-e, stb. Semmi bajom nem volt, aznap este elszívtam legalább 10 szálat, aztán másnaptól újra nem. Tudom, hogy nagyon erős dolog a függés, de úgy látszik, az én akaratom még annál is erőseb :DDD
335. genlips
2008. júl. 16. 08:55

Örülök a cigi letételének szívós és KeA, régen én is így szoktam le a körömrágásról. Egyik napról másikra :)

Apám nagy dohányos volt fiatalon, persze rengetegszer leszokott, aztán vissza, mostmár 30 éve nem szív, de azt mondta, hogy egy szívás is kitolt már vele és emiatt visszaszokott. Neki tapasztalat, nektek tanulság! :)

334. genlips (válaszként erre: 332. - 2ce679405c)
2008. júl. 16. 08:51

Én nem unblock A dohányosokat utálom :) Csak akik úgy dohányoznak, hogy az már engem is zavar. Tényleg az, hogy buszra felszállás előtt még egy jó kutya nagyot szívnak a cigijükbe, aztán a tömegbe fújják. Szerencsére egyre kevesebb ilyen emberrel találkozom. De emellett már előfordult az is, hogy az eldobott csikkre azt mondtam a gazdájának, dobja ki. Nem tette, így helyette én tettem meg. Legszívesebben a torkán nyomtam volna le a bunkóságáért.

Élvezet, gondolom, hogy nagy élvezet lehet. De nem kell másokat élvezkedés közben zavarni...

Azt pedig remélem nem szó szerint értetted, hogy ha nem akarom szívni, álljak odébb, főleg, ha én álltam ott előbb :) Már küldtem el ezért mellőlem dohányost. El is fogadta.

333. 2ce679405c (válaszként erre: 331. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 15. 23:32

Köszi! :D

Viszont GRATULA!!!

2008. júl. 15. 23:30

Ja, és aki utálja a dohányosokat, azoknak üzenem, hogy a dohányzás egyfajta rituálé. Olyan, mint másnak a reggeli kávé, tea, tej, kakaó. Sajnos függőséget okoz, nem beszélve a káros hatásáról, és a halálozási arányokról.-de ez ezzel jár.Hisz mi van már manapság ingyé? Nekem minden slukknál eszembe jutott, hogy le kellene szokni..., de szerettem.

Szóval nem szabad elítélni őket. Ez az Ő dolguk, és ha nem akarjátok szívni a füstöt, tessék arrébb állni!

Én pl.: szeretem a füsjét!Van benne vmi..., csak rákos.

331. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 330. - 2ce679405c)
2008. júl. 15. 23:28

Én elhiszem, ugyanezt tapasztaltam. És nagyjából ugyanígy szoktam le, egy nap úgy dötöttem, hogy abbahagyom és másnaptól nem gyújtottam rá többet. Bár ehhez kellett az, hogy egy kedves kolléga éppe a képembe fújja füstöt amikor én le, ő felszállt egy buszra. Akkor döntöttem úgy, nem szeretnék ilyen büdös bagószagú lenni.


Gratula!!! :D

2008. júl. 15. 23:22

Sziasztok!Ma van másfél hónapja, hogy nem dohányzom.Nagyon jól érzem magam, és eszem ágában sincs újból rágyújtani. Nem hiszitek el, de így valahogy tisztábbnak is érzem magam. Nem fáj a fejem, a körmeim is rózsaszínek már, nincsnek pattanásaim, sok pénzt takarítok meg, buli után nem vagyok annyira másnapos, nem fáj a tüdőm...stb. Viszont imádtam cigizni. Nem is akartam leszokni, de egyszer úgy kelltem fel reggel az ágyból, hogy ez undorító, azóta nem akarok cigizni. -ma sem értem mit álmodhattam...:D

Előzőekhez hozzá szólva: dohányzás nem undorító, csupán kellemetlen annak aki a füstjét szívja. Undorító mondjuk kinyalni a wc-t!

Ezért is jó, ha a vendéglátó és egyéb ipari egységekben van dohányzó és nem dohányzó helyiség. Mindkét fél számára és tolerálnijuk kell a másiknak! Nekem is jó volt beülni a dohányos étterembe, most meg jó a nem dohányos oldalra ülni.

A csikket, ha van rá lehetőségetek, mindig a kukába dobjátok!Próbáljunk meg EU-s országként kinézni!Ti érdeketek is!-ebbe nem mennék bele!

Ha nincs kuka, ajánlom, hogy vigyetek magatokkal mindig egy kis dobozt, amibe beletehetitek! Max. ássátok el a lábatokkal. Tudom, sok a szemét, a gyár, a kosz, a szmog. De miért legyen sok csikkből is? Valamivel el kell kezdeni!

Ennyi...

329. 9854c8384b (válaszként erre: 321. - Ittik86)
2008. júl. 15. 23:09
Megéri de nem az 1 ft miatt, hanem a bevételük miatt, h akkor már kényelmesen leülnek cigizni kávé meg sör... :)
328. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 327. - Ittik86)
2008. júl. 15. 22:45

A fáma azért nem szól másról, mert ez a topic kifejezetten a dohányzásról szól :))


Dohányozzatok, nyugodtan. Gondolom, te is tapasztaltad már, hogy néha bizony elég kulturálatlan módon teszik ezt egyesek. Nem illik egy étteremben rágyújtani, amíg a szomszéd asztalnál esznek. Amíg dohányoztam, a saját lakásomban sem cigiztem, ha nem dohányzó vendég volt nálunk.


De amíg egyesek beleslukkolnak a cigibe, eldobják az égő csikket a járdára, majd egy járműre felszállva a többiek arcába fújják a füstöt, addig sajnos nem lesz más a megítélés. Ezt meg sajnos nektek kellene elfogadnotok.

327. ittik86 (válaszként erre: 325. - Genlips)
2008. júl. 15. 22:34
Nem akarok rábeszélni senkit semmire. Csak annyit mondtam, hogy érdekes módon arról nem szól a fáma, hogy más dolgok mennyire szennyeznek titeket. Mi dohányosok vagyunk, fogadjátok el. Voltak, vannak, lesznek dohányosok, amíg világ a világ. Ezt meg ti fogadjátok el. Akármit is tesztek, akkor sem fog ez megszűnni!!!Ez van:-)
326. adri25
2008. júl. 15. 20:17
én nem dohányzom,és örülök,hogy egyre több szórakozóhelyen nem lehet dohányozni
325. genlips (válaszként erre: 320. - Ittik86)
2008. júl. 15. 19:38

Először is elnézést, hogy ide írom a véleményemet passzoló topikba :) A dohányosok undorítóak. Ezen nem változtat az sem, ha az autókról, gyárakról beszélünk. Akármi is van az autókkal, gyárakkal, többi általad említett dolgokkal, a dohányzás undorító.

Kínom nekem ugyan nincs, legfeljebb neked mániád, hogy megpróbálj minket rábeszélni, hogy inkább a már említett autókról és gyárakról beszéljünk itt, ebben a topikban.

Egy orrom alá pöfögőt jobban lenézek, mint egy autóst. Ahogy írtam, kicsit közvetlenebbül kényszerít rá egy dohányos a rossz levegő beszívására. Majd a dohányosok után jöhet a többi.

324. Szerencsésani (válaszként erre: 320. - Ittik86)
2008. júl. 15. 18:02
Közlekedni muszály, cigizni nem. És a tömegközlekedéses buszok sem parfümöt fújnak ki, ha netán az a bajod, hogy mért nem azzal járunk.
2008. júl. 15. 17:59
Nem tudom, a vonatokon beszüntették-e már a dohányzást.Régebben sokat jártam Br.re, és gyakan lemaradtam mert csak a dohányzó kocsibaba lett volna hely, ami olyan büdös, hogy Dorozsmáig nem bírtam volna ki. A dohányosok zöme is nemdohányzó kocsiba ült be, és kijártak a folyosóra,meg a zárt peronra szívni,ahonnan, meg a ruhájukból természetesen ömlött befelé a füst. Ja, és a cigi árát senki sem sokallja, még egy dohányostól sem hallottam, hogy drága. NEKTEK EZ MINDENT MEGÉR? Erre még a minimálbér miatt síránkozóknak is futja. Iszonyat, a közterületeken szétdobált csikkek tömkelege. Legszörnyűbb a gyerekek kiszolgáltatottsága, épp tegnap láttam, hogy egy fiatal anyuka burkolta be füstjével a kenguruban lévő csecsemőjét, a másik meg a hátsó ülésbe kötözte a gyereket, úgy hogy égett a cigi a szájában. Az állat nem csinálna ilyet a gyerekével
322. Szerencsésani (válaszként erre: 312. - Db3031f10e)
2008. júl. 15. 17:32
Miért? Mit oldott meg a cigi? Szerintem semmit. Sok pénzt kidobsz, hogy tönkretedd a tüdődet.
321. ittik86 (válaszként erre: 317. - 9854c8384b)
2008. júl. 15. 16:57
Aha, valami miatt mégis megéri neki árulni, nem??????:-))))
320. ittik86 (válaszként erre: 316. - Genlips)
2008. júl. 15. 16:57
Elhiszed, hogy egy autó többször megy el az orrod előtt, mint egy dohányos???
319. ittik86 (válaszként erre: 315. - Genlips)
2008. júl. 15. 16:55

Talán megtiltottam, hogy véleményt alkoss????

Nem, akkor meg mi a kínod???

318. ittik86 (válaszként erre: 314. - Genlips)
2008. júl. 15. 16:54
Köszi,hogy megengeded, lehet élek vele. De ide írtam!!
317. 9854c8384b (válaszként erre: 313. - Ittik86)
2008. júl. 14. 22:03
egy doboz cigin a boltos 1 ft-ot kap. ne hidd, h sokat keres vele :D
316. genlips (válaszként erre: 253. - Ittik86)
2008. júl. 14. 21:51
Talán azért, mert a dohányfüstöt közvetlenül beszívja az is, aki nem akarja?
315. genlips (válaszként erre: 246. - Ittik86)
2008. júl. 14. 21:49
Ha neked is vannak előítéleteid, engedd meg, hogy nekünk is legyenek. De legalább azt engedd meg, hogy véleményünk legyen.
314. genlips (válaszként erre: 234. - Ittik86)
2008. júl. 14. 21:47
Hiába erőlködsz. Ha szeretnél gyáras topikot, nyiss egyet.
313. ittik86
2008. júl. 14. 21:37

Na hát ez az. Azt gondolja valaki, hogy azért mert tiltani fogják, akkor nem csinálja tovább aki addig is szívta??? Vicc. Csak egy pl. drogok. Be lett tiltva, hú de vissza van szorítva, aha:-)

Amúgy nem rég hallottam a rádióban, hogy egyenlőre félreteszik a dohányzás betiltásának kérdését. Ugyan gondolkodjatok már. Ez rengeteg kereskedőnek, boltosnak pénz. Azt gondoljátok, hogy le fognak mondani a pénzről??? Ugyan már!!! Ha nem lehet majd dohányozni ilyen helyeken, akkor a cigisek nem mennek majd oda, kevesebb lesz a vendég, ezt nem fogják megkockáztatni!!!

Tudjátok pénz beszél.....

2008. júl. 1. 20:50
Én is leszoktam, 6 hónapig nem gyújtottam rá, aztán történt egy-két "kellemetlenség". Amikor újra rágyújtottam, olyan volt, mintha abba sem hagytam volna. Cigi nélkül nagyon nehéz lett volna, úgy érzem.
311. 0c97fbb607 (válaszként erre: 309. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 1. 20:25
Hja,mert a tiltás bármi ellen ,annyira be szokot válni:))))
310. spinneli (válaszként erre: 309. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 1. 20:23

még nem jártam hollandiában....azért cofee shopok még akadnak úgy hallottam.

:)

309. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 308. - Spinneli)
2008. júl. 1. 20:20
Már azt sem nagyon :). Sőt vicces sütit is egyre kevesebb helyen kapni :DDD
308. spinneli (válaszként erre: 305. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 1. 20:19

erre utaltam olvastam én is, sőt Hollandiában betiltották az éttermekben szórakozóhelyeken a dohányzást....füvet gondolom még lehet.

:)

307. 0c97fbb607 (válaszként erre: 304. - Spinneli)
2008. júl. 1. 20:18

Nehéz ügy ez a bagó téma:))

Aki nem dohányzik, utálja,aki igen ,az meg lassan diszkriminatív helyzetbe kerül,mert nem lesz még egy füstös kocsma sem ,ahová bemehet :))

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook