Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végzett valaki a szegedi Kossuth Zsuzsa (nem tudom pontosan, most mi a neve) Szakképzőben ápolói tanfolyamot felnőttképzésben? Tapasztalatok fórum

Végzett valaki a szegedi Kossuth Zsuzsa (nem tudom pontosan, most mi a neve) Szakképzőben ápolói tanfolyamot felnőttképzésben? Tapasztalatok (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 12. 19:59
Én sem ott végeztem,se van közeli ismerősöm is aki oda járt,sőt tanít ott egy volt osztálytársam is.Akivel még általánosban is vele jártam.Biztos nem fogod megunni,a kisgyerek meg megszokja.Én is még jártam mellete más iskolába is ,míg a fiam kicsi volt.
2009. aug. 25. 12:05
Jó ezt hallani! Keddtől odajárok, heti két napot. Azét kíváncsi vagyok, hogy bírom majd egy 20 hónapos kiscsávó :) mellett, aki iszonyatosan anyás...
2009. aug. 24. 14:32
Szegedi vagyok, nem a Kossuth Zsuzsában végeztem, de több ott végzett ismerősöm van.Jó nevű,jó hírű színvonalas intézmény .
2009. aug. 24. 14:24
Végzett valaki a szegedi Kossuth Zsuzsa (nem tudom pontosan, most mi a neve) Szakképzőben ápolói tanfolyamot felnőttképzésben? Tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook