Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végrehajtási lap kitöltéséhez segítséget kérnék. fórum

Végrehajtási lap kitöltéséhez segítséget kérnék. (beszélgetős fórum)

2011. márc. 11. 20:24
Eléggé megtudod fogalmazni még külön levélben is, ha szükséges pl okáért egyedül neveled a gyermekedet és neked a költségeid, kiadásaid eléggé megterhelőek és neked arra a pénzre minél hamarabb szükséged lenne. Üdv.Ágnes
2011. márc. 11. 20:20

A volt férjed hosszú évek óta nem fizeti a gyermektartást, akkor csak nyugodtan pereld be és reméljük sikerül neked az elmaradt pénzedet megkapni. Fordulj ügyvédhez, de a Bíróságon is kérhetsz ingyenes jogi tanácsot és azt a nyomatványpapír kitöltéséhez kérjél segítséget.

Szurkolok neked, hogy minél hamarabb elintéződjön az ügyes. Üdv.Ágnes

2010. okt. 30. 15:37

Évek óta nem kapok gyermektartásdíjat, megelégeltem és írtam a bíróságnak hogy tiltsák le. Visszaküdtek un. végrehajtási lap című formanyomtatványt, hogy 6 példányban azon nyújtsam be a kérésem. Töltögetem, de kéne egy kis segítség. Van egy ilyen pont, hogy a " végrehajtást kérőt költségmentesség, illetékmentesség, illetékfeljegyzési jog, illetékátalány fizetési jog illeti meg.

A megfelelő rész aláhúzandó.


Természetesen azt szeretném, ha nem kéne semmilyen költséget fizetnem. Simán aláhúzom " ami megtetszik" pl. költségmentessé, vagy illetékmentesség vagy mindkettő, vagy megvan határozva, hogy ezekre ki jogosult.

Szóval "bemondásra" lehetek pl. költségmentes???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook