Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Végre sikerült! fórum

Végre sikerült! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Végre sikerült!

16. mia1981 (válaszként erre: 15. - Vivien1212)
2013. máj. 8. 12:15
kissé szomorkás, szép történet, nagyon drukkolok,hogy összejöjjön a vágyad!
2013. máj. 2. 19:37
Sziasztok, hasonló cipőben járok én is. 35 éves leszek idén, van egy 6,5 éves kisfiunk, de a kistesó 2 éves sehogy sem akar összejönni. Elkezdtem a kivizsgálásokat. Voltam belgyógyásznál, az éppen rosszkor vetette le a hormon meghatározáshoz a vért, majd káliba elvittem az eredményeimet, ott mondták hogy nem volt jó az időzítés..ciklus 3. napján kell+ rákszűrés+ hiv,hepatitis ab szűrés,HSG+inzulin terhelés 0-120 perces is kell, nos mindennel készen vagyunk, kedden volt a hsg- meg, mindkettő átjárható, de baromi nehezen ment át a jobb oldaliban a kontraszt anyag..a hiv szűrés ereményére még várunk, utána még sperma vizsgálat férjecskémnek lesz, utána vissza káliba megbeszélni az inszemet..nagyon várjuk már mindhárman, legjobban a kisfiunk, hogy jöjjön a kistesó. én már ikrekről álmodozok, hogy legyen egy szép nagy családunk:))) mindent megadnék érte, hogy három lurkóm legyen ettől a csodás embertől:)) ezer szállal szeretnék hozzá kötődni,talán ilyen ez a szerelem, ami már 13 éve tart:))) üdv mindenkinek, csodás napot:)
14. mia1981 (válaszként erre: 13. - 812cc35b0d)
2013. ápr. 29. 10:30
Már túl vagyok a nehézségeken, remélem neked is így lesz, köszönöm!
2013. ápr. 28. 12:12
Gratulálok és sok boldogságot nektek.Tudom milyen dolgokon mehettél keresztül mert nekem is voltak hasonlók:(
12. mia1981 (válaszként erre: 11. - Ether)
2013. ápr. 24. 09:39
köszönöm,neked is boldog babavárást!
11. ether
2013. ápr. 23. 21:07

Szia Mia!

Örülök, hogy összejött a kistesó. A kitartásod meghozta a gyümölcsét! :)

Boldog babavárást és jó egészséget nektek!

Egy 32 hetes kismami.

2013. ápr. 23. 19:18
remélem. Nekem sem találtak semmit. Az endon is nagyon szuper eredményeim voltak, nőgyógyászatilag is rendbe vagyok még átjárhatóságim is volt. Azzal sincs gond. Viszont azt tudjuk hogy nincs rendesen peteérésem, mert nem jön meg rendszeresen amikor nincs peteérésem akkor meg se jön. Úgyhogy remélem nekem is segített a gyógyszer.
9. mia1981 (válaszként erre: 8. - SziReni)
2013. ápr. 23. 19:06
nekem is csak peteérés gondom volt és látod! szerintem öszejön. Sok sikert!
2013. ápr. 23. 18:06
Hát remélem sikerült, mert 2 naponta voltunk együtt elvileg a peteérés napján is, és most szépen fel is ment a hőm. Remélem pozitív eredmény lesz. :) Elvileg azt mondják hogy akinek csak peteérési gondja van és más gond nincs azoknak szokott segíteni ez a gyógyszer. Remélem én is ide tartozom. Ha már tudok valamit akkor írok. Köszönöm a drukkot. 5dikéig még elég sok idő van akkor fogok tesztelni valószínű, és írok majd. Mégegyszer köszönöm a történeted, és jó egészséget kívánok nektek.
7. mia1981 (válaszként erre: 6. - SziReni)
2013. ápr. 23. 17:22

Szia!


Akkor ez szerintem jó jel, nagyon drukkolok, remélem sikerül, ha mégis akkor írd meg,hogy gratulálhassak. Kitartás!

2013. ápr. 23. 17:12
Köszönöm a cikkedet. Nekem totál ugyanez a történetem így nagyon megnyugtatott a cikked. Én is fogamzásgátlót szedtem és mikor abbahagytam rendszertelenné vált a ciklusom, és volt peteérésem egyszer abból lett baba de méhen kívül lett. És én is voltam endokrinológián és minden fajta kivizsgáláson, de nem találtak semmit. Én ebben a hónapban szedtem a clostylbegytet hát mit mondjak én se hittem hogy na majd ez segít, de ebben a hónapban végre az ovu teszt is mutatott peteérést, és a hőm is. Meg a hasam is fájdogált ahogy írod is. Remélem az én történetemnek is ugyanaz lesz a vége mint a tiédnek. Köszönöm, hogy leírtad, ez adott egy kis reményt. :)
5. mia1981 (válaszként erre: 3. - B74f6e5cdd)
2013. ápr. 23. 13:32
Köszönöm szépen!
4. mia1981 (válaszként erre: 2. - Yaweb)
2013. ápr. 23. 13:32
ne keseredj el, én is már kezdtem lemondani róla,mikor végre sikerült,lehet orvos tud nektek is segíteni, fel a fejjel, még sikerülhet!
2013. ápr. 23. 13:16
Szívből gratulálok és jó egészséget kívánok neked!
2013. ápr. 23. 10:48

Szivbol gratulalok. Az en kisfiam most 16 honapos es 7 honapos kora ota probalkozunk 2.babaval de nem akar jonni :-(

Az elso babankra is 4 evet vartunk,valoszinu megvarat minket a 2. is :-(


Jo babavarast nektek :-)

2013. ápr. 23. 09:08
Gondoltam megosztom veletek második terhességemet, már csak azért is, mert sajnos elég nehezen jött össze, de végre sikerült. Voltak buktatói, de szerencsére túl estünk a nehezén is.

Ugrás a teljes írásra: Végre sikerült!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook