Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vékony endometrium (méhnyálkahártya) kezelése - tapasztalatok? fórum

Vékony endometrium (méhnyálkahártya) kezelése - tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. máj. 4. 22:41
Köszi szépen a tippeket, Pepeditta. És gratulálok a Babádhoz!
19. pepeditta (válaszként erre: 18. - Penelope 34)
2015. máj. 1. 20:41

Olvastam másoknál a málnalevél teát, ezt Gyuri bácsitól (bükki) is meg lehet kérdezni emailben. Vagy, hogy van-e más tea rá. Nekem annak idején válaszoltak a kérdésemre.

Még olvastam a C-vitamint is, és az Inofolic-ot is. Amit többen is írtunk a jó minőségű vörösbort nem próbáltad még?

Ja, és ha hiszel a homeopátiában, elmehetnél egy ilyen dokihoz, mert akkor alkati szert tudna adni rá.

2015. ápr. 30. 07:28

Próbáltam már, nekem sajnos nem jött be.:( Ahogy az E-vitamin, L-Arginin, Cardio Aspirin, Omega 3, ösztrogéntabletta és - tapasz, Ovestin hüvelykapszula sem. Úgy tűnik, hogy még a saját természetes hormonjaimmal lesz a legjobb eredményem, de a beültihez nem elég.

Azért köszönöm a tippet! Továbbra is várom a tapasztalatokat e témában, több szem többet lát, hozzuk tehát össze egy helyre, amit tudunk erről a témáról! Másoknak is hasznos lehet.

17. pepeditta (válaszként erre: 16. - Penelope 34)
2015. ápr. 29. 18:14
Szerintem próbáld meg a méhpempőt is, azt nagyon sokan dícsérik.
2015. ápr. 29. 17:25
De ez csak feltételezés, igazából nem tudják az okát, hiszen évekig rendben volt. A hiszteroszkópia nem mutatott rendellenességet odabent. Elkeserítő, hogy az orvosok sem tudják, mi a teendő. :((
2015. ápr. 29. 17:07
Hát, az tökéletes eredmény. Nálam az utóbbi időben nem lesz több 7,5 mm-nél. Valószínűleg az utolsó stimu "kiütötte" az ösztrogénreceptorokat...
14. pepeditta (válaszként erre: 12. - Penelope 34)
2015. ápr. 29. 16:07
Igaz, nem a nyálkahártyára van a ligetszépe, hanem a jó minőségű nyáktermelésre. Bocs, de én is több mindennel próbálkoztam. Ha jól emlékszem az utolsó leszívás előtt 12 mm volt, de már mikor elérte a 10mm-t, akkor is elégedett volt a doki.
2015. ápr. 29. 07:13
És még egy kérdés, nálatok mennyi volt az annyi, azaz az endometrium a kezelés előtt és mennyi lett utána?
2015. ápr. 28. 23:06

Lányok, köszönöm!! A dokim is említette a Pentoxylt, mint egy következő alternatívát, én meg természetesen benne vagyok, a fejen állásba is beleegyeznék, csak léphetnék már a nyomdokaitokba...

Pepeditta, a ligetszépe nem a progeszterontermelődést tuningolja fel?

2015. ápr. 28. 16:33

Én is E-vitamint szedtem (400), ittam napi 1 dl vörösbort a ciklus első napjától (pedig ki nem állhatom, de ebből csak a jó minőségű jó, a párszáz forintosat nem ajánlom). Az utolsó beültetésnél szedtem magamtól az Aspirin protect 100-at. Ez is javítja a méh vérellátását. Ja, és a ligetszépe olaj is nyálkahártya vastagításra jó PÉ-ig kell szedni. Szedtem még a D3-at is, az a meddőségben is segít, nekem borzasztóan alacsony volt.

Amit még sokan szoktak írni az a tiszta méhpempő. Én idáig már nem jutottam el. :)

10. jennko (válaszként erre: 9. - Penelope 34)
2015. ápr. 26. 17:30
A doki nem mondta mi a neve csak ahogy kezdtük a lombikot közben derült ki hogy nagyon vèkony. Kaptam ezt a gyógyszert amit ìrtam ès azzal kezdett vastagodni de csak 9mm-ig de ez pont elèg volt hogy neg tudjon tapadni. Akkor mondta ha mikor mèg csak 6 mm volt ha következő talàlkozàsnàl nem lesz elèg vastag akkor ad valamit ami 2 nap alatt segít. Sajnos többet nem tudok mondani de ezt a gyógyszert mondjad a dokidnak. Annyit mondott hogy a beültetès elötti napig szedhetem mert az embrióval màr nem èrintkezhet.
2015. ápr. 25. 10:46

Jennko, nem emlékszel véletlenül annak az injekciónak a nevére?

Ott tartok, hogy képes lennék bármire, csak oldódjon meg ez az átkozott probléma, és kaphassam végre vissza a babácskáimat! :((

2015. ápr. 25. 10:42

Üdv itt, Lányok! :)

Az E vitamin nekem sajnos nem segített, a vörösborral pedig talán nem próbálkoztam elég kitartóan, ritkán van kedvem az alkoholhoz... :)

Ágio8405, a progipótlás nem is jött szóba, mivel a problémám az, hogy a ciklus első (ösztrogén-fázisában) nem vastagszik megfelelően a méhnyálkahártya, annak ellenére, hogy jó vagy akár magas az ösztrogén-szintem, tehát itt a progeszteron sajnos nem segíthet. :(

Jennko, sunshine19, légyszi írjátok meg a részleteket!!!! Please!

2015. ápr. 23. 06:38
jo nektek,mert itt nekem operaciot emlitettek rogton.rengeteg gyumolcsot ettem es raakadtam a neten milyen etelek jok erre a problemara es most minden ok.
2015. ápr. 22. 22:45
Nekem is volt ilyen bajom erre kaptam egy gyógyszert (pentoxyl ep 400mg) ès azt mondta a doki ha ez nem segít elèggè mèg mindig van egy injekció ami 2 nap alatt kèpes vastagítani 2-3 mm-t is. Ès persze e vitaminból kellett szednem 600 mg-ot.
2015. ápr. 22. 22:01
nekem ami nagyon bejött: vörösbor (nem vicc, napi 1-2dl), és E-vitamin, 200 egység.
2015. ápr. 22. 21:00
progi potlás nem segitett? E vitamin ezen tuti nem segit, nekem sima closty miatti vékonyodáson sem segitett nemhogy ilyen esetben...
2015. ápr. 22. 18:51
E vitamint szedsz? Az megvastagitja a nyalkahartyat. Napi 400mg. Bár gondolom próbáltad már.
2015. ápr. 22. 18:23

Lombikprogramban veszek részt, de az utolsó stimuláció óta nem épül megfelelő vastagságú endometrium a méhemben, így a babajelöltek kerek egy éve dekkolnak a fagyasztóban. Egy sor kezelést kipróbáltunk már, és úgy tűnik, az orvosom lassan kifogy az ötletekből. :(

Sorstársak jelentkezését várom, jó lenne beszélgetni, tapasztalatot cserélni, együtt gondolkodni... Erőt adna olyan volt sorstársak történeteit, tapasztalatait is olvasni, akik kigyógyultak ebből a "bajból" és ma már boldog kismamák vagy anyák.

2015. ápr. 22. 18:16
Vékony endometrium (méhnyálkahártya) kezelése - tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook