Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával fórum

Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vége az ábrándozásnak, avagy jövőre én is miniszoknyát fogok hordani...csizmával

1 2 3 4 5
67. bobe2315 (válaszként erre: 65. - Ff36256613)
2009. dec. 9. 07:18

Szia,

Én lépcsőzőgépet hasznéltam napi 1000-1500 lépés. Kicsi futás nem sok 15-20 perc hetente 1 szer vagy kétszer. A napi kalóriabevitel egy átlagos napon 500-600 kcal. Rengeteg jogurt, kefir, cukini, padlizsán, és grilezett csirke illetve pulyka mell, mindezt szigorúan mérve és számolva.

2009. dec. 8. 21:03
Szia!Én is és még egy páran életmódváltással akarunk fogyni,nem 1-2 hét alatt,hanem kitartással,tornával van is itt egy fórum a "nyárra formába hozom magam..."Ha van kedved nézz be oda is!Sok sikert,kitartás!
65. ff36256613 (válaszként erre: 63. - Bobe2315)
2009. dec. 8. 17:38

Épp akartam írni, hogy persze huszonévesen én is hamar ledobtam a kilókat, de így 42 évesen:) amikor láttam, hogy te is közel vagy már a 40-hez...

Nagyon szép teljesítmény fél év alatt több mint 30 kg.!!!ű

Azt azonban kétlem hogy "kis mozgás" lett volna, amit csináltál:) Szerintem azért kellett tornáznod rendesen, nem? Te mit csináltál, mit sportoltál? Mennyi kalóriát ettél egy nap? Írnál nekem egy napi menüt, amit te ettél egy normális napon?

2009. dec. 8. 15:02

Szia!

Szerintem is sikerülni fog és sok sikert is kivánok hozzá! Szerintem ne görcsölj rajta és meglátod jövő nyárra csak lesel, hogy milyen csini vagy.

Én 2008 juliban szültem, a kezdő sulyom 52 volt, a szülőszöbán 82 voltam,30kg-t sikerült magamra rántani. A lányom 17 hós pont ma és XS-es ruhát hordok!!! 52 vagyok megint mégis sokkal vékonyabbnek nézek kin mint a terhesség előtt.

Semmi koplalás nem volt, egyszerüen csak mióta a lányom megy, reggel 8kor elindulunk és este7ig mig le nem fekszik egész nap megyek mint a mérgezett egér. Tuti neked is le fog menni egy csomó majd meglátod!!!!

Sok sikert

2009. dec. 8. 14:57

Szia,

Szerintem sikerülni fog minden csodaszer nélkül. Én a saját történetemmel tudok példálózni 2009. május 15. én 85 kg voltam ma 52 kg vagyok, egy kicsit mozogtam és keményen számoltam a kalóriákat. A ruhatáramat többször lecseréltem de ez nem probléma, valóban minden ruha jól áll rajtam. Bármit fel tuok próbálni nincs olyan problmám, hogy nem lenne rám jó a méret. Könnyűnek érzem magam és boldognak. Sok kitartást kívánok neked.

2009. dec. 7. 09:49
SZIA! NEM KELL TÚLZÁSBA VINNI A DOLGOT! ELÉG NAPI 10 PERC MOZGÁS AZ ELEJÉN DE AZT INTENZÍVEN!NEKEM BE VÁLT.4HÓNAPJA SZÜLTEM ÉS MA 62 KG VAGYOK!SOK ERŐT ÉS ÖNBIZALMAT NEKED!!
2009. dec. 6. 18:32
Sok sok kitartást,biztosan menni fog!
2009. dec. 6. 11:53
Gratulálok a cikkhez drága Annus...kitartás és tudom hogy megcsináld:))))
2009. dec. 6. 11:46
Nekem is van otthon jó pár dvd-m, amire lehetne tornázni, de egyedül nincs kedvem. Engem mindig jobban vonzott, ha másokkal együtt tornázhattam, meg jobban inspirált is:)
58. annus0625 (válaszként erre: 57. - Ff36256613)
2009. dec. 6. 10:34
szerintem végul is a séta is egyfakta sport, de én vettem Rubint R. dvd-t, nagyon hasznos és csak 40 perc. Ezt akkor is be tudom iktatni mikor a picurom alszik...
2009. dec. 6. 09:30

Szép vasárnapot mindenkinek!

Na, az első napokon már túl vagyok, kezd hozzászokni a gyomrom a kevesebb kajához, több alkalommal.

Már csak a mozgás van hátra...

Mivel a munkám miatt naponta 2-3 órát gyalogolok, valahogy délután már nem nagy kedvem van tornázni. Szerinted mit kéne csinálnom még pluszban, hogy fogyjak?

56. annus0625 (válaszként erre: 55. - Ff36256613)
2009. dec. 5. 21:17

általában már nem eszek 6 után, de ha nagyon éhes vagyok akkor joghurtot, vagy valami zoldség salit, szal valami konnyut. De te tudod milyen a napod és az orvosom azt mondta legjobb az emésztésnek, ha 2-3 óránként eszel kevesebbet. De ha neked nem gond, akkor egyél amikor akarsz...csak férjen bele a napi kcalba. Én foleg azért nem eszek, mert okorségeket álmodok ha csak egy kis kaja is van a gyomromban.


most mennem kell, de majd még jovok

pusz és sok szerencsét...

55. ff36256613 (válaszként erre: 54. - Annus0625)
2009. dec. 5. 20:34

Szia!!

Te akkor már este 6 után nem is eszel semmit? Sose? Ha igen, akkor mit? Mi számít még nem nagy vétségnek, mondjuk este 6 után? Én egyébként éjfél elött nem fekszem le, tehát, ha este 6-kor vacsizok, éjfélig még megéhezhetek...

54. annus0625 (válaszként erre: 53. - Ff36256613)
2009. dec. 5. 20:16

Nem is.... én is itt vagyok.


Amugy a kávét én is csak az íze miatt ittam és nagyon szerettem, de sajna most már be kell érnem eggyel, max. kettovel. Tudod én hogy ittam?

3az1ben kávé, egy édesíto, félig forró víz és hideg tej. Így rogton ihattam és nagyon nyam nyam.


Hát igen, mi is tudjuk mitol doglik a légy... :-)))

2009. dec. 5. 19:09
Nahát, ebbe a fórumba is csak egyedül én írok:(
2009. dec. 5. 08:28

Helló csajok!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Naplómban leírtam, mit ettem tegnap. Ma reggel is sikerült megállnom, hogy ne igyak egynél több kávét. Nekem ez is gyenge pontom:(

Nekem ugyanis nem használ a kávé, csak az íze miatt iszom...

Volt hogy naponta 4-5 kávét megittam (nescafe, bögrében, sok tejjel, édesítővel)

Tényleg ártalmas ha éveken keresztül édesítős kávét iszik az ember?! Máshol nem használom, csak a kávémban.

Hát, lassan megyek melózni, mindenkinek további szép napot!

51. annus0625 (válaszként erre: 48. - Sokcsoki)
2009. dec. 4. 12:00

Sokcsoki :-))) tetszik ez a név...


Szerintem nézesd meg magad endokrinológgal, hogy a pajzsmirigyed rendben van-e. Nagynéném 46 és tavaly diagnosztizálták nála, pedig azelott soha nem volt gondja vele.


De hallottam én is, hogy a kor elorahaladtával nehezebb a súlyvesztés.


Remélem azért sikerulni fog. Nagyon drukkolok.

50. annus0625 (válaszként erre: 49. - Ff36256613)
2009. dec. 4. 11:58

Mindenképpen olvasni fogom a naplódat és elore is sok sikert kívánok. Lányok menni fog meg tudjuk csinálni.

Gondoljatok arra, hogy ha pár hónap kell is ahhoz, hogy visszanyerjuk az álomsúlyt, mi az a pár hónap ahhoz a (sikeresebb esetben) tobb évhez, mikor gond nélkul vehetunk ruhát, buszkén sétálhatunk, azzal a tudattal, hogy fittek és egészségesek vagyunk.

Meg tudjuk csinálni. Tudom, hogy nehéz, meg minden, mert én is voltam már holtponton, de tegnap például orommel vettem észre, hogy az a nadrág, amit már 4 éve nem hordtam, nemcsak hogy jó rám, de még lotyog is és edzésre menet simán alávettem a melegítomet, amiben edzek. Nagyon jó érzés. A sok edzésnek, izzadásnak és egészségesebb étkezésnek koszonhetoen, abbamaradt a hajhullásom, szebb a borom, tobb az energiám és egyszeruen jobb a kozérzetem. Na meg a párom tobbet dícsért egy hét alatt, mint tavaly egész évben. Tegnap még masszázst is kaptam.


Én is imádom a nasit, meg az édességet, meg a sult krumplit, de a kalóriaszámolgatós módszerrel tudok és néha eszek is csokit, sutit, sult krumplit, hamburgert vagy épp pizzát. Igaz ugyan, hogy kicsit furán néztek rám a Meciben mikor megkérdeztem mennyi a hambiban a kcal, de van egy listájuk amin rajta van, na meg a neten is meg lehet találni. De akinek kedve van, otthon is készíthet egészségesebb hambit, vagy pizzát.


Nagyon sok sikert mindenkinek és ha segíthetek bármiben, vagy csak egy kis buzdításra van szukségetek írjatok nyugodtan. Nekem is nagyon jól esett, mikor a csajszik innen tartották bennem a lelket, vagy ´´fenéken billentettek´´ 8-DDD

2009. dec. 4. 09:23

Köszike a bíztatást!

Sokcsoki: jó a neved, az enyém is lehetne...

Az enyém meg: Soknasi lehetne, imádom/nám az édességet, de a sósat is.

Most viszont le kell gyűrnöm magamban a vágyat irántuk!

Meg kell mutatnom magamnak hogy képes vagyok rá!!

Most mennem kell csajok, de elkezdtem én is fogyis naplót írni...

Mindenkinek kitartást, és szép napot kívánok!!

48. Sokcsoki (válaszként erre: 46. - Ff36256613)
2009. dec. 4. 09:15

És úgy vagyok, hogy mióta elhagytam a negyvenet, csak jönnek fel a kilók, és egyszerűen nem tudom őket leadni. Biztos, hogy a hormonokkal is összefüggésben vannak.

Nekem olyan 10-15 kg-tól kellene megszabadulnom :-(.

47. Spiritus (válaszként erre: 46. - Ff36256613)
2009. dec. 4. 08:47

Persze, hogy menni fog :)

egy idő után könnyebb lesz mint gondolnád

2009. dec. 4. 08:31

Széép napot mindenkinek!!

Hát elkezdtem én is, ma reggel. Kérnék egy kis buzdítást, de úgy érzem, menni fog:)

45. Neszka (válaszként erre: 43. - Ff36256613)
2009. dec. 4. 02:27
Hát először is kitartást! Nekem ezzel van a legnagyobb bajom. Ha valami bánt, akkor olyan egyszerű nem enni, de ha minden jó akkor meg nem tudom sanyargatni magam. Tudom én hogy életmódváltás kellene, de hát ... És itt a baj!
44. Hannah87 (válaszként erre: 40. - Mellyssa)
2009. dec. 3. 23:13

Mellyssa!

Nekem is az a bajom mint neked. Én úgy vagyok, hogy ha teleeszem magam, akkor szenvedek vagy hányok, ha meg nem eszem eleget, akkor elájulok, jobb esetben csak gyenge és ingerült vagyok.


Ez a napi sok étkezés jó lehet. :))


És igen, az egy alma vagy a két kocka sajt, igenis elég tud lenni egy étkezésre. :D (csak nem kéne kihagyni a többi étkezést, de én sajnos könnyen elfelejtek enni)

2009. dec. 3. 19:49

Sziasztok!!

Én is állandóan fogyózom, több-kevesebb sikerrel. 2005-ben még 65 kg.voltam, és 4 év alatt felkúszott rám jó pár kiló. Most 78 kg vagyok. Ehhez hozzájárult az is, hogy ülőmunkát végeztem...

Tavaly a 90 napossal sikerült 85 kg-ról 78 kg-ra lefogyni, pedig nem is csináltam végig, csak 60 napig:(

Most a kisfiammal gyesen vagyok, de mellette dolgozom, napi 2-3 óra gyaloglás. Csak az a baj, hogy este a számítógép elött nasizok:( Nekem ez a mumus...

Most már viszont elegem van ebből, szeretnék újra 65-68 kg. lenni. 10 kg-tól kellene megszabadulnom.

Régebben ez nagyon könnyen ment nekem, de mióta betöltöttem a 40-et, nagyon nehéz.

Csatlakoznék én is hozzátok, ha szabad:)

Nekem mit tanácsoltok??

42. Neszka (válaszként erre: 32. - Annus0625)
2009. dec. 3. 16:48
Szerintem velem az a baj, hogy mindenféle fogyókúrát kipróbálok, próbálgatok a végén pedig a szervezetem össze van zavarodva. Úgy gondolom, tényleg az lenne a legjobb, ha többször ennék keveset. Ma elmegyek vásárolni/6óra eltolódás/ és veszek néhány csomag sajtot, gyümölcsöt stb. aztán meglátjuk.Jó hogy vagytok:) Nehéz egy kicsit külhonban találni valakit akivel megbeszélhetem efféle gondjaimat=)
41. annus0625 (válaszként erre: 40. - Mellyssa)
2009. dec. 3. 11:36

eggyet értek, hogy van akinek nem jon be a kalória számlálás, hugom se volt oda tole, de nekem épp az felel meg benne, hogy szabályok vannak. Megvan egy nap mennyit ehetek és úgy kalkulálom ahogy akarom. Eleinte persze nehéz volt, de most már megszoktam.

A heti 5szori edzés inkább amiatt van, hogy visszaszerezzem a régi kondimat, mikor még versenyszeruen sportoltam.


Sok sikert mindenkinek, most megyek megetetem a manómat.

2009. dec. 3. 11:26

sziasztok!

Én is azok táborát gyarapítom, akik állandóan fogyni akarnak. :-) (hozzáteszem nekem a mindenféle BMI számítás és a kg. alapján nem kellene, csakhogy olyan alkatom van...)

3 éve fogytam 15 kg-t. Semmi extra, azt ettem, amit akartam, sőt.. abban az időben az édességre is rákaptam (pedig alapból nem szeretem). Lényeg, a napi 8-10 étkezés (este, vagy reggel csinálom a kis csomagokat).

Oké, de étkezésnek számít az 1 alma, 2 szelet sajt ilyenek is. Kellett mondjuk az is hozzá, hogy nagyon ingadozó a cukrom, ha éhes vagyok, vagy ha teleeszem magam, akkor rögtön rosszul leszek (akár ájulásig), szóval muszáj volt az arányokat megtalálni.

Az "este" 6 után nem eszünk szép elmélet azoknak, akik este 6 után csak otthon vannak. Mivel én rendszerint 8 körül érek haza a munkából, így ezt nehéz megvalósítani (pláne az ájulós rosszullét miatt stb.). Mondjuk az tény, hogy este 8kor nem a milánói makaróninak kell nekiugrani.

Mennyiségileg: nálam kb 3-4 főétkezés van (= meleg étel). Egy hagyományos felnőtt adag 2-3 részre elosztva, + még esetleg vm kis "meleg" (1 rántott sajt, fél rántott hús - köretek nélkül.) Úgy hetente 2-3x egyik étkezés vm süti (de sokszor nem kívánom, nem szeretem azóta sem az édességet annyira)

Annó próbáltam én is ezeket a megvonásos/aszalásos diétákat, de aki szeret enni, és szereti az ízeket, azoknak csak kínlódás az egész. Ahogy "kötelezővé" válik, hogy reggeli x kalória, napi y óra edzés az az egésznek elveszi az értelmét.

Épp emiatt a kötelező dolog miatt nem bírom magam az edzésre rávenni (pedig az alakformáláshoz az kellene).

Gratulálok, szép sikerélmények születtek!!!

kitartás!

2009. dec. 3. 11:18

Nah igen, kinek mi a jó. Én pl. műszakozom. Ilyen munkarend mellett azért néha felborul a kajálási rend. :S


Meg én ha este teletömöm magam, reggel kísérhetem a rókacsaládot a klotyóra. :( És akkor még nem beszéltünk az álom-zombikról.. XD


Szvsz a kalóriaszámolgatós módszer se túl jó, mert akkor az ember folyton az evésre gondol, folyton azzal foglalkozik h mikor és mit és mennyit... ááá, nem jó.


Nem szabad a pocit korogni hagyni, és nem is szabad bezabálni. (nekem mondjuk jó, mert ha feszül a gyomrom ösztönös ingerem van rá hogy lemozogjam, mert idegesít).

Ha meg mégis rátör az emberre a gyomorkorgatós-mennydörgős-farkaséhség, várni kell míg alábhagy, mert ha abban a pillanatban esik neki a hűtőnek, tuti lecsúszik egy fél disznó..


Rengeteget inni és nagyon lassan enni. A lassan evés mondjuk nekem nem is fogyás miatt, hanem hányinger ellen alakult ki. Így a munkahelyem kész fogyókúra az 5-10 perces szünetekkel. (ugye abba max 2-3 falat fér bele).

38. annus0625 (válaszként erre: 37. - Hannah87)
2009. dec. 3. 11:10

hát igen, végul is mindenki úgy kell osszerakja a diétát, hogy neki megfeleljen, nekem is ki kellett tapasztalnom hogy a legjobb.

Egyszer még az elején este jóllaktam (pedig csak zoldséggel) és éjjel zombik uldoztek :-SSS

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook