Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. aug. 6. 18:19
aki elégedett saját magával, nem sérteget senkit a külseje miatt.
628. c12d5dcd66 (válaszként erre: 627. - Life14)
2014. aug. 6. 18:17

Tisztelet az őszinteségednek!!!


Tudom, könnyű mondani, de hidd el, hogy semmi okod rá, hogy ne legyél elégedett önmagaddal!

Az vagy TE MAGAD, aki vagy, minden porcikáddal, minden esetleges apró - pici bőrhibáddal vagy zsírpárnácskával, tökmindegy, nem tudom, csak úgy mondom, de biztos érted! ...


(Nem engedett erre következtetni:))

627. life14 (válaszként erre: 625. - C12d5dcd66)
2014. aug. 6. 18:12

Valószínuleg, mert magamal sem vagyok teljesen megelégedve, azért veszem fel, hogy más mit mond.

De nem olyan súlyos a helyzet, hogy az ereimet vágjam miatta, még, ha ennek a fórumnak a kiírása erre is engedett kovetkeztetni.

626. life14 (válaszként erre: 624. - Life14)
2014. aug. 6. 18:05

Eleve hibás gének is lehetnek az okok.

És foleg ezeket a géneket is módosíthatja valami, mikor még meg sem szulettunk szerintem.

625. c12d5dcd66 (válaszként erre: 1. - Life14)
2014. aug. 6. 18:03

Az én főnököm is állandóan megjegyzést tesz az átlagos testalkatú nőkre, akár szemtől - szembe is.

Van vagy 130 kiló, mindig próbál mosolyogni, viccelődni, azt a látszatot akarja kelteni, hogy neki milyen kerek a világ. Vannak, akik el is hiszik róla, de a többség sejti, hogy (pont a túlsúlya miatt) komoly személyiségzavarokkal küzd.

Tehát biztos, hogy nem fogadja el magát olyannak, amilyen, csak ezt akarja elhitetni a külvilággal.


Engem nem zavar a viselkedése, pláne még úgy sem, hogy tisztában vagyok vele: nem is az átlagos testalkatúakra irigy igazán, hanem rám, a "kellemesen telt" - re ... :DD


(A deszkába jó szöget verni - ről, amivel visszavágsz - minek visszavágni??!! - egy idős néni szavai jutottak eszembe. Azt mondta a fiú unokájának: édes fiam, ne válassz deszka lányt, mert feltöri a f.arkad! ... Szóval, valóban ízlések és pofonok, kinek a pap, kinek a papné, kár ilyen dolgokra energiát fecsérelni, hogy ki mit gondol és mond, ha amúgy egyáltalán nem számít semmit a véleménye.)

624. life14 (válaszként erre: 610. - Eb85e22a13)
2014. aug. 6. 17:56

A gének határozzák meg elsosorban, hogy milyen betegségektol fogunk szenvedni.

De valaminek mindig kell lenni, ami ezeket a betegségeket kiváltja.

Akár az is, ha gyerekkorban sérul valamitol az immunrendszer.

623. life14 (válaszként erre: 620. - Eb85e22a13)
2014. aug. 6. 17:52

Azokra a lehetoségekre gondoltam, amik adottak számára.

Hogy abból hozza ki, amit ki lehet hozni.

622. life14 (válaszként erre: 618. - Eb85e22a13)
2014. aug. 6. 17:50

Mert te valószínuleg nemcsak érzékeny és megérto vagy, hanem emellett kelloen tudatos, bolcs is ahhoz, hogy ne mások véleménye szerint élj, hanem magadért. És tiszteled magad annyira, hogy ne foglalkozz azzal, hogy msáok mit mondanak rólad.


Nem akartam osszefuggésbe hozni a kettot.

Arra akartam utalni, hogy egy érzéketlen embernet nem érdekli, mások véleménye, és nem látja úgy át a lelki világukat, nem is érdekli, hogy megértse oket.

2014. aug. 6. 17:47
Jok legyetek!:)
620. eb85e22a13 (válaszként erre: 617. - Life14)
2014. aug. 6. 17:44
Elore nem mindent lehet kiszamitani. Van aki egeszseges, azert szul tobb gyereket, es azert is,mert ugy gondolja, hogy el tudja oket tartani normalisan. Es jon egy varatlan betegseg, vagy halal eset, barmi..,es oda a nagy terv a " lehetosegekkel".
619. life14 (válaszként erre: 617. - Life14)
2014. aug. 6. 17:42
*akinek nincs sok választása, az az egészséget tartja fo prioritásnak...
618. eb85e22a13 (válaszként erre: 615. - Life14)
2014. aug. 6. 17:42

En ugyan egyik sem vagyok. A mar nem hasznalt ruhaimat a raszoruloknak adtam 2 eve is, a parommal havonta tamogatjuk a beteg gyerekeket vmennyi osszeggel, sok embernek segitunk..

Megis " lepereg rolam masok velemenye". Ez a ketto nem fugg ossze.

617. life14 (válaszként erre: 613. - Eb85e22a13)
2014. aug. 6. 17:42

Tudom, azért sem írtam, hogy minden esetben.

Sok esetben válaszás kérdése.

De az egészséget tartja fo prioritásnak, és úgy gazdálkodik a lehetoségeivel.

616. eb85e22a13 (válaszként erre: 587. - Johanna2121)
2014. aug. 6. 17:38

Remelem nem gondolod Johanna, hogy mindenkinek eleve kerul az asztalara sutemeny,vagy mindig gyumolcs.

Tehat naluk szóba sem johet, hogy mikor egyenek ezt vagy azt. Orul a szerencsetlen, ha mindennap tud a gyerekeknek valamit enni adni.

Vannak olyan szegeny csaladok, akik ruhara sem tudnak kolteni, csak a gyerekek egymas kinott cuccat hordjak.

615. life14
2014. aug. 6. 17:36

Tudom, hogy egy érzéketlenebb, arrogáns, másokat megérteni nem tudó emberrol lepereg mások véleménye, mert a saját világában él, és mindenki hulye, aki ebbol kilóg vagy máshogy fogja fel a világot.

De azért csak reagálok arra, ami nem igaz.

Mindegy, hogyan értékeli más a viselkedésemet.

614. eb85e22a13 (válaszként erre: 612. - Life14)
2014. aug. 6. 17:33
Ja, ok.
613. eb85e22a13 (válaszként erre: 584. - Life14)
2014. aug. 6. 17:33

Sajnos nem mindenkinek valasztas lehetosege. Ha valakinek van mondjuk 3 gyereke, de beteg, nincs munkaja, es ferje sem, hiaba is akar a gyereknek, es onmaganak is egeszseges kajat venni, ha nem teheti meg.

Max. egeszsegeseBB etelt valaszthat, pl.burgonya helyett rizst. De màr barna rizst nem,mert draga.

De sajnos nagyon sok nagyon szegeny ember is van.

612. life14 (válaszként erre: 611. - Eb85e22a13)
2014. aug. 6. 17:30
Nem azért linkeltem, mert azt gondoltam, hogy nem tudod, hanem mert te említetted, így valamiért a te nevedre kattintottam.
611. eb85e22a13 (válaszként erre: 582. - Life14)
2014. aug. 6. 17:27
Nem nekem kellett volna linkelni, en pontosan tisztaban vagyok ezekkel, pont en irtam, hogy mennyire kæros.
610. eb85e22a13 (válaszként erre: 581. - Life14)
2014. aug. 6. 17:24

Reszben igy van. De nem minden esetben az eletmod, es a gondolkodas a hiba. Nekem pl.orokletes a betegsegem. Sosem ettem egeszsegtelenul, nem csak felnottkoromban nem, de mar gyerekkent sem. Egyszer kb. 8 eves koromban ettem hamburgert, azota sem,es semmilyen mas gyorsettermi kajat.Nyilvan te nem ismerhetsz, de aki igen, az tudja rolam, hogy a penzt sem hajtottam soha. Rengeteg dolgot csinalok maskepp,es gondolkodok mashogy,mint altalaban az emberek. Nem nezek tv-t 15 eve, helyette inkabb olvasok. Nem erdekelnek a statusz szimbolumok, pl.egy regi sz.r telefonom van, nem okos telo, de mukodik. De ez csak par pelda. Hatalomra meg vegkepp nem torekszem.Ezoteria irant erdeklodo vagyok gyerekkorom ota, es mindig erdekelt a termeszetgyogyaszat is. A barataim is ilyen erdeklodesuek, vagy ez a hivatasuk.

Szabadidomben legszivesebben a termeszetben vagyok, hala Istennek a parom ugyanilyen, igy egyutt tudunk " lógni". Persze nekem is volt bulizos korszakom, nagyon elveztem is, de meguntam. De nalam ez az eletmod nem a teljes elszigeteltseget jelenti, vagy azt, hogy vaszon ruhaban, tarisznyaval egy mezon uldogelek ,mert" en annyira mas vagyok",mint sokan, akiknel csak kulsosegekben mutatkozik meg a masfajta gondolkodasmod. En ugyanugy szeretek jol kinezni, mint altalaban a nok, csak azzal nem foglalkozom, hogy mennyire divatos a ruham. Azt hordom ami tetszik, es jol all/remelhetoleg:)/. Fontos,hogy tartsam a sulyom, hogy jol erezzem magam a boromben, es hogy a paromnak is tetsszem.


A gyogyszeriparral kapcsolatban amit irtal, tokeletesen egyetertek.

609. life14 (válaszként erre: 602. - Gribedli***)
2014. aug. 6. 17:18
Nem vagyok antiszociális, inkább tartom szociopata viselkedésnek, a te megnyilvánulásaidat.
608. life14 (válaszként erre: 607. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 6. 17:13

Nem. De minek hagyjam rá a hulyeségeit.

Ha o élvezi, hogy provokálhat(és úgy csinál, mitha nem tenné), akkor én is foglalkozhatom azzal, hogy reagálok erre.

Nem fogunk vérre menni emiatt, de szerintem o sem idegesíti magát ezen(el sem olvassa rendesen a válaszaimat, úgy diagnosztizál), és én sem ugrok le a szakadékba.

Szólásszabadság van. Mindenki azt mond, amit akar, és mindenki úgy reagál rá, ahogy akar.

607. 6fef80bd7d (válaszként erre: 605. - Life14)
2014. aug. 6. 17:06

de tetszik, szórakoztató :D

de megéri szerinted?

606. life14 (válaszként erre: 602. - Gribedli***)
2014. aug. 6. 17:05

Tobbszor említetted ez megoldásként, így nem vettem poénkodásnak.

Honnan tudod te, hogy milyen a kapcsolatom a világgal, az emberekkel. Honnan tudod, hogy mennyire vagyok nyitott másokkal.

Na ez a beteg. Ilyen szinten eldonteni, hogy kinek milyen az élete, és mi foglalkoztatja.

605. life14 (válaszként erre: 603. - 6fef80bd7d)
2014. aug. 6. 16:58
Nem tetszik a cicaharc?:)
604. life14 (válaszként erre: 601. - Gribedli***)
2014. aug. 6. 16:58

Nem. Te vagy a mindent megmondó lángész.

Ha látod, hogy így reagálok az elemzéseidre(mert hulye vagyok), akkor minek provokáltál tovább, ha zavar, hogy így reagálok.


Feltettél egy kérdést (annak ellenére, hogy leírtam, hogy nem akarok errol beszélni, mert rosszul érint), amire nem válaszoltam.

És te eldontotted, hogy ez minden bajom forrása, mert nem válaszoltam rá.

Nem ezen a kérdéseden húztam fel magam, hanem, hogy eldontotted, hogy mi a megoldás a bajaimra, és a kielemzéseden, miszerint mindenkit kritizálok, és sehol nem veszem észre a szépet, ezért szólnak be.


Én tisztában vagyok azzal, hogy hogyan reagálok, ciki vagy nem ciki.

Talán neked is magadba kéne nézned, hogy sokan miért reagálnak a kommentjeidre, úgy ahogy.

Lehet, hogy benned is van a hiba, ha annyian ugyanolyan véleménnyel vannak rólad.

De konnyebb mindig a másikat hulyének nézni, mint kilátni a fejunkbol.

2014. aug. 6. 15:40
meseszép ami itt megy.....!
2014. aug. 6. 15:32
Ráugrani az első emberre...Na, ez poénból ment, másoknak leeshetett, neked nem, de jól körül is írtam: nyiss a világra, be vagy gubózva, nem pasizol, kezdj el velük ismerkedni, kezdj nyitni, mert a fejedben nagy a kavarodás!
601. gribedli*** (válaszként erre: 600. - Life14)
2014. aug. 6. 15:22

Húha, ez egyre rosszabb. Ne zavarodj már ennyire bele! Egy csomó fórumon megkérdezi egy csomó ember, amikor ilyen témáról ír ki fórumot, hogy az illető hogy áll a másik nemmel. Belenyúltam a darázsfészekbe, mert én tettem fel a kérdést. De most már hagyd abba. Én írtam ki a topikot? Neked van bajod! Nehogy már azért írjál ki egy topikot arról, mert szerinted valaki másnak az a baja, hogy ő tudja, mit gondol a másik???!!!


Bakker feltettem neked egy egyszerű kérdést a fórum kapcsán: ugye szingli vagy?


Azóta írtál 10 oldalt, csak rólam, hogy szerinted ilyen és olyan gonosz vagyok, csúnya a néni...Mondd már meg, mi a fas.z bajod van?! Tényleg ennyire kóros? Légyszi, hagyd már abba, mert ez őszintén szólva ciki, ennyire nem lehetsz hülye...

600. life14 (válaszként erre: 599. - Gribedli***)
2014. aug. 6. 14:45

Azért említettem meg újra ezt, mert a fórumot olvasva, kozben rájottem, hogy szerintem meg nálad mi a baj forrása. Ha már nálam megállapítottad. Magaddal nem vagy rendben, és ezt másokra akarod kivetíteni, azzal, hogy jobban tudod, hogy mit gondolnak, mi zavarja oket, mint ok maguk.

De ha nem így van, akkor veheted igazságtalanságnak, megbélyegzésnek, sértésnek.


Nem egy megjegyzést tettél rám, hanem kielemezted, hogy mit miért teszek vagy mondok.

Nem tapintottál rá semmire, mert teljesen valótlan képet festettél le rólam. És mivel nem vagyok olyan, amilyennek kielemeztél, ezért sértésnek vettem.

Nem mindenki azon húzza fel magát, ha leírják a valóságot, és fáj neki az igazság. Engem az igazságtalanság duhít.

Ha sértésnek érzed, amit írok, az azért van, mert én is annak érzem a megjegyzéseidet.


Nem az zavart, hogy rákérdeztél, hanem, hogy megoldásként írtad le, ha ráugrok az elso emberre, aki szembe jon.

Ha nálad ez megold minden magánéleti, egészségugyi, munkahelyi problémát, amitol ideges és túlérzékeny vagy, akkor váljon egészségedre. De ne tanácsold ezt másnak úgy, hogy nem tudod milyen gondokkal kuzd, és mitol ideges.

Ez zavart, nem az, hogy rákérdeztél. Hanem a stílus, ahogy írtad.

Azért nem válaszoltam mert nem akarok errol a témárol beszélni, mert számomra kényes téma. Nem élek párkapcsolatban, ha erre gondoltál.


És tudom, hogy most én kotottem beléd.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook