Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Velem van baj, vagy a világ ilyen? Valami nem stimmel... fórum

Velem van baj, vagy a világ ilyen? Valami nem stimmel... (beszélgetős fórum)


5. f493bbff35 (válaszként erre: 4. - Forgatos)
2012. dec. 16. 23:53
Bosszantanak az ilyen kamu-dolgok... :S
4. forgatos (válaszként erre: 3. - F493bbff35)
2012. dec. 16. 23:51
A holdon jár, "nagyhold".
3. f493bbff35 (válaszként erre: 1. - Ja-ja)
2012. dec. 16. 23:48
Férfiként férjed van?? Hmm...
2. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Ja-ja)
2012. dec. 16. 23:46

Szerintem pont nem veled van a baj. Sajnos a világunk ilyen igénytelen. Hidd el, sokan éreznek még így, mint te. Nem vagy egyedül. Jackson is megmondta...


[link]

2012. dec. 16. 23:42

Elég nehéz megfogalmazni, amit le szeretnék írni, de tudom, hogy valami nem stimmel... Szerintem nekikezdek nem biztos, hogy tökéletesen le tudom írni amit szeretnék, de igyekszem :)

Alapjáraton egy normális segítőkész embernek tartom magam.

Gyerekkoromban döbbentem rá, hogy valami nem stimmel... soha nem volt igazi barátom, valahogy nem "passzoltunk" nem éreztem senkivel jól magam. Olyan egyszerű "sablon" gyerekek voltak. Aztán találkoztam egy fiúval, akivel sokat bicajoztunk és beszélgettünk... találtam egy hasonló embert, aki szintén nem találja a helyét a világban, érdekes volt, hogy valaki ugyan úgy érez, de konkrétan nem tudja megfogalmazni, hogy mi a baj.

Mintha egy másik dimenzióban lennénk... nos azóta sem találkoztam "baráttal" valahogy a tapasztalataim szerint,mintha nagyon más lenne a rezgésem és nem érzem jól magam velük. A rokonság is egy érdekes dolog volt, teljesen szétment, ahányan voltak annyi felé. A szűk család maradt. Az anyukám és a bátyám valamint az a fiú, akivel akkor találkoztam 18 év után lett a férjem egy ismételt találkozó után. Vele egyek vagyunk, de hiányzik a baráát, akiről sokan beszélnek, sok emberenek segítettünk, ahol tudtunk, ő is egy nagyon segítőkész ember... próbálkoztunk, de miért nem találunk hasonló embereket,mint mi? Azt veszem észre, hogy az emberek többsége érdek lett és borzalmas nagy az irigység, ha valakinek többje van, mint neki. Nagyon szeretik kihasználni a másikat, amikor meg segítség kellene, eltűnnek.

nem számíthatsz senkire... eszembe jut,hogy sokaknak annyi "barátja" van,hogy nem győzi számlálni, ez tényleg így van, vagy csak hiszik? Nehezen tudom elhinni. Ugye vannak szintek az emberek között, pl nézzük a bolti alkalmazott és a multi igazgató között... hány szint van, illetve emberileg, IQ ügyileg, anyagilag...stb...

Valaki ezt jobban össze tudná fogalmazni? Vagy változik ennyire a világ? Vagy Budapest lett ilyen? Mit csinálok rosszul? menet közben még hozzáteszek,de most ez jut eszembe. van valaki hasonló cipőben? Hol vannak a közvetlen kommunikatív, beszélgetésre alkalmas,szeretettel és önzetlenséggel teli emberek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook