Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Véleményed érdekelne az alábbi zenékben fórum

Véleményed érdekelne az alábbi zenékben (beszélgetős fórum)


12. Meidow
2013. okt. 13. 00:24

Új zene:

(Far Away From Home)


[link]

11. ina87
2013. szept. 24. 23:50
Pfff...
10. Meidow
2013. szept. 24. 22:05

És itt a legújabb zene azóta készült.

Kissé dallamos! Egy régebbi zeném feldolgozása trances stílusban.


[link]

(Silent Rain)


Összes zene: [link]

Youtube: [link]

2013. szept. 24. 22:03
Várok még véleményeket! Leginkább azoktól akik ezt a stílust kedvelik. Ha meg kellene határozni, akkor leginkább közel áll a techno, trance, néha hardtechno, electro, house, -hoz bár igazából nem tudom megfogalmazni a stílusom. Elég kevert és egyedi. Ha valaki stílusszakértő közületek és be tudná sorolni, annak is nagyon tudnék örülni!!! :)
8. Meidow (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2013. szept. 24. 22:02
Szia. Tudom való igaz profi nem vagyok, de én ezt a fajta töredezettséget nem érzem a zenében. :S
7. Meidow (válaszként erre: 6. - 9d7efeb022)
2013. szept. 24. 22:01
Szia. Kíváncsi lennék, köszi előre is ha megmutatod neki. Igazából bármilyen vélemény érdekel, de persze az minél jobb, ha az adott illető ebben az stílusban érdekelt. :D Nem árt ha szereti ezt a zenét, mert különben úgy is értelmetlen a vélemény. :)
6. 9d7efeb022 (válaszként erre: 1. - Meidow)
2013. szept. 24. 17:33
Szia.Az elsőbe csak belehallgattam,van zenész a családban,egy zenekarban is szintizett még valamikor az őskorban.Elküldöm neki a linkeket,és megírom ,mi volt a véleménye róluk,de ennek az átfutása k.b 3 nap minimum:-)
5. 9d7efeb022 (válaszként erre: 3. - 6f257fd90e)
2013. szept. 24. 17:28
nincs törölve neki
2013. szept. 24. 07:37
Hm...
3. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - Meidow)
2013. szept. 24. 07:13
Naffene, gyorsan törölve lett az adatlapod.
2013. szept. 24. 06:52
Ugyan ez a nagyon gépi zene már nem az én stílusom,de ahogy belehallgattam a zenéidbe,egy volt a benyomásom,hogy szét vannak töredezve.Mivel nem vagyok zenei szakember,így nem ismerem a pontos kifejezéseket,de végig az volt az érzésem,mintha minden egyes taktus külön lenne és nem egységes egészként.Valahogy olyan darabosnak éreztem.Anno jártam olyan bulikra ,ahol ilyen zenéket játszottak,de ott valahogy egszben voltak a számok és nem azt éreztem,hogy minden 5.másodpercnél van egy szünet.Olyan a zenéd,mintha rángatnának adott időközönként,ami nem jó érzés.
2013. szept. 24. 03:19

Sziasztok!


Egy ideje már próbálgatok zenéket csinálni, leginkább techno, trance, hardtechno, keverék stílusban.


Bár néha nem tudom pontosan megfogalmazni a stílusom :)


Ha van pár percet és megkukkolnátok a zenéimet és esetleg írnátok kommentet hogy tetszik e vagy sem(1-2 építő kritika is jöhet), annak nagyon örülnék.


Összesen 21 zeném van, amik átlag 2-10 perc között iek, ide linkelném a szerintem legjobban sikerülteket, de persze a youtube csatornán megtaláljátok az összesen külön csoportosítva.


LEGJOBBAK (szerintem):


[link]

(Galactical Erosion)


[link]

(Howling Clouds - Legújabb)


[link]

(Lunatic Night)


[link]

(Endless Lightning)


[link]

(Windblowed Eternal Love)

[link]

(Simply Terrorist)


Összes zeneszám soundcloudon:

[link]


A többi videót mind a csatornán találod.

Esetleg ha írsz véleményt (őszintén) annak igazán örülnék. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook