Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Végig a bàtyàm àrnyékàban? fórum

Végig a bàtyàm àrnyékàban? (beszélgetős fórum)


2017. jún. 27. 22:23

Hello. :) ha nem irod oda hogy 24 vagy a pasi meg egy tizessel tobb azt hinnem hogy két tizenéves vergődését olvasom :D tenyleg bocs.de te is meg a pasi is érzelmileg teljesen eretlenek vagytok. A kommunikáció szintje detto.mint két 16-17 evese. Engem akkor csipkedtek igy a fiuk xdxd


Amugy egyertelmuen csak szórakozik. Remelem te nem küldtél bikinis kepeket magadrol... Az hogy o küldözget magarol...nekem nagyon visszataszító es gyerekes,onfenyezo.


Meg ez a duma. Ott küldtem volna el a francba. Te meg mint a kis naiv kislány belekepzelsz dolgokat es örülsz higy ilyeneket ir?? :D Van baj:) sürgősen felejtsd el. Ez egy éretlen tacskó. Aki Max a trofeagyujtemenyeben akarna elképzelni teged. Harminc felett a pasik vagy full komolyan elhivnak randizni vagy csak szórakozni akarnak.jelen esetben utóbbi. De a normálisabbja közli is a celjat.


Nekem full ciki a vislkedese a leirtak alapjan.es nem hogy imponalna nekem, hanem meg én ereznem rosszul magam es kerülném is nagy ívben.


Ha jot akarsz magadnak tiltsd le :P ha mar ugysem lajkolja a képeidet xdxd te se lajkold mert csak biztatod a hülyeségre! :)


De komolyan.nagyon offos a gyerek!

26. kisj (válaszként erre: 20. - F2ff7589d1)
2017. jún. 27. 20:38

Semmidet nem lájkolja?

Ó, ez szörnyűség!!

:D:D:D

2017. jún. 26. 12:44

Igazatok van.

Nem foglalkozom vele..majd "elmulik" :)


Szep napot nektek

24. a03dd05915 (válaszként erre: 20. - F2ff7589d1)
2017. jún. 26. 12:10

Bocs, de úgy is viselkedsz, mint egy kislány. Ilyen problémákkal a kis tinik küzdenek.


Ezt a viselkedést ő leveszi, és tovább cukkol. Jó, ha idővel nem fogja kihasználni!


Töröld ki az agyadból! Rögtön kezdj el mással foglalkozni, amint eszedbe jut. Kerüld a vele való találkozást!

Fb-on sem kell rögtön mindenre válaszolni, azt is visszafogottan, nem újabb alkalmat adva neki.


24 éves vagy, nőj fel!

23. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 20. - F2ff7589d1)
2017. jún. 26. 11:35

Nem a kislanyt, hanem a predat latja benned.

Ezert kuldozget olyan kepeket.

2017. jún. 26. 11:27

Jaj te! Ez a történet típikus példája annak, amikor a lány kéri a pofont, aztán megkapja és levonja a következtetés, hogy minden pasi szemét.


Észrevette, hogy tetszik neked s most húz, a végén meg úgy loholsz utána, mint egy pincsi.


Olyan kapcsolatot keress, amelyben partnere vagy a párodnak, nem bunkó veled és téged akar meghódítani, nem elvárja, hogy istenségként imádd és kiérdemeld a jutalom falatkát.

21. ina87
2017. jún. 26. 11:05
próbálj másokkal ismerkedni,és rájössz h nem ér ennyit ez a férfi,játszik veled,mellesleg tesód haverja plusz munka ügyeik is vannak szóval tiltott zónába van és általában csak megszívja a másik fél,mert már úgy indul h te többet érzel iránta itt már halott ügy.
2017. jún. 26. 10:29

Ràadàsul Ö jelolt be engem facebookon..es nem ertem minek, hiszen semmimet nem lajkolja.


Tudjatok az a baj, hogy eddig is nagyon tetszett nekem, de a szombati rendezveny ota...total k.o. vagyok.

Teljesen belahabarodtam.

Mindig csak O jar a fejemben, percenkent Ra gondolok...vagyom arra hogy irjon, hogy talalkozzunk... S tudom dedos : de fantazialok arrol hogyan csokolhat :D


Vicces de sajnos idaig jutottam.

Nagyon duhos vagyok sajat magamra...de az vigasztal hogy szerintem O ebbol semmit sem vesz eszre...mert pl.sosem irok ra elsonek :))


Akkor ezek szerint felejtsem el, mert hiaba vagyok 24eves, sokak szerint csinos es szep.. O csak egy kislanyt lathat bennem?? :(


Rettenetesen Ra vagyok kattanva. Hogyan felejtsem el ?

2017. jún. 26. 09:36
hülyegyerek 34 évesen :/
2017. jún. 26. 09:21
hű megy ha... :o
2017. jún. 26. 09:16

Kérdezed: "Hogyan léphetnék ki a bàtyàm àrnyékàbôl?"


Némi fogalmi zavart érzek. A leírtak alapján nem a bátyád árnyékában élsz. Valakinek az árnyékában élni egész mást jelent, mint amiről írsz.


34 éves férfi általában már egzisztenciát teremt magának. Talán már házas is, 1-2 gyerekkel. Tudsz róla valami bővebbet? Sok házasságban élő pasi húzza a mézesmadzagot. Csurran-cseppen a lépes méz. :)

Akár házas, akár nem, abból, hogy félmeztelen képeket küldözget magáról, nekem egy magamutogató, magát Adonisnak képzelő pasi képe jön le. A fagyis duma felhívás egy kis orális szexre. Majd visszahív, ha meg lesz veled elégedve.


Orrodnál tovább láss!

16. f2ff7589d1 (válaszként erre: 15. - Jessica32)
2017. jún. 26. 08:32
Igen, elfelejtettem megemliteni, hogy a Kedvesnek van egy érdekes -fanyar olykor bunkô, oltogatôs modora
2017. jún. 26. 08:28
Bocsi, hogy elvigyen fagyizni :)nekem visszataszító a kisfiú reakciója.
14. Jessica32 (válaszként erre: 13. - F2ff7589d1)
2017. jún. 26. 08:27

34 éves a pasi. Nem utalgat már rejtetten. Vagy elhív, vagy nem. Úgy látszik, te valami miatt szereted ezeket a gyerekes, éretlen, és elérhetetlen , érzelmileg is gatya kisfiúkat. Mi az, hogy ilyet ír Neked, hogy érdemeld ki, hogy elvidd fagyizni? És te szerelmes vagy?

Tiszteld magad egy kicsit jobban. Ez egy egoista kisfiú. A pasi érdemelje ki, hogy elmenj vele. Ezen a beszóláson én ki lennék akadva, nem pedig reménykednék és célzásnak gondolnám arra, hogy bejövök neki.

2017. jún. 26. 08:23

Meg azt nem ertem, hogy a pasi minek kuldozget nekem magarol delmeztelen kepeket?( oke jo teste van meg kigyurt..es tetovalt..de na :D )


Jaaa es beszeltunk par napja es ismet ilyen kepet kuldott.

Erre én : "esetleg adjak kolcson Neked egy felsot? :)) "

Ö: "Nem. Inkabb fagyizni vigyél el"

Én: "Ééén vigyelek Téged? Ez nem az a karrier.

Vigyél Te engem"

Ö: "Azt ki kell erdemelni...;) "


Na ezt sem ertem.

Mi az tole hogy "inkabb fagyizni vigyel el"???


Eloszor azt hittem rejtett randi utalas..de biztosan nem :((

2017. jún. 26. 08:05

Koszonom a valaszokat.

Akkor ezek szerint csak en gondoltam bele érdeklödést a részéröl :(

Én meg totàl belezûgtam...hmmm..ciki

11. .Charlotte (válaszként erre: 9. - Freddy36)
2017. jún. 26. 07:36
Igen, ez egy jó ötlet.
2017. jún. 26. 07:20

Az, hogy csipkelődik és megérint, meg figyelget, semmi konkrétat nem jelent. Majd ha konkrétan kezdeményez, akkor az lesz valami. Ha akar valamit egy nőtől egy 34 éves férfi, akkor nem így viselkedik.

Itt nem látom, hogy a bátyád árnyékában lennél. Vagy nem jössz be a pasinak, csak elszórakoztatja magát, vagy nagyon éretlen.

2017. jún. 26. 07:18
Én, ha ebben a helyzetben lennék, beszélnék a tesómmal, elmondanék neki mindent, és megkérdezném a véleményét.
8. .Charlotte (válaszként erre: 5. - F2ff7589d1)
2017. jún. 26. 06:21
Ha a pénzt a bátyádtól kapja, akkor lehet, hogy ezt félti, nem akarja kockáztatni és emiatt ilyen.
7. unom (válaszként erre: 5. - F2ff7589d1)
2017. jún. 26. 00:02
Lehet, tetszel neki, de nem akarja kockáztatni az üzleti kapcsolatot a bátyáddal.
2017. jún. 25. 23:46
Szerintem hagyd, ha tényleg te érdekled megkeres.
2017. jún. 25. 23:07

Màr évek ôta kollégàk.

Söt nem is kimondottan azok, inkàbb üzlettàrsak.

Nert csak bizonyos rendezvények alkalmàval talàlkoznak.

Konkrétan a bàtyam adja neki a megbizàsos munkàt és töle is kapja a pénzt ilyenkor,tehàt szerzödésben àllnak egymàssal.

Ennél bövebbet sajnos màr nem irhatok.

4. f2ff7589d1 (válaszként erre: 3. - Bözsi néni)
2017. jún. 25. 23:04

Dilis :D

Viccet félretéve... Tuti hogy nem meleg :)))

3. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2017. jún. 25. 23:03

Lehet, hogy a bátyádra hajt:D

Ha tőled akarna valamit, nem őt hívta volna meg a rendezvényre, hanem téged randira.

2. f2ff7589d1 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2017. jún. 25. 22:58

Elnézést az eliràsokért.

Telefonrol ment és gyors is akartam lenni :D

2017. jún. 25. 22:56

Kérdéssel fordulnék hozzàtok:)


Bàtyàm egyik kollégàjàt néhàny hônappal ezelött ismertem meg.

Mivel a "szerelem elsö làtàsban" nem hiszek, ìgy annyit mobdanék,hogy a pasi igencsaknhatàssal volt ràm es azôta huhhh..odàig vagyok érte :)


Ö félreérthetö jeleket küld irànyomba.

Ha szenélyesne egy-egy bulin talàlkozunk kötöszködik velem, piszkàl, direkt idegesìt, megérint...csipkelödik.

Facebookon minden 2.nal ràm ir...képet küld magàrôl,vagy az aznapi akutàlis munkàjàrôl stb.

Igaz randira nem hìvott, s lehet soha nem is fog...de eddig azt gondoltam tetszem neki mint nö.



Azonban tudom,hogy a bàtyàmat nagyonia tiszteli s nem csak kollégàk,de jô haverok is.


És itt jön a bökkenö.


Tegnap részt vettem egy rendezvényen,ahol az emlitett kiszemelt is részt vett.

Mivel Ö dolgozott, kevesebb ideje jutott ràm, de a szeme sarkàbôl mindig figyelt, ha ideje engedte odajött hozzàm, fogyelmes volt...ismét megérintette a karomat...stb.

Tehàt azt gondoltam tetszhetem neki.

Ma azonabn beszéltem a bàtyàmmal, aki elmondta nekem, hogy a Kedves kiszemelt(em) Öt magàt is hivta a rendezvényre.


Na innentöl kezdve teljesen összezavarodtam.

Nem tudom eldönteni hogy az emlitett pasi valôban iràntam érdeklödik-e, vagy csupàn ledves velem mert a bàtyàmat tiszteli és ugymond "baràtzônàban" vagyok nàla a tesôm miatt?

Vagybesetleg csak azért viselkedik velem igy mert tudja hogy visszajuthat a bàtyàm fülébe s be akar nàla vàgôdni haverilag?


Hogyan léphetnék ki a bàtyàm àrnyékàbôl?

S mit gondoljak a hön àhitott férfi viselkedéséröl?


En 24vagyok. A bàtyàm és az emlitett lovag is 34éves.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook