Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vékony, hosszúkás archoz milyen frizura áll jól? fórum

Vékony, hosszúkás archoz milyen frizura áll jól? (tudásbázis kérdés)


2019. máj. 1. 18:24

Ha hiszed, ha nem, láttam huszonéves leányzót, akinek nagyon jól állt a borotvált fej! Nem kopasz volt, csak olyan borostás.

Deli legény volt a kedvese, mielőtt valaki azt hinné, leszbi volt. Foglalkozására nézve targoncázott. Helyes karakán kis nő volt, az tény. És remek volt a fejformája.

Én a lapos fejtetőm miatt nem merném kipróbálni.

2019. máj. 1. 18:06

Én is találtam magamnak egy frizurát, de hozzávaló fodrászt még nem.

És az az igazság, nem vagyok alkalmas arra, hogy rendszeresen fodrászhoz járjak. Úgy értem, elfelejtem vagy nincs kedvem. Ahogy itthon sem akarok vacakolni azzal a keratinnal, megmosom és slussz.

Olyan fodrász kellene, aki csak vág. Van ilyen, de az odautazás a duplájára emelné a snitt árát.

2019. máj. 1. 15:56

Én programot szedtem le,és a fényképen próbálgattam melyik lesz az igazi..

Fodrászomnak átküldtem,azt mondta jó.Utána mindig olyanra vágta.

Szülni ment,nem vág hajat 2 éve,próbáltam más fodrászt de bénák..igy bő 1 éve nincs hozzá nyúlva a hajamhoz,jelenleg derékig ér majdnem...

2019. máj. 1. 13:16
A Google-től több segítséget kapsz mint itt. Amúgy szerintem hosszúkás archoz aszimmetrikus frizura illik igazán - de ez lehet sokféle.
2019. máj. 1. 12:31

Üsd be ezt így a Google-ba, és kazalnyi találatod lesz a témában, képekkel, tanácsokkal, előtte - utána fotókkal, sőt, még a saját képedre is tudsz különféle frizkókat szerkeszteni.

Nekem pont szélesebb, karakteresebb az arcom, most pixie frizurám van. Ami senkinek nem áll túl jól szerintem, az a világba növő tök egyenes (értsd nulla átmenet vagy rétegesség), frufru nélküli haj. Ehhez képest a fiatal lányok 99%-nak ilyen van, pedig sokszor előnytelen.

És jön majd valaki, aki erre azt mondja, hülyeségeket beszélek. Na ennyire szubjektív ez...

2019. máj. 1. 11:26
Ami nem igényel túl nagy otthoni előkészületet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook