Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményed az I.sz.Női koraszülött osztályáról fórum

Véleményed az I.sz.Női koraszülött osztályáról (beszélgetős fórum)


2012. júl. 6. 18:52

Ha egy szóval kellene jellemeznem őket, azt mondanám, VÉRPROFIK... De tényleg. Az, amit ők ott tesznek, az szavakkal leírhatatlan. Életeket mentenek, mindig a toppon vannak, folyamatosan tájékoztatnak és még arra is marad erejük, hogy a szülők hülye kérdéseire is türelmesen válaszoljanak.

A 29. hétre született kislányom 5 hetet töltött a NIC-en, utána még hármat a Péterfy-ben.

2009. ápr. 16. 13:55

Sziasztok!


Visszavittem a kislányomat az intenzív osztályra, ahol ápolták, kérték, hogy mutassam meg, hogy mennyit fejlődött...

nagyon furcsa volt látni, hogy nem régen még én is itt álltam izgulva az inkubátor mellett...


Mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok!!!


Ha van tapasztalatotok, vagy kérdésetek írjatok...

2009. márc. 26. 21:57

Szia!

Én is az I.sz női klinikán szültem szombaton. 29.hétre két gyönyörű kislánynak adtam életet.Most a koraszülött intenzíven vannak kb 2 hónapig,és remélem minden rendben lesz velük. A nővérek és az orvosok is nagyon rendesek voltak,pedig nekem sem volt fogadott orvosom.Mentővel vittek oda,és azonnal meg is császároztak.Utána az orvos többször is bejött megnézni az 5 nap alatt,pedig nem is tudtam pénzt adni neki.

2009. febr. 1. 12:58

Te is jó fórumot hoztál létre:))

Van egy személyes tapasztalatom, de sajnos már megintcsak negatív, de leírom, bár lehet hogy egy kicsit hosszúra sikeredik.

Teherbe estem, szerettünk volna az új élettársammal aki már a férjem egy közös gyereket, de mivel szinte minden terhességemmel probléma volt(vetélés) ezért fogadtam egy orvost ismeretség által. Jártam a saját rendeléseire(5000FT) majd egy este azt vettem észre, hogy a hüvelyem lecsúszott a burok. Hívtuk is este 9-kor az orvost, de a válasza csak annyi volt, hogy majd ha vérzek akkor hívjam. E beszólás után már nagyon aggódtam. Éjszaka 2-kor elfolyt a magzatvizem, 3-kor már véreztem és bekellett hogy vigyen a párom. A fogadott orvos még csak nem is köszönt a páromnak, továbbá felküldött az emeletre és átadott egy orvosnak aki megvizsgált, majd az is átadott egy másik orvosnak. Ugyanis a vécén megszültem a fiamat 5 hónaposan, és a harmadik orvos akiről mindenféle rosszat hablatyoltak volt a LEGKEDVESEBB EMBERSÉGESEBB!!!

Ennyit az orvosokról.

Ja ez szegeden volt a szülészeti klinikán.

2. micimacko72 (válaszként erre: 1. - Monyó21)
2009. jan. 3. 15:10
Nekem nem volt ott fogadott orvosom. Csak véletlen kerültlem oda. Lehet, hogy akkor azért másképp viselkedtek volna. A nővérekről nem is beszélve. Betelefonál a szobába, hogy ugyan menjek ki a nővérszobába a gyógyszeremért, vagy éppen amiért.... :-(((
2008. aug. 18. 10:24

Én ott szültem, ésnagyon meg voltam elégedve az újszülött osztállyal. Aztán felkerült a kisbabám az intenzívre és ott még aranyosabb doktor nénik és nővérkék voltak.

Nektek milyen tapasztalatotok van.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook