Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával fórum

Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával

1 2 3 4 5
37. Hannah87 (válaszként erre: 35. - Annus0625)
2009. dec. 3. 11:06

Én is csak üres pocival tudok aludni, ha "tele vagyok" csak forgolódok és reggel hányingerrel kelek. Amúgy sem szeretek "pukkadásig lenni".


Am az este 6-óra után nem evést igen érdekes betartani 2-3 műszakban dolgozóknak, nem? ;-)

36. dc565d70af (válaszként erre: 35. - Annus0625)
2009. dec. 3. 11:01
az tuti hogy 6 után már semmilyen nehezen emészthetőt nem szabad enni, és mennyiségileg is keveset
35. annus0625 (válaszként erre: 34. - Dc565d70af)
2009. dec. 3. 10:59

Lehetséges, de szerintem mindenki más. Nekem így vált, be, de tudom, hogy a hugom a diétája alatt lefekvés elott is kellett, hogy rágjon valamit. O már fél éve csinálja és 24 kilót fogyott...

Nekem muszály hogy ures legyen a gyomrom lefekvéskor, kulonben hulyeségeket álmodom :-DDD

34. dc565d70af (válaszként erre: 31. - Neszka)
2009. dec. 3. 10:55
Sok helyen azt olvastam, hogy nem hat után ne együnk semmit, hanem lefekvés előtt két-három órával, tehát a hat óra azokra vonatkozik akik már nyolckor alszanak.
2009. dec. 3. 10:53
mármint a teljes kiorlésu kifli belsejét...
32. annus0625 (válaszként erre: 31. - Neszka)
2009. dec. 3. 10:52

szia Neszka, ne aggódj nekem se jon ossze mindig a napi 5szori étkezés, de igyekszem. Reggel egyutt reggelizem a lányommal, o eszi a belsejét, én a héját :-)

tízóraira általában egy Activiát, vagy valami gyumit eszek. Ebéd tobbnyire csak 1 óra korul van, mikor a picim alszik, mikor lenne az uzsi akkor sétálunk, úgyhogy van, hogy ez kimarad. A vacsim általában valami konnyu, vagy zoldség saláta, vagy valami konnyu Pl. hus vagy hal kis korettel. 6 után már általában csak iszom.

de ha ajánlhatom, ha nem elég színes az étrended, szedj multivitamint és napkozben igyál zold teát és szénsavmentes ásványvizet, legalább 2 litert. Jót tesz az emésztésnek is.

Sok sikert kívánok

31. Neszka
2009. dec. 3. 00:40
Tetszik a cikk! Jó lenne megvalósítani a napi ötszöri étkezést, de alig megy. Néha rengeteget tudnék enni, néha meg alig eszem valamit. Persze így nem is fog lemenni egy dkg sem. De azért most elhatároztam, hogy én is megpróbálom, hogy ötször egyek és este hat után már egyáltalán ne. Vagy ez nem jó? Lehet ennei hat után vagy inkább ne?
30. a22d4e01f3 (válaszként erre: 26. - Annus0625)
2009. dec. 2. 15:14

itt az extramotiváció éppen maga a változás és amit ez kihoz a férjedből...

ha mindig sovány lettél volna, akkor természetesnek venné...így meg el van ragadtatva :D :D

sok sikert!

a holtpont pedig szerintem nem hormon, hanem van, amikor egy-egy éhesebb vagy fogyósabb időszak, ami megviseli a szervezetet, talán fel sem ismered az éhséget vagy a fogyást, hanem csak annyit érzel, hogy nehéz....aztán elmúlik, te túljutsz a holtponton, és ez még bodogabbá és erősebbé tesz...... ezt én is pont így tervezem.

:D

29. annus0625 (válaszként erre: 28. - Diandra)
2009. dec. 2. 13:48
koszonom, rendes vagy :-)
2009. dec. 2. 13:46
sok sikert kívánok!!!
2009. dec. 2. 13:23

de azt még el kell mondanom, hogy voltam ám én is holtponton... kb. két hete, mikot félidoben voltam. Hiába tudtam, hogy fogyok, valamiért állandóan az duborgott a fejemben, hogy megéri? Hogy számolgassam a kcalokat, hogy edzésekre járjak...na meg itt van az is, hogy még mindig sokat kell leadnom az álomsúlyig...

de szerencsére gyorsan túljutottam rajta. Szerintem csak a hormonok, vagy nemtom...de arra gondoltam milyen jó lesz nekem nyáron, mikor csinos és fitt leszek...és nem utolsó sorban egészséges. Fél év diéta és kokemény edzés semmi ahhoz képest, hogy egy egész életen keresztul kéne magammal cipelnem ezt a súlyt...roszabb esetben orvostól orvosig. (Sajna anyum így van és nem szeretném én is ezt) Szóval inkább beleadok apait, anyait és visszaszerzem az egészségemet és a versenysújomat (persze utána meg is kell tartani), minthogy rámennyen az egészségem.

26. annus0625 (válaszként erre: 25. - A22d4e01f3)
2009. dec. 2. 13:16

épp most fogom írni a mérlegelombe, hogy egy hét stagnálás után végre megindult lefel a súly :-)


a motivációról annyit, hogy tegnap a párom zavarba is hozott. Nagybevásárolni voltunk és van egy orokolt farmerom, amit a hugom kifogyott és végre beleférek. Azzal nyaggatott, hogy nyugodtan mennyek elotte, mert nagyon szép formás a popsim és legalább szép lesz a kilátás.

Szerencsére a párom biztat és mindig megdicsér mennyire látni a fogyást. Foleg most, hogy van pár 3 évvel ezelotti ruhám, ami már rám jon :-DDD

25. a22d4e01f3 (válaszként erre: 23. - Annus0625)
2009. dec. 2. 12:58

ügyes vagy, engem motivál, engem most minden motivál, és nagyon jól érzem magam attól a tudattól, hogy teszek magamért. főleg egy hosszabb holtpont után...

fogom nézni a mérlegelődet..:D

többieknek is sok sikert

24. a22d4e01f3 (válaszként erre: 22. - Annus0625)
2009. dec. 2. 12:56

szerintem nem kell magyarázkodnod, és simple felvetése pedig jogos,

nem tudom miért, de ez van:

a stabil partnerkapcsolat, a kicsit megszokottabb, nyugodtabb életvitel már nem hoz olyan szintű és annyi követelményt, hogy valaki fogyjon vagy másképp előnyére változzon, ez van! viszont igenis kell motivációt találni, ilyen esetekben extra motivációt, hogy mégiscsak csúcsformában legyünk, akkor is ha nincs "versenyhelyzet".

extramotiváció alatt nem egy másik férfit értem ám :D

szóval van simple felvetésében igazság...de tehetünk ellene!

szerintem

2009. dec. 2. 12:30

sziasztok, mindenkinek koszonom a biztatást...remélem vagytok páran, akik velem tartotok. Hát igen, én is a lustábbik kategóriába tartozom, de a mostani diétával sikerult eddig majdnem 10 kg-ot leadnom. Boldog vagyok és most megvan a motiváció, hogy folytassam. Arra is rájottem, hogy ha félidoben vagyok tobbet mutat a mérleg és mióta edzek szedtem magamra izmot is, szóval szerintem ha valakinek van rá módja méresse a testzsírszázalékot is. Nálunk a gyógyszertárban van ilyen kutyu. De nekem is volt már, hogy másfél hétig meg se mozdult a mérleg, na akkor kell az igazi akaratero.

A mozgáshoz csak annyit, hogy heti otszori edzésem van. Hétfon és pénteken Rubint R. dvd-re tornázom ( Add onmagad 40 perc kemény edzés, has, csipo, fenék és zsírégeto gyakorlatok)

Kedd és csutortok capoeira aerobikra járok,

szerda és szombat pihenonap. Úgy igyekszem, hogy ilyenkor házimunkát se kelljen csinálnom, csak sétálhassak a lányommal, pihizhessek, szóval kicsit regenerálódjak. Vasárnap pedig szobabicó szok lenni 40 perc.

Remélem tudok nektek segíteni, erot adni...meglátjátok egyutt megcsináljuk. Csak elhatározás kell hozzá és mindig pozitívan kell gondolkodni. puszi mindenkinek

22. annus0625 (válaszként erre: 7. - Simple)
2009. dec. 2. 12:20
szia, ezt nem arra értettem, hogy egyenlo a hízással, csak hogy ennek is volt koze hozzá, mivel a pajzsmirigy problémám miatt volt egy vetélésem és utána hormonkezelést kaptam, hogy essek teherbe...és hát konnyebben felszaladtak a kilók...na meg nemtudom ki hogy van ezzel, de ha munka, háztatás, férj és egyéb elfoglaltságok vannak, nincs mindig eronk még arra is, hogy fogyózzunk. De ez csak az én véleményem :-)
2009. dec. 2. 09:44

gratulálok,

a cikk megírása óta újabb kilók mentek le,

működik!

mindegy miért, úgy néz ki váltottál!

2009. dec. 2. 07:54

Szia!

Nagyon jó amiket írtál! Amivel kiegészíteném, hogy tervezd bele a hibákat is, (pl. másik fórumban olvastam, hogy legyen kedd a csokinap vagy ilyesmi, mert kell ez is, sokat segít, hogy tényleg sokáig bírd!!) És pl amikor jelzi a tested, hogy tényleg éhes.. azt úgy is érzed, akkor nincs mit tenni egyél. Nekem néha több napig is ez van, de aztán hála istennek elmúlik. Fontolva haladás. Én kb 4 dkgt fogyok egy héten, periódikus hízásokkal. Na ilyenkor kell a kitartás, de komolyan :) És a torna a legfontosabb, olvass a zsírégető mozgásformákról, meg hogy nem egyenletes tempóban hanem úgy érdemes szobabiciklizni, hogy 6 perc gyors 2 perc lassú stb. Kitartás!!!

2009. dec. 1. 21:19
Sziasztok! Sok sikert és kitartást, én is egy nagy elhatározás előtt állok, szeretnék legalább 5 kg-ot leadni, csak nehéz nekiállnom, sajnos én is inkább a lusta kategóriába tartozom, főleg kisgyerek mellett, de én is megfogadom, miniszoknyában fogok járni jövő nyáron!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))
2009. dec. 1. 20:36

HHAAJJRRÁÁ!!


Sok sikert és kitartást kívánunk!

2009. dec. 1. 20:01
hajráááááá!!!!!!
2009. dec. 1. 19:57

az erő legyen veled!

:-))))

2009. dec. 1. 19:23
Tetszik az elszántságod. Kitartást hozzá. Különösen a senki sem szegezett kést a hátamnak, amikor enni kellett. :) Így van ez. Hála az égnek már hónapok óta tartom a 70 - 72 kg-s súlyt, de remélem tavaszra ez már csak 65 kg lesz, nyárra pedig 62 kg. Most nem teszek érte semmit, mert vizsgaidőszak van, de próbálok odafigyelni, hogy mit egyek és mit ne egyek. Kitartást és tessék mindent leírni, hogy erőt meríthessünk mi is belőle. :)
14. Katthy
2009. dec. 1. 19:13

Mintha csak magamat olvasnám :DD


Hasonló múlt, hasonló hozzáállás, hasonló testalkat, azzal a különbséggel, hogy a képeken te így is nagyon csinos vagy! :DD


Sok sikert kívánok (meg magamnak is, én is diétázom...)

2009. dec. 1. 18:49
Nagyon tetszett a cikk, sok mindenben magamra ismertem. Kitartás neked.
12. tnde
2009. dec. 1. 18:44
Sziasztok,én három hete kezdtem el a diétát,eddig 1.5 kg ment le,de én most nagyon határozott vagyok.
2009. dec. 1. 18:38
Szurkolok neked hogy sikerüljön, csak így tovább:))
2009. dec. 1. 17:29

Szia, mintha magamat olvastam volna...komolyan, en is evek ota kuzdok a sulyommal.2001 ota 40 kilot fogytam, teljes eletmodvaltassal.De mivel stresszevo vagyok es sajnos nem ugy alakultak a dolgok, ebbola rengeteg leadott kilobol visszaszedtem ugy 18 kilocskat.Most erzek eleg erot ahhoz, hogy ujra belevagjak egy ujabb valtasba. Sikerulni fog, erzem, mar fogytam is nehany kilot.

Tartsa mindenki eszben, hogy akaratero kell hozza, sok mozgas es kaloriaszegeny eletmod. Vagysi inkabb azt mondanam egeszseges!

Kitartas lanyok, asszonyok, akik ugyanebben a cipoben jarnak!

Kata

2009. dec. 1. 16:45

Szia!

Nagyon tetszik a cikked. Amikor olvastam olyan volt mintha rólam is írtad volna, azt leszámítva, hogy eddig nekem nem sikerült kitartanom.

Nagyon sok sikert kívánok, és remélem időközönként beszámolsz a fejleményekről.

8. 7130b15964 (válaszként erre: 7. - Simple)
2009. dec. 1. 16:35

Nem egyenlő. Szerintem írta is, hogy már korábban is duci kislány volt. Úgyhogy valószínűleg hízásra hajlamos, ami párosult egy kis sportkerüléssel.


Sokan beleesünk ebbe a csapdába, van aki kit tud mászni belőle, van aki nem.


Reméljük a cikk írójának megmarad a lelkesedése arra az időszakra is, amikor egy-két hétig nem igen megy le róla egy deka se, mert akkor kell majd az igazi kitartás, hogy elérje a célját. Az elején nagy súlyból viszonylag könnyű veszíteni, de pár kiló után már tényleg kell kitartás és következetesség.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook