Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Velem tervez a párom? fórum

Velem tervez a párom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 15. 09:11

Szerintem te is nagyon jól tudod, hogy nem veled tervez a párod. Te csak amolyan kis cukorpótló vagy, akinél lehet aludni, enni, stb., míg megépül a háza. Akármennyire is szörnyűek valakinek a szülei, azért fél éven belül illik bemutatni nekik a választottat. Az meg, hogy hozzá se szagolhattál a ház belsejéhez azt jelenti, hogy mocskosul nem érdekli a véleményed. Szerintem fogj egy papírt, két oszlopba írd fel rá, hogy mi az, ami miatt örömet okoz ez a pasi (udvarias, figyelmes, stb.), egy másikba pedig azt, amivel megbánt (nem vállal fel, késik, nem mondja el hol van, stb.). A második oszlopot ne akard védeni, hogy pl. "faragatlan volt a múlt héten, de vett virágot", mert csak becsapod magad. Utána olvasd el a listát, nézd meg melyik oldalon van több, tedd a szívedre a kezed, és kérdezd meg magadtól, hogy boldog vagy-e ebben a kapcsolatban.


Szerintem ne alázd meg magad még jobban, hanem rúgd ki a fenébe. Ha már Csernus, akkor ajánlom "A nő" című könyvét, hátha túl tudod tenni magad a stílusán, és megérted a mondanivalóját. Mert sajnos, azt figyeltem meg, hogy akik ragaszkodnak egy számukra nagyon rossz kapcsolathoz, azok a végtelenségig lehúzzák ezt a könyvet, és hangoztatják, hogy ők bizony boldogok, és Csernus b*nkó.

67. Bcicus
2010. nov. 13. 17:47
Egyértelműen nem veled tervez.
2010. nov. 13. 14:50
Pénzt? Na, neeeeeeee!
65. a14deb9047 (válaszként erre: 62. - Lina6)
2010. nov. 13. 14:32
Eredeti ötlet!
2010. nov. 13. 14:28
Szerintem maradj a jegynél. a pénz túlzás. azt költsd magadra. vegyél csokit :D
63. a14deb9047 (válaszként erre: 62. - Lina6)
2010. nov. 13. 14:25
bár ez már túl nagyvonalú ajándék lenne
62. Lina6 (válaszként erre: 60. - A14deb9047)
2010. nov. 13. 14:18

BKV jegy? Te is azt mondod? :D

ezt elmesélem neki :D

61. Lina6 (válaszként erre: 58. - 57aa4ea1e8)
2010. nov. 13. 14:16
oké, beszámolok :)
60. a14deb9047 (válaszként erre: 55. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 14:06
- " -
59. Lina6 (válaszként erre: 55. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 13:34
Igen, nem rossz ötlet ajándékozásra, de pénzt is szoktak adni, nem ? kiszámolom, hogy pontosan mennyi a benzin a lakástól a házáig (áfával együtt) és átadom neki egy színes-macis borítékban. Mekkora ötlet!!!! Köszi
58. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 57. - Lina6)
2010. nov. 13. 13:33

Helyes!

majd számolj be azért, hogy mi volt! :)

sok sikert!

57. Lina6 (válaszként erre: 51. - 57aa4ea1e8)
2010. nov. 13. 13:30

Oké, murila, én is valahogy így gondoltam. Csak az ő szavaival fogok mélni:

Szeretnélek bemutatni....

Ne haragudj, de nem...

És miért nem?

SAJNÁLOM, ÉN ILYEN VAGYOK.


Ezek az ő szavai ugyanis.

Köszi mindent NEKTEK nincs is már olyan nyomasztó érzésem, csak egy a bibi : ha továbbra is vele maradok a jelszó élj a mának lenne az meg nekem nem megy, úgyhogy döntenem kell és úgy fogok dönteni, hogy ha még arra sem lesz hajlandó, hogy be akarjon mutatni akkor végleg repül az ember és pont. Nem fog tovább érdekelni a keménykedése.

56. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 54. - Lina6)
2010. nov. 13. 13:24

ó, nem kell tuszkolni.

Cucc összepakol megint, apa el dolgozóba, cucc ki a lépcsőházba, vagy ajtó elé, zár lecserél, csengő kiköt... ha hepciáskodik, rendőr kihiv.

55. Szasz23X (válaszként erre: 50. - Lina6)
2010. nov. 13. 13:23
Szerintem vegyél neki egy BKV jegyet karácsonyra, és szépen becsomagolva add át neki... Mehet, amerre lát... Az ilyen nem érdemli meg, hogy egyáltalán energiát pazarolj rá. Nem hiszem, hogy ennél nem érdemelnél többet (ennél mondjuk egykét ellenségemen kívül mindenki jobbat érdemel...) Sok a happy endes sztori...Lehet hogy a Nagy Ő arra vár, hogy kidobd ezt a hülyét... :))) Hajrá :)
54. Lina6 (válaszként erre: 48. - A14deb9047)
2010. nov. 13. 13:22
Hát ez az de nem megy el az istennek sem, már kis híján az ajtón tuszkoltam kifelé. Na majd segítek neki berendezni a kecót, lehet, hogy az lesz a megoldás. Lesz hova mennie akkor már tényleg kiderül... nem csóri gyerek fenn tudna tartani addig egy albérletet, viszont nagyon spórolós ami nem baj csak ne az én káromra tegye, mert ha netán így gondolkodik, hogy nem velem akkor most menjen.
53. homokóra (válaszként erre: 50. - Lina6)
2010. nov. 13. 13:22
Ő azt csinál, amit akar? Hát, ha megteheti!!! Ezek szerint igen...úgyhogy el kell gondolkodni ki is az, akivel tervezi a jövőjét..
52. homokóra (válaszként erre: 49. - 252690845f)
2010. nov. 13. 13:20
Igen..Csernusnak minden megy elméletben...no, de a gyakorlat? Az más!!!
51. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 50. - Lina6)
2010. nov. 13. 13:19

Végigolvastam a topikot, és kb ugyan az a véleményem, mint mindenkinek.


Sztem nem kérdezned kell, hogy akar-e maradni, hanem elhajtani. Menjen a házikójába, és éljen ott, ahogy akar.


Te meg ne vesztegesd a drága időd egy ilyen önző idiótára.

Ja, ha karácsonyig nem hajintod ki, és még mindig be akar mutatni, akkor én azt mondanám neki, hogy rohadtul nem vagyok kiváncsi a szüleire, ha eddig nem volt fontos a dolog.

50. Lina6 (válaszként erre: 44. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 13:16

Hah, most már igazán dagad a májam :D

kiderül, hogy nemhogy én nem vagyok kettyós hanem Ő az :D yesssss, yesssss

Imádlak, megnevettetsz.

Neki komoly meglátása van arról, hogy ő azt csinál amit akar még akkor is ha ezzel mást sárba tipor...

Ez az akkor most én jövök, az eredeti kérdés az volt : mit tegyek ha be szeretne mutatni a szüleinek karácsonykor - nem tudom miért pont karácsonykor de mindegy, lehet becsomagol és betol a fa alá én meg majd előugrok a dobozból ta-daaaam, itt vagyok gratulálok a fiacskátokhoz, jól nevelt a gyerek - tud köszönni :)

49. 252690845f (válaszként erre: 43. - Lina6)
2010. nov. 13. 13:15
Csernust elhagyta a felesége. Ne hallgass másra, csak a belsődre. Nincs recept. Senki nem tudja megmondani, mi a jó út. Előáll egy helyzet, ahol csak Te tudsz dönteni. És minden döntés kétesélyes. Ha jól, jól, ha rosszul, akkor rosszul. Nincs menekvés. Tanulunk egy életen át...
2010. nov. 13. 13:14

Ezek után csak annyi lenne a kérdésem, hogy

- Veled??

- tervez??

- a párod??

47. homokóra (válaszként erre: 46. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 13:14
-DD
2010. nov. 13. 13:10

Csernust én is hanyagolnám, nekem valahogy kissé ellentmondásos az ember, arról nem beszélve, hogy szerintem komoly pszichoterápiára szorul.

Na mindegy.

De...A párod nem lehet véletlenül hogy valami mentális sérülése vagy hasonlója van? Mert amit mond és amit csinál, na az két külön dolog...

2010. nov. 13. 13:08

Nem tudom, h mi van...de mi volt akkor , amikor nem az IGAZI NŐVEL találkozott...bele sem merek gondolni..

Csernust meg inkább hagyjuk:)

44. Szasz23X (válaszként erre: 43. - Lina6)
2010. nov. 13. 13:07
bocs. ez az ember egészséges szellemileg? nem sértés, csak tényleg érdekel...
43. Lina6 (válaszként erre: 41. - Homokóra)
2010. nov. 13. 13:06

igen, szoktunk járkálni ide-oda, és ha nálunk van valami családi összejövetel akkor elhívom, de kérem, hogy csak akkor jöjjön ha szívesen teszi. Nem sértődök meg. De az a gyanúm hogy többé nem fogom ilyenekre elhívni. Nem érzem magam mellette nőnek.

Na jó elárulok valamit, írtam a Csernusnak :

és ő ennyit válaszolt:

Kisasszony ez az ember nem tud felnézni Önre hiteles nőként.

oké, elfogadom, de mindeközben mindent megteszek, hogy az legyek és mondott egy olyat a párom és ilyeneket nagyon ritkán mond, hogy én vagyok az első IGAZI NŐ akivel találkozott. Akkor most mi van? nem értem.

42. Lina6
2010. nov. 13. 12:59
Majdnem az egész baráti körének vannak ilyen allűrjei, vagy legalábbis hasonlók. Az egyik lány ez miatt konkrétan magánnyomit fogadott mert már annyira nem bírta és állítólag valahogy kiderült ezt a fiúk már nem kötötték az orromra. A lány egyetemet végzett orvos. Ismerem és tök rendes, normális a lelkét kiteszi a palinak... lehet ez a baj.
2010. nov. 13. 12:58
Hűű...de zavaros:) akkor nem szoktatok együtt menni a családhoz? Egyáltalán szoktatok menni valahova?
40. Lina6 (válaszként erre: 37. - Homokóra)
2010. nov. 13. 12:55

Természetesen bemutattam a szüleimet bár azt sem akarta de tisztelem anyukámékat és ez a minimum ami jár nekik, hogy bemutassam kivel élek.

A tükörről jut eszembe - mondtam már neki, hogy én vagyok neki a tükör - a megmondó tükör :) csak lassan összetörök bármennyire is próbálok talpon maradni.

39. Lina6 (válaszként erre: 29. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 12:52
Igen ez az. Hiába az így szeretlek úgy szeretlek, egy ágyban alszunk és jókat nevetgélünk, sajnos belülről rág az ideg. Nem hangzott el még olyasmi mondat tőle, ami arra utalt volna, hogy együtt maradunk - vagy igen csak már nem ismerem fel őket.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook