Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával fórum

Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával

1 2 3 4 5
2009. dec. 1. 16:31
Én még mindig csak egyet nem értek. Az, hogy valaki férjhez megy, és gyereket szül, miért egyenlő azzal hogy elhízik, és úgy éli tovább az életét?
2009. dec. 1. 16:28

Jah még annyi, hogy napi 5-6 étkezés, de úgy, hogy sokszor keveset!

Meg meleg levest szerintem mindennap egyél!


Sok sikert :)

2009. dec. 1. 16:25

Kívánom, hogy a mostani elszántságod ne csökkenjen az idő múlásával sem. A sikerélmény szárnyakat ad az embernek ahhoz, hogy véghezvigye, amit célul tűzött ki. Talán csak annyit tennék hozzá, hogy amit csinálsz az nagyon jó, csak a 20 perc tornát még meg kellene toldani még 40 perc szobabiciklizéssel - mivel állítólag 30 perc után kezdi a szervezet a felhalmozódott zsírt lebontani. Én mindezt akkor szoktam véghezvinni, mikor a kisfiam alszik ebéd után, így van időm befejezni. Biciklizés közben pedig olvasok, úgy jobban telik az idő.

Kitartást Neked!

2009. dec. 1. 16:22
Tetszik a cikk! Én is ezt a módszert követem... :)
2009. dec. 1. 16:17
Nekem is tetszik, hajrá.
2009. dec. 1. 16:15
Nagyon tetszik a cikk. Sok sikert és kitartást kívánok!
2009. dec. 1. 16:03
Egyik napról a másikra elegem lett... A húgom június óta fogyott 20 kilót és irigykedve néztem az új alakját, na meg az új cuccait és döntöttem. Ha ő meg tudta csinálni, én miért ne tudnám? Miért kellene egész életemben XXL-es ruhákat keresgélnem? Miért nem vehetek fel én is miniszoknyát csizmával? De nem „fogyókúrát” akarok… azokból már elegem van. Tartósan akarok fogyni és egészségesebbnek szeretném érezni magam. Bízom magamban és ha motiváció kell, elég ránéznem a tesómra. Menni fog…

Ugrás a teljes írásra: Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook