Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemények a beck edényekről és receptek. fórum

Vélemények a beck edényekről és receptek. (beszélgetős fórum)

4. hamyka (válaszként erre: 3. - Hamyka)
2012. okt. 13. 03:27
Nah persze nem kell elítélni mindenkit akit bemutatót tart lehet becsületes is de azért vigyázzni kell!! sajnos!!
2012. okt. 13. 02:57

Szép jó estét :)


Csak nem a Beck reisen vagy mi a túrora gondoltok? jááááj bele ne menjetek, az Ísten szerelmére!!


Leírom anyu esetét :D


szóval:


Anyu volt ilyen Beck bemutatón nem tudom mikor, én nem voltam vele, anyu szeret menni ilyenekre pedig mindig mondom neki ne menj mert 1x nagyon ráfázol, nah de hiába beszélek neki szóval:


a lényeg:


Látom jön be az ajtón ( mivel én itthon maradtam): kis fém kocsin tolja befele 2-3 nagy méretű dobozt, egyikben porszívó vagy micsoda volt a másikban pedig edénykészlet, azt mondta anya hogy azt mondták hogy ajándék, (mondom magamba na persze), meg azt is mondta hogy tombolán az ő nevét húzták ki :D


mikor megnéztem a porszívó árát kiderült hogy majd 600 ezer ft, hogy hogy jöttem rá? csupán úgy hogy a dobozra rá volt írva:


2000 vagy mi volt rá írva és mellette egy E betű vagy mi a jele az Eúrónak anyu az ilyeneket nem nagyon tudja, és tényleg annyi volt az értéke, még szerencse hogy nem bontottuk ki, bele sem merek gondolni mi lett volna ha felbontsuk, fuuuu, lett nekik szólva hogy nem kérjük el is vitték és le akartak húzzni 3-5 ezer ft-al amiért elviszik nah tudod mikor


ezekkel nem érdemes foglalkozzni:


1. Beck


2. termo komfort


3.readers digest


4. aki bemutatót tart nem szabad,


nah remélem részletes választ adtam :D

2009. aug. 18. 16:52
Beck edény?
2009. aug. 15. 08:52

Van-e valakinek ilyen?

Mi a vélemény róla?

Anyósomtól kaptam egy füles edényt, mit lehet benne főzni?

Recepteket várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook