Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vele vagy nelkule fórum

Vele vagy nelkule (beszélgetős fórum)


2008. máj. 23. 12:10

A másik dolog viszont, hogy nem épp a legjobb időben lépett le ő sem, s itt megint az államvizsgádra gondolok. Ha már eddig várt vele (szerintem ő már gyötrődött rajta egy ideje), akkor kivárhatta volna, amíg levizsgázol.

Viszont az is felvetődik bennem, hogy annyira elkeseredett, hogy már nem bírt tovább várni, merthogy mindig volt talán valami, ami miatt nem tudtatok leülni megbeszélni az életeteket!


Nemrég olvastam valakinél, hogy jó-e a szünet a kapcsolatban. Én nem-el válaszoltam. Miután azonban végigolvastam a te problémádat, úgy érzem, hogy nálad lehet, hogy működne. Ahogy a többiek is írják, lehet, hogy hagynod kéne 1 hónapot gondolkodni az államvizsgáig. Legyél hozzá kedves, udvarolj neki, ha találkoztok (persze ne erőltesd, ne tűnjön erőltetettnek), de közben koncentrálj az utolsó nagy megmérettetésre a suliban. Ha ez megvolt, akkor pedig az élet produkálta megmérettetésre... mindkettő nagyon fontos, egyiket se rúgd fel csak úgy!

15. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - Mirol)
2008. máj. 23. 12:00

Szia! Most, idáig jutottam az olvasásban. Tovább is fogok menni, de már most sokminden vetődött fel bennem: az egyik, hogy azt írtad "...valamilyen szinten beszélgettünk azért" - ez nekem azt mondja, hogy mellébeszéltetek az utóbbi időben. Tehát valahogy sosem jutott rá igazán idő, vagy sosem szakítottatok rá időt, hogy komolyan leüljtetek beszélgetni.


A másik az államvizsga. Tudom mivel jár, én is nemrég diploztám. Ha az ember komolyan tanul, akkor max. annyi időre áll le, míg pár órát alszik, vagy rendezi az alapvető szükségleteit.

Nem lehetséges, hogy a fősuli/egyetem miatt az utóbbi időben csak magadra koncentráltál? Nem azt mondom, hogy önző voltál, hiszen muszály tanulni, ha az ember ilyen nagy fába vágta a fejszéjét, meg fontos, hogy a partner ezt valamilyen szinten megértse, s támogasson is... de... érted!?! Nem lehet, hogy nagyon nagyon elhanyagoltad őt az utóbbi időben???

2008. máj. 15. 12:11
Hát nem biztos,hogy vele...mindig jobb...
13. mh07 (válaszként erre: 12. - Mirol)
2008. máj. 15. 09:17
Nekem úgy tűnik, hogy nem elsősorban Neked kellene visszacsinálni a dolgokat!
12. mirol (válaszként erre: 10. - Mh07)
2008. máj. 14. 16:04
tudom, fontos az allamvizsga de bizni akarok abban, hogy visszacsinalhatom a dolgokat
11. mirol (válaszként erre: 9. - 7004ca251b)
2008. máj. 14. 16:03
nem akarom eroltetni a dolgokat, bizonyitani akarok magamnak, ez elso szamu celom visszanyerni azt amit elveszitettem
10. mh07 (válaszként erre: 7. - Mirol)
2008. máj. 14. 15:21

Kedveském! Ti még olyan fiatalok vagytok. Gondolom sok-sok kapcsolat van már mögötted, hogy tudd csak Ő kell Neked!

Az államvizsga egy olyan mozzanat az életedben - főként ha ez az első - ami most a legfontosabb kell, hogy legyen.

Ezt egy párját tisztelő és szerető embernek tudnia kell. Nem ilyenkorra kell időzíteni a "gondolkodni akarok a kapcsolatunkról" című műsort. Ennek nem ilyenkor van itt az ideje.

Tudom, hogy nagyon fáj a hiánya és az elvesztés gondolatába is beleőrülsz. Hidd el, hogy csak árthatsz a kapcsolatotoknak ha tovább erölteted a dolgot. Mint nő elmondhatom, hogy jól esik a figyelmesség, de úgy gondolom ez is jobb ha kölcsönös. Több éves házasság után is határtalan boldogságot érzek ha valamivel meglephetem a párom. Persze Ő is mint a férfiak zöme nem szeret ajándékot kapni, de azért meghatódik minduntalan.

Légy egy kicsit önző, törődj most többet magaddal!

9. 7004ca251b (válaszként erre: 8. - Mirol)
2008. máj. 14. 14:57
Erre sajnos nincs bevált recept.Szerintem heti egy két gesztus,ha tényleg szereted és vissza akarod kapni,érdemes meglépni.Akár csak 1smst,amiben lerod,hoyg tudod neki időre van szüksége,és tiszteletben tartod a kérését,de szeretnéd ha tudná mennyire fontos neked.Vagy egy szál rózsa.Nem kell hozzá sem üezenet,se mmagyarázkodás,csak elviszed,a kezébe nyomod,vagy az ajtajához,és eljössz.Apró pici gesztusok,amik emlékeztetnek rád,a közös időre,de ezek nem rablják sem az idejét,sem az energiáját,abban,hogy gondolkozhasson.Ajd neki 1hónapot,amig nem találkoztok.Az állam vizsga után leültök és megbeszélhettek mindent.1hónap alatt ha nem kezdi el érezni,hogy hiányzol neki,akkor ez már egy halott kapcsolat,ha meg érzi,hogy vágyik rád,akkor legalább megtapasztalja,milyen rossz nélküled heteken át,és legközelebb már jobban meggondolja az ilyesmit...
2008. máj. 14. 14:52
Luxi, de en olyan ember vagyok aki ilyenkor szokott elcseszni mindent, felek mindentol, de mindig ot fogom akarni. Ja es mennyi az az ido ami kell egy nonek, es ne is irjak neki egy sms-t sem?ha igen milyen hangvitelben?
2008. máj. 14. 14:50
kosz betyar, en fiu vagyok nem csaj...es dontottem vele akarom leelni az eletemet, ezt mondta nekem o is mindig, de tul magabiztos voltam mindenben, most mar nem vagyok
6. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - Mirol)
2008. máj. 14. 14:49
Akkor foglalkozz az államvizsgáddal,csúnyán hangzik,de legyél picikét önző.Ez most neked egy nagyon fontos szakasz az életedben,és lehet nehéz elfogadni,de tudod,ha most ő nem áll melletted,akkor az egyértelmű jele annak,hogy már nem akar téged.És 7év szép hosszú idő,de még fiatal vagy,még csomó szép nő jöhet az életedbe,aki a lábaid előtt heverne,nem szabad olyan szekér után futni ami nem akar felvenni!
2008. máj. 14. 14:47

nem igazan ertettem ezt az ido dolgot nala, hogy mire jo neki es hirtelen bizonyitani akartam neki mindent es visszafele billent a mérleg, most csak a negativ oldalat latja a dolgoknak.

en egy honap mulva allamvizsgazom es arra lett volna szuksegem, hogy mellettem legyen, nem predig arra, hogy ellenem

4. 4fb920abf7 (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. máj. 14. 14:42
Szép hosszú időt töltöttek el egymás mellett, de ha nem megy akkor nem szabad erőltetni.A te paramétereiddel olyan psit kapcs amilyet akarsz. Mielőtt meghozod a döntést, jól gondolj át mindent!
3. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Mirol)
2008. máj. 14. 14:34

Gondolkozz el azon,hogy 7évvel ezelőtt hogyan hodítottad meg,miben voltál más?

A másik oldalról tekintve pedig,mint nő,én csak azt tudom mondani,hogy adj neki időt,és ne nyomulj.Biztosítsd őt az érzéseidről,arról,hogy fontos neked ,de ne nyomulj,mert tudod amit erőltetnek,az nyűggé tud válni.Van egy mondás,ami szerintem most ide illik és ami talán segít abban,hogy rájöjj,hogyan is kéne talán viselkedned picit,amig a barátnőd eldönti mit is akar pontosan:

"...A nök nem szeretik a bólogató kiskutyákat és az üvöltö majmokat,ök azt szeretik ha egy Tigris lépked csendben mellettük..."

2008. máj. 14. 14:34
azt mondta nekem, hogy nem tudtunk sose semmit megbeszelni, de szerintem valahol beszeltunk mindenrol, meg ha megis nem ugy ahogy lehet hogy o gondolta,
2008. máj. 14. 14:28

Sziasztok!

Tanacsot akarok kerni toletek, mert nem tudom, hogy mi tortenik most a kapcsolatommal.

A baratnommel 7 eve vagyunk egyutt, de most eppen szunetelunk. 7 gyonyoru ev, voltak azert csúszások is koztunk.

Az a gondom, hogy most idot kert tolem,hogy eldontse magaban,hogy mit akar, mert ossze van zavarodva.A jovonkrol akart velem beszelni vagy 3 hete, de az lett a vege, hogy elmentem tole, nem voltam akkor olyan allapotban, hogy arrol beszeljek vele.Nem tudtam, hogy ennyire sulyos ahelyzet, csak amikor azt mondta nekem, hogy idore van szuksege. Kb egy hete azt mondta, hogy megprobaljuk meg egyszer, de valahol belatom, hogy nagy nyomas alatt tartottam, minden nap virag meg ilyesmi.ezt belatom nem kellett volna megtennem.Most azt mondja nekem, hogy valami megvaltozott benne,mar az is faj neki, ha atolelem ot.Mit kellene tennem ebben a helyzetben,hogy ne rontsam tovabb a dolgot, hanem azt akarom, hogy valahol a regi enemet szeresse.segitsetek kerlek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook