Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vékony vagyok, de előre áll a hasam fórum

Vékony vagyok, de előre áll a hasam (beszélgetős fórum)


7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 17:56

sajnos az a gond,hogy neked helyi zsírfelesleged van,ha tényleg nem a rossz tartás teszi a has előreboltosulását.

ha tovább fogynál,értelmetlen lenne,mert egyrészt normál súlyban vagy,sőt,írod hogy mindened vékony,másrészt mindenhonnan fogynál,a hasi "hurkákbol",már ha vannak,lemenne egy kicsi,de minden más is menne vele együtt

én személy szerint egy dolgot javasolnék:hasizomeősités.Mert könnyen elképzelhető,sőt ,valóüszinű,hogy renyhe ott az izomzat és ha erősítenéd,az sokat javitana az összképen.

kezdd el,a sport sosem időpocsékolás,hidd el ;)

sok sikert .)

6. unom (válaszként erre: 5. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 24. 17:56
Ennél vannak hatékonyabb gyakorlatok is, pl. a pilatesben.
5. a97b9a4e4e (válaszként erre: 3. - Unom)
2021. márc. 24. 17:54
Jaja, ez nem rossz ötlet. Felülések meg hasterpesz. Ha van hasizma, nem görnyed annyira.
2021. márc. 24. 17:52
Szerencsére az én anyám normális volt világéletében. :D De egyébként bejött a dolog, mert javult a tartása a barátosnőmnek. ;)
3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 17:51
Szerintem a has és törzsizmaidat kellene erősíteni.
2021. márc. 24. 17:48
A barátnőmnek is baromi rossz tartása volt. Azt találta ki a kedves édesanyja, hogy a nadrágkorcába berakott hátra egy partvist. :D Aztán úgy kellett közlekednie a leányzónak. Néha a fejére pakolta a Lévay lexikont is. :D Ha leesett a fejéről kapott egy kokit. Én meg szakadtam a röhögéstől. :D
2021. márc. 24. 17:39

Elég vékony vagyok, de a hasam előre áll akkor is ha kihúzom magam. Leülve meg nagyon csúya. Ráncolódik is előrebuggyan. Mit tegyek, hogy itt is vékony legyek? Lábam, karom, mindenem vékony, a fenekem is kicsi, de a hasam meg nagy. Van egy gyönyörű feszülős ruhám, de nem merem felvenni. :(

175cm vagyok és 60kg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook