Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végrehajtással kapcsolatban tud valaki segíteni? fórum

Végrehajtással kapcsolatban tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


1 2
41. cf7cb94a9c (válaszként erre: 40. - 91d4989ab9)
2011. júl. 26. 13:09
Igen, én léptem le, de attól még a gyerek van és él és tartásra szorul, ő nem tehet semmiről sem.
40. 91d4989ab9 (válaszként erre: 37. - *anyatigris*)
2011. júl. 26. 11:08

ilyen apának??????? mikor a nő lépett le tőle terhesen??? és 7 évig nem kommunikáltak?



:D

39. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - 9536810fa1)
2011. júl. 26. 11:05
ez az ideális ut, de itt nem erről van szó sőt:D
38. cf7cb94a9c (válaszként erre: 37. - *anyatigris*)
2011. júl. 26. 10:49

Szia Anyatigris! Köszönöm a válaszodat, azért íram ide, mert tanácsokat szerettem volna kérni. Nem tudom,hogy feljelenthetem-e vagy sem. Kérdőjeleket írtam oda. Ezek szerint a végrehajtó díját is nekem kell megfizetni, ha ő nem fogja???

Ne haragudjatok, kicsit tudatlan vagyok, ezért is járam így:(:(

2011. júl. 26. 10:43

Ja és még az jutott eszembe ,hogy miből gondolod hogy azért mert 20ezer helyett ha 5 ad akkor nem jelentheted fel ??

Azt írtad hogy amíg egy fillért is fizet nem jelentheted fel ?????????????

Szerintem ez nem igaz itt nem a szándékot díjazzák ez nem az a történet ez nem előtakarékosság hogy annyit fizet amennyi kedve van itt egy gyermek ellátásáról van szó és ő ezzel ezt folyamatosan veszélyezteti mi van akkor ha te is csak ötezerrel tudsz be szállni akkor tízen ötödikéig eszik a gyerek utána el fogyott vagy mi ???

Azt kell nézni ha egy háztartásban közösen nevelnétek a gyereket akkor nem 5 ezer forintjába kerülne :-((


ÚÚÚÚÚÚÚÚ én nagyon tudom osztani a barátnőmnek is mindég mondom hogy ne nyugodjon bele az ilyen apáknak jól el kéne szorítani a golyóit .semmitérőek !!

De azért maradjunk a törvényes vonalon :-))


Amúgy szerintem a FFŐŐŐŐ kérdésre vissza térve nincs esélyed a végrehajtóval ez tuti

2011. júl. 26. 10:33

Ha nincs vagyon ,bejegyzett tulajdon akkor nincs mit vére hajtani :-((

nem tudod azt el venni valakitől amije nincs legalábbis papíron bizonyított módon :-((


Ez az egyik a másik pedig a végrehajtás sem úgy működik hogy van egy 600000ft értékű törött autó és azt 600000ért el is adja ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem


Vannak a végrehajtásnak komoly törvényi szóval nagyon bonyolult dolog .sok pénz és idő .


Azt a 300 ezret amit kidobott a végrehajtó azt nem Ő hanem te dobtad ki mert azt tőled e vonja le .


A házrészhez pedig semmi köze addig még a szülei élnek és azt is meg csinálhatja hogy majd annak idején mikor köze lesz hozzá szóval meghal valaki hogy ő valaki javára akiben egyébként meg bízik testvér vagy valaki papíron le mond a részéről de amúgy viszont az övé marad .

35. cf7cb94a9c (válaszként erre: 33. - 9536810fa1)
2011. júl. 26. 09:53
Nekem azért szükségem lenne a pénzre, ezért gondoltam a végrehajtást. közel 300 ezret dobott ki rá a végrehajtó mindennel együtt. Nem tudom, hogy reménykejek-e.
34. 9536810fa1 (válaszként erre: 32. - 9536810fa1)
2011. júl. 26. 09:43
hehe... azért érződik, hogy elég intenzíven hat rám a téma... a nyelvhasználatom nem az általánosan megszokott. :))
33. 9536810fa1 (válaszként erre: 30. - *anyatigris*)
2011. júl. 26. 09:41
... lehet... ki így él, ki úgy... nincs ebben semmi gond... Nekem a másik út jött be, de megdolgoztam a nyugalmamért, ezt tény. :)
32. 9536810fa1 (válaszként erre: 29. - Móriczka)
2011. júl. 26. 09:38

... hm... tudom, miről beszélek. 13 éve váltam el, amikor eldöntöttem, hogy külön folytatom két gyerekkel, át kellett gondolnom a dolgokat, egy anya soha nem válik el a nagyvilágba, hogy maaajd valami lesz, majd apuka segít... lof@szt, vagy tudod, hogy képes vagy rá egyedül, vagy maradj a xar házasságodban. Átgondoltam, tudtam, hogy képes vagyok rá, attól kezdve, minden fillér ajándék, amit kapok... 10 ezret havonta... Nem érdekel. A volt férjem szereti a gyerekeit... hozza-viszi őket, érdeklődik felőlük, de nem stresszeljük egymást. Én lexarom a pénzét, nem érdekel, mennyit keres... így aztán egész normálisan el tudunk beszélgetni a gyerekekről, ha szükséges. Néha, ha a fiam felbosszant, akkor jót vigyorgunk azon, hogy én adok apukának 10 ezret, és odakötözik. :))


Nekem semmi pénzt nem érte volna meg, hogy telefonálgatok folyamatosan, meg bíróság, meg végrehajtó... meg mittomén.


Ismerek nőket, akik pereskednek, rohangálnak fűhöz-fához, gyereknek szidják az apát ezerrel, anyóst hívják fel.... stb. erre is elmehet az energia... ki mire szánja... :/


Boccccs.... én meg így látom...

31. cf7cb94a9c (válaszként erre: 29. - Móriczka)
2011. júl. 26. 09:38
Az az igazság, hogy mikor terhes lettem elhagytam. Utána nem kerestül egymást 7 évig. Illetve ő néha keresett, de én végleg meg akartam tőle szabadulni. Most viszont beadtam a bíróságra az apasági pert, mert szükségem van a pénzre. Volt vizsgálat minden. El is ismerte, nem kekeckedett. A gyereket nem akarja látni, nem érdekli. Azt mondja, hogyha 7 évig nem mutattam meg, akkor ezek után sem akarja látni. A bíróságon beleegyezett a 20 ezer haviba, de azt is mondta, hogy nem tudja hogy fizeti. Na de erről nekem papírom van. Ezért gondoltam, hogy végrehajtás indítok. A végrehajtás elindult, kíváncsi vagyok mit tudnak tőle behajtani. Azt jól tudom, hogy amíg fizet akár egy forintot is, addig nem jelenthetem fel tartás elmulasztása végett?????
30. *anyatigris* (válaszként erre: 27. - 9536810fa1)
2011. júl. 26. 09:36

Azért havi 20ezer forint nem pár ezer .


havi ebédet lehet fizetni belőle ,cipőt ruhát ,venni be segíthet egy nyári táborba ,had ne soroljam .


Az meg hogy apukát meg zaklatja párszor egy hónapban hogy Ő se legyen már olyan nyugodt az sem nagyobb stressz mint egy gyereket egyedül nevelni.

2011. júl. 26. 09:30

Na akkor én most léptem ki .

A 27 hozzászólás arra biztat hogy add fel !!

erre nem tudok mit írni :-((


Eltudod nélküle tartani a gyereket?? Jó kérdés!!

Persze hogy el !!egy normális anya olyat sosem mond hogy nem tudok gondoskodni a gyerekemről .


Mert ha nem akkor stresszeljen nyugodtan mert apuka úgysem fog fizetni.


na minden jót :-)

2011. júl. 26. 09:24

Hááátt nem tudom biztos nehéz...........


Ebben az esetben pl az is lehet a baj hogy a fórum indító 7 éve nem tartotta a kapcsolatot az apukával .


Nem tudom én biztos mennék hogy meddig és milyen falakba ütköznék nem tudom de én azért elég kitartó vagyok Ilyen téren

27. 9536810fa1 (válaszként erre: 12. - Cf7cb94a9c)
2011. júl. 26. 09:22
El tudod tartani nélküle a gyereket? Vagy megéri a stressz azt a párezer forintot?
2011. júl. 26. 09:22
mindkétszer részegen aludt állítólag,azt mondta a végrehajtó,hogy többet nem megy ki,mert az ő pénze is bánja,mert ettől nem lehet bekszírozni semmit!!!
2011. júl. 26. 09:21
9 éven keresztül pereskedtem,sose jött el a tárgyalásokra,a sokadikra a rendőrök hozták be! csomó utiköltségpénzemszabadságom bánta és semmi!pedig én aztán mindent megpróbáltaMM2x megkereste a végrehajtó is
2011. júl. 26. 09:20
és van az a pénz mondjuk 20e forint hogy azt mondja el küldöm csak hagyjon már békén szóval annyit meg ér neki a nyugalom
2011. júl. 26. 09:19
5 ezret állapítottak meg a két gyerekre együtt,mert ő szegény munkanélküli,de azt se fizette sose!két tárgyalás is elítélte,15-és 30 nap közmunka!!!pénz semmi
2011. júl. 26. 09:19

háááááááááááááááátt.....:-((mert rá hagytad :-((


Hidd el rá lehet járni az ember agyára csak kitartónak kell lenni.

2011. júl. 26. 09:18
bocs,h igy írok de 4 sor után szétkapcsol ez a sz....mét
2011. júl. 26. 09:17
sose volt bejelentett munkája.még is el van mái napig is,és röhög a markába!!!
2011. júl. 26. 09:16
nem lehet tenni semmit,tényleg.több,mint 15 évig neveltem,iskoláztattam a gyerekeim,és nem kaptam egy forintot se!
2011. júl. 26. 09:16

Persze az APEH végre hajtási osztályon nem tudnak mit csinálni hiszen ha nincs vagyona nincs mit végrehajtani .

de azt sem lehet vizsgálni hogy hol? és miből él ?és adózik-e és hogy van -e orvosi ellátottsága ??mi a bejelentett lakcíme ??Stb stb

Ezzel azért lehet fingatni

2011. júl. 26. 09:15
nem tudok hoxázni!!!kikapcsol a netem állandóan!!!
2011. júl. 26. 09:09
végrehajtási osztályon dolgoztam, NEM lehet mit tenni...a fekete munka fekete munka, gondolom kézhez kapja, ergo semmi nyoma nincs, tiltani meg nem lehet a pénztárcából.
2011. júl. 26. 09:08
Basszus!!!Irtam egy hosszút,és az egész eltünt!!!
2011. júl. 26. 09:08
Rá lehet terheltetni az örkségére!Van ismerősöm aki ezt tette!
13. cf7cb94a9c (válaszként erre: 12. - Cf7cb94a9c)
2011. júl. 26. 09:07
7 éve nem találkoztam vele. Sokmindent nem tudok.
12. cf7cb94a9c (válaszként erre: 10. - Móriczka)
2011. júl. 26. 09:06
Alkalmi munkákat vállal havonta. Van amikor sikerül, van amikor nem. Bejelentett munkahelye sincs. Besegít ide-oda és ebből él. Nekem ennyit mondott.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook