Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vele vagy nélküle fórum

Vele vagy nélküle (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. Christine1979 (válaszként erre: 63. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 12:08

Ilyen nálunk is volt már :))))

Okés :)

63. banyamanka (válaszként erre: 62. - Christine1979)
2009. jún. 23. 12:07

Az jó,mi sokszor szeretkezéssel zárjuk le a vitát...:):):):):):):)

Na most menek mert etetni kell a csöppséget!

Majd még jövök!

62. Christine1979 (válaszként erre: 61. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 12:05

Ő tudod, mit mond, mikor ilyen vagyok?

Hogy "Ilyenkor olyan szép a szemed, mikor mérges vagy :D " .......... :)) Néha direkt felhúz, mert szereti, ha mérgelődök. (szerencsére, nem túl gyakran, mert akkor még a végén tényleg megharagudnék rá. :) )

61. banyamanka (válaszként erre: 60. - Christine1979)
2009. jún. 23. 12:02
A legfurább az,hogy én szinte szét robbanok,de ő még mindig haláli nyugalommal válaszol.Én is lenyugszom,szerintem azért is nem foglalkozik velem a párom ilyenkor, mert tudja,hogy 10 perc után lehiggadok.
2009. jún. 23. 11:54

Nekem is tök nyugodt típusú a mostani párom. Fura is, hogy nem lehet vele vitatkozni, veszekedni,- mert én néha szeretek kötekedni :) persze, nem komolyan...

Szerintem mindenkinél van ilyen, hogy felidegesíti a párja, és a pokolba kívánja. :) Én hamar felkapom a vizet, de utána hamar le is nyugszom.

A mostani párom szerint sértődős vagyok :D

59. banyamanka (válaszként erre: 58. - Franc22)
2009. jún. 23. 11:50
Ez is igaz,de ezek pillanatok kérdése.Engem is kihoz néha a sodromból,de a párom halál nyugodt típus.Vele igazából nem is lehet veszekedni,mert tudja,hogy én majd lenyugszom és akkor minden oké lesz.
2009. jún. 23. 11:48
hát én úgy érzem, hogy a párommal, de néha van, hogy kihozz a sodromból és akkor nélküle jó lenne, de csak kis ideig!
57. Christine1979 (válaszként erre: 56. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 11:47

Ugyan, nincs mit.

Szívesen írok. :)

56. banyamanka (válaszként erre: 55. - Christine1979)
2009. jún. 23. 11:46
Köszi a lelkizést,nagyon jól esett!!!!!!
55. Christine1979 (válaszként erre: 54. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 11:44
Nyugi. Nem lesz semmi baj. :)
54. banyamanka (válaszként erre: 53. - Christine1979)
2009. jún. 23. 11:38

Én eddig nem voltam ilyen nem tudom,hogy mi van velem.De mindegy örülök,hogy más is van-volt így ezzel és most tényleg őszintén mondom,hogy megnyugodtam.

Most már csak a fogorvos miatt aggódom egy picit,mert van egy lukas fogam;a legelső 23 év óta és para para para para:(:(:(:(:(:(:(

53. Christine1979 (válaszként erre: 52. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 11:35
Igen, muszáj az embernek tartania magát. Én alapból féltékeny típus vagyok, de igyekszem nem mutatni. Csak akkor mutatom, mondom ki, ha már úgy érzem, látom, hogy tényleg van okom rá,- vagy úgy cselekszik, amivel ezt alátámasztja.
52. banyamanka (válaszként erre: 51. - Christine1979)
2009. jún. 23. 11:24
Ugyanez a helyzet velem is,akkor nem csak én vagyok ilyen lökött.De tudom,hogy szeret csak tényleg k...vára nehéz elfogadni és én is agyalok,de erőt veszek és mindent megteszek,hogy ne így legyen.Ha ő bulizik akkor én is és jól fogom érezni magam!
51. Christine1979 (válaszként erre: 50. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 11:20

Hát ha hamar megtalálja a hangot, az nem baj. Ezek szerint elég kommunikatív és extrovertált típus. Gondolom, te nem vagy ennyire ilyen, ezért furcsa neked ez a helyzet.


Egyébként nekem az exem ilyen volt, és nekem is elég nehezen ment néha ezt elfogadni... nem volt túl jó látni, mikor egy-egy lánnyal tök jól elröhögcsélt, míg hozzám kb egy óráig nem szólt... Szerintem típus kérdése, hogy ki mennyire tudja ezt elfogadni. Nekem nehezebben megy :)

Túl sokat agyalok, ez a bajom :))

2009. jún. 23. 11:12
Amúgy igazából nem is flörtölésnek mondanám ezeket a kapcsolatokat, hanem mindenkivel hamar megtalálja a hangot és ez furcsa,de szerintem nem flört.
49. banyamanka (válaszként erre: 48. - Christine1979)
2009. jún. 23. 11:11
De akkor meg szerintem én leszek a bunkó, meg ismételten a féltékeny az ő szemükben.Ez nem biztos,de én ezt gondolom.
48. Christine1979 (válaszként erre: 47. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 11:09

Nekem is van ilyen ismerősöm, aki ilyen "flörtölgetős" stílusú, de már mindenki megszokta, tudjuk, hogy neki ilyen a stílusa. :)


Ha a lány meg - úgy veszed észre- kiprovokálja ezt, szólj be neki legközelebb. :)

2009. jún. 23. 11:08

Remélem most már minden jól alakul,én is pozitívan fogok gondolkodni és nem hagyom,hogy ilyen hülyeségek közénk álljanak.

Direkt azért hagytam,hogy olvassa el,de ebben nem vok biztos.

Amit írtam,hogy nekem pulcsit adott volna, a csajt meg felmelegítette volna arra meg nem emlékezett mert egy picit odavolt a drágám.De azt mondta,hogy elhiszi nekem,hogy ezt mondta.De tényleg minden lánnyal így viselkedik,ha jobban belegondolok, mert kedves mindenkihez!

46. Christine1979 (válaszként erre: 45. - Banyamanka)
2009. jún. 23. 11:00

Na! Ez jó hír akkor! :)

Igen, akkor lehet, hogy a lánynak tetszik ez a viselkedés, és azért "húzta" a párod is ezekkel a beszólásokkal. :)


Az meg nem baj, ha elolvasta a fórumot :D

2009. jún. 23. 10:47

Sziasztok!

A tegnapi este jó volt és őszinte.Megkérdeztem tőle kerek perec,hogy akar-e járni a csajjal és azt mondta,hogy nem.Igen szerintem ő a többi lánnyal is ilyen,csak lehet,hogy ez az egy lány nem úgy viselkedik vele mint a többi.Lehet,hogy nem is a párom viselkedése zavar,hanem a csajé.

Na mindegy tudom,hogy szeret,az éjszaka nagyon jó volt...:):):):):):):):)

Tegnap itt hagytam előtte a fórumot és lehet,hogy elolvasta.Na mindegy nagyon kedves és apró dolgokból derül ki, hogy még szeret.Egy simogatás, egy ölelés.

44. 816fca07b8 (válaszként erre: 28. - Banyamanka)
2009. jún. 22. 23:10

ha így viselkedik mitől jó vele? már bocsi..


egyébként alapból ilyen a lányokkal? mert van olyan ismerősöm,aki minden csajjal flörtöl,de nem kell komolyan venni,csak játssza a macsót,viszont mindenki tudja h imádja a családját. a párja is,így nem is foglalkozik azzal h kinek mit mond.. imádni való pasi,én a mai napig -az egyik -drágája vagyok-immár 15 éve- :)))


de ha csak ezt a csajt tünteti ki..


mond meg neki h neked ez szarul esik, és nem féltékenykedsz,mert ő konkrétan viselkedik csúnyán nem te képzeled be,és ha nem vesz vissza,pakolhatja a cuccát. ettől majd jól meglepődik,h nafene milyen karakán párja van és valszeg jól berezel és visszavesz magából..


remélem..


egyébként a csaj h viselkedik vele?

43. Crystall (válaszként erre: 39. - Gitta76)
2009. jún. 22. 22:45
Hát igen csak az a baj, hogy nem elég ezt mondani tényleg igy is kéne érezni. Ez a pasi nagyon is tudatában van annak, hogy jelen esetben ö az "erösebb" és megteheti ezeket a dolgokat. Tényleg be kéne keményiteni és elmenni otthonról pár napra a kicsivel, hogy gondolja át mit akar vagy viselkedik normálisan vagy vége. És nem kell megijedni az újtól, sokszor jobb mint amit hiszünk.
2009. jún. 22. 22:12
Majd holnap jövök!Sziasztok!
2009. jún. 22. 21:14
Most elmegyek fürdeni,de utána még lehet jövök.Írjatok nyugodtan majd visszaolvasom.
40. banyamanka (válaszként erre: 39. - Gitta76)
2009. jún. 22. 21:13
Az a baj,hogy szerintem én nem tudnék ilyen kemény lenni.Talán egy darabig menne,de sajnos végig bizti nem bírnám ki.
39. Gitta76 (válaszként erre: 30. - Banyamanka)
2009. jún. 22. 21:10
Légy kemény és mond meg neki ha így szeretné akkor viselkedjen is ennek megfelelően.Nyilvánítsd ki neki hogy nem tetszik hogy szívemezgetnek bárkivel is. Lássa azt hogy erős vagy és nem félsz attól hogy egyedül kell nevelned a közös gyermeket ha ez bejön még ő fog attól tartani hogy elhagyod.
38. 0301eb83ba (válaszként erre: 37. - Banyamanka)
2009. jún. 22. 21:09
:)
37. banyamanka (válaszként erre: 32. - 0301eb83ba)
2009. jún. 22. 21:09
Köszönöm és örülök,hogy ennyien válaszoltak.Nagyon jól esett és picit nyugodtabb vagyok mind eddig.Megpróbálok nem foglalkozni vele és ha a csaj ott van akkor én is mindig ott leszek a párom mellett a buliban.Este az ágyban nincs ott:)
36. 0301eb83ba (válaszként erre: 33. - Krozika)
2009. jún. 22. 21:08
Vagy lesz egy jó kifogása arra,hogy elhagyja.Ez nagyon kétélű.
2009. jún. 22. 21:08
a helyedben én is szívemnek szólítanám a csajt, és a csaj pasijával flörtölnék...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook