Vége? (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Beautykiss (válaszként erre: 64. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 20. 14:48
Ez elég kevés egy működő párkapcsolathoz..Csak tényleg az a baj,hogy a kislányod issza meg a levét..De inkább legyetek külön külön boldogok mással mint együtt boldogtalanságban. Ami egyszer megromlik én szerintem nagyon kevés esetben fordítható vissza! Kitartás neked és biztos vagyok benne,hogy újra boldog leszel valaki mással!
65. 1675f7fe54 (válaszként erre: 61. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 20. 13:10
Kezdj uj életet, és mindazokat az emereket hagyd magad mögött, akik csak hátráltatnak.
64. nakiisvagyokén (válaszként erre: 60. - Beautykiss)
2011. aug. 20. 13:09
ezt én is mondtam neki. azt válaszolta, ő küzdött eleget, és próbálta megoldani a dolgokat, de sehogy nem lett jobb. (nála a dolgok megoldása abból állt, hogy este 8-ra járt haza, hogy minél kevesebbet találkozzunk - munkára hivatkozott - hétvégén meg csak a tv-t bámulta, max. családlátogatóba mentünk, de ennyi).
63. nakiisvagyokén (válaszként erre: 55. - Mamcili)
2011. aug. 20. 13:06
tulajdonképpen már elment, négy hónappal ezelőtt..
62. nakiisvagyokén (válaszként erre: 59. - Timycat)
2011. aug. 20. 13:05
a szívem talán még visszahúzna, de az eszem egyre inkább megálljt parancsol..
2011. aug. 20. 13:04
azóta nem keresett. nem hív azért sem, hogy megtudja, hogy van a lánya. látogatóba sem jön gondolom hozzá, bár a hét közepén még azt mondta telefonba, hogy lejön (magától, nem én kérdeztem rá). de azóta semmi. azt gondolom, hogy ha neki ennyit ért, akkor jobb is így. én igyekeztem változtatni a neki nem tetsző dolgokon, de az utóbbi időben már semmi nem volt elég jó, pedig már így is minden róla szólt. mély a seb, de túl kell élnem. csak szegény kislányomat sajnálom, hogy még csak rá sem kíváncsi :-(
60. Beautykiss (válaszként erre: 1. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 20. 01:41
Tovább kell lépni! Az már rossz ha a prolémákat külön kell megoldani és nem együtt. Kicsit hasonló cipőben vagyok, voltam.. Hidd el ha valaki úgy igazán szeret az a rossz tulajdonságaiddal is elfogad, és együtt akarja megoldani a problémákat. A boldogsághoz vezető út néha rögös és sokan hamar feladják és nem küzdenek.Könnyű mondani,hogy lépj tovább mert ha szeretsz valakit akkor ez nehéz. De egy olyan emberre nem érdemes időt pocsékolni aki képes eldobni magától még ha csak kis időre is..
59. timycat (válaszként erre: 1. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 20. 01:36
Ebben az esetben csak várni tudsz, hogy ő mit lép. amíg nem jelentkezik addig pedig gondolkozz el, hogy TE mit akarsz, tudod még őt szeretni, vele élni stb. Ha arra jutsz, hogy nincs értelme folytatni, akkor mindegy, hogy ő hogy döntött ne folytassátok. Ha viszont újra vele szeretnél lenni, akkor várj, hátha visszatér, ha visszatér akkor pedig ne piszkáljátok a régi sebeket, lépjetek tovább, együtt.
58. ina87 (válaszként erre: 1. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 19. 23:55
igazad van jogosan érezted magadat rosszul,ez nem beszéd hogy a rossz tulajdonságodal nem akar együtt élni szerintem egy kapcsolatban el kell fogadni a másik fél jó és rossz tulajdonságát,ha újra beszéltek ne hozd fel az ezelöti vitátokat vagy a tárgyát sem de ha újra vitáztok inkább keres mást aki elfogad olyannak amilyen vagy,sok sikert
57. mamcili (válaszként erre: 56. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 19. 23:42
Lesz amilyen érzéssel élitek meg ezt az időszakot...
56. nakiisvagyokén (válaszként erre: 55. - Mamcili)
2011. aug. 19. 23:05
talán.. nem tudom. mindenesetre hagyom. úgyis az lesz, aminek lennie kell...
2011. aug. 19. 21:40

ha menni akarna már elment volna...

lehet nem értitek most egymást, mert mindkettőtöknek más a fontos...

54. mamcili (válaszként erre: 52. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 19. 21:39

nem lehet, hogy ő értetek teszi amit tesz, de közben nem veszi észre a te igényeidet...

és vica verza megy ez köztetek...

szeret ő de nem tudja másként megmutatni, mert úgy gondolja meg kell teremteni számotokra az otthont...

te viszont inkább őt igényelnéd...


mindkettőtöknek van igaza...

te nem tudsz valamit segíteni az építésben hogy így vegyél le róla egy kis terhet?

húúúúúúúú

így látatlanba nagyon nehéz...

és biztos vagyok benne hogy minden rendben lenne. ha észre vennétek a bennetek zajló érzéseket...

53. mamcili (válaszként erre: 46. - 53dfddad18)
2011. aug. 19. 21:32
valószínű, mert már a szép emlékek vannak bennem az akkori haraggal szemben...
52. nakiisvagyokén (válaszként erre: 48. - 940e6b0cd4)
2011. aug. 19. 10:07
nem sértő, de tudod, ha a gyerekével találkozni akarna, azt nélkülem is meg tudná oldani, elvégre nem vagyok összekötve a gyerekkel. tehát ha azt mondaná, hogy figyelj, szeretnék elmenni a lányommal valahova, vagy csak szeretném elvinni egy napra, akkor azt mondanám, hogy igazad van, miattam nem látogatja. csakhogy ez sincs meg. felhív hogy mi van a gyerekkel, és ezzel le van tudva. amikor szombaton megkérdeztem tőle, hogy miért nem viszi le magához a gyereket, (mert hogy fel volt háborodva, hogy egy fél napra vigyáznia kellett a gyerekre, mert nála ott vannak a munkások), akkor azt kérdezte, hogy és ő mit csináljon vele délután? mert hogy neki betonoznia kell... szóval nem úgy veszem észre, hogy annyira megszakadna, hogy a gyerekével lehessen, ha egy betonozás előrébb van, amit ha két órával később kezd el, akkor sem halt volna bele senki. szerintem.
51. nakiisvagyokén (válaszként erre: 44. - 940e6b0cd4)
2011. aug. 19. 10:03
akkortájt kezdődtek a viták, amikor már terhes voltam..
50. nakiisvagyokén (válaszként erre: 40. - 1675f7fe54)
2011. aug. 19. 10:01
nem fogom hagyni, hogy a gyerek ebbe tönkremenjen, ha már ő nem foglalkozik vele (csak mondja), én azért őt helyezem az első helyre.
49. nakiisvagyokén (válaszként erre: 37. - 1675f7fe54)
2011. aug. 19. 10:00
sajnos valahol mélyen azt hiszem igazad van. apukám megmondta, hogy az a férfi aki ott tudja hagyni a családját, egy pici gyerekkel, azért mert épp valami gondunk van egymással, az mindig is meg fogja tudni tenni, ha úgy alakul. azt mondta, vagy teljesen alárendelem magam az elképzeléseinek, vagy ha valami nem úgy alakul, akkor megint egy haláltusaként fogja megélni a dolgot, és elmegy megint. végülis ez kellett neki, akarta azt a házat akárhogy tiltakoztam ellene, hogy a nővéréék mellé költözzünk, tudjátok, a családtagok addig jók, amíg nem tudnak hozzátok átmenni papucsban :-), ő megvette minden rosszérzésem ellenére. lenyeltem a békát, de ez sem volt elég, persze néha szóvá tettem, hogy úgy érzem, én csak egy projekttervet valósítok meg az életében, mert 'előírás' ilyen korban a kapcsolat, aztán ebből mindig vita lett. holott én csak azt akartam megértetni vele, hogy ha valóban engem szeret, akkor figyelembe vesz engem is, és nem kényszerít bele egy olyan dologba, amit én nem akarok, hanem keres valami köztes megoldást, ami mindenkinek megfelel..
48. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 47. - Nakiisvagyokén)
2011. aug. 19. 09:58
ezt nem tudom és lehet sértő lesz, de lehet, hogy pont miattad nem látogatja a gyerekét, mert nem akar veled beszélni, mivel abból mindig csak vita van...és inkább nem megy csak ezt elkerülje. de ezt is csak ti tudjátok mi zajlik köztetek itt mindenki más csak találgat és élettapasztalatokat mondd el...
47. nakiisvagyokén (válaszként erre: 36. - Genlips)
2011. aug. 19. 09:54
én próbálok megértő lenni, de amikor azt látom, hogy két hétig nem képes lejönni a gyerekéhez, mert neki ablakot kell rendelni, meg a fűtésszerelővel beszélni stb, akkor persze, hogy rákérdezek, hogy úgy gondolja-e hogy ez megfelelő viselkedés.. arról meg nem tehetek, hogy azonnal nekem esik, hogy márpedig most ez van, ha idegesítjük egymást, ha nem.. valóban nekem is van egy rossz természetem, de félretettem az egómat, és lenyeltem a békát, máskülönben szóba se álltam volna vele azok után, hogy elment. de úgy látszik, ez is kevés.
46. 53dfddad18 (válaszként erre: 22. - Mamcili)
2011. aug. 19. 09:53

"bárcsak lettem volna okosabb. . .

lehet most együtt lennénk . . . "


Ez ennek ellentmondani látszik.

2011. aug. 19. 09:53
Én abszolút genlips-sel értek egyet. Ez nem lesz jobb és 30 évesen az ember már nem igen változik...
44. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 35. - Survivor3)
2011. aug. 19. 09:49
Ezt nem tudhatod, az unoka nővérem pont ebben a cipőben jár és nálunk nem várt gyerek lett és őt is nagyon sajnálom, viszont ők együtt vannak, de mégsem jó, hogy egymást "örlik fel", nem tudom itt miért jött a baba, de ha előtte is vitáztak akkor utána is fognak...mert ahogy írta a topic indító hirtelen haragú és ezt a párja nem tolerálja, így sose lesz csend.
43. 1675f7fe54 (válaszként erre: 41. - Genlips)
2011. aug. 19. 09:26
Én a gyereket sajnálom-ebben az egész cirkuszban...
42. survivor3 (válaszként erre: 41. - Genlips)
2011. aug. 19. 09:20

Igen. Ez kis egy hatalmi harc.

Akkor lesz a baj, ha senki nem enged a büszkeségből.

Pengeéllen áll a dolog.

41. genlips (válaszként erre: 37. - 1675f7fe54)
2011. aug. 19. 09:15

ehhez még annyit hozzátennék, ha megengeded, hogy nem a topikindító szegény elhagyott pára, nem csak a hapsinak van vaj a fején, hanem mindketten beleestek a vajasvajlingba...

a topikindító sem szent. tudja, mi a másik baja vele és mégis fogcsikorgatva ragaszkodik a rossz természetéhez.

sajnos

40. 1675f7fe54 (válaszként erre: 38. - Survivor3)
2011. aug. 19. 09:10
A húzavonának biztos nincs. Az még menni fog egy darabig, mig a pasin kívűli szereplők totál padlóra nem kerülnek lelkileg.
39. genlips (válaszként erre: 38. - Survivor3)
2011. aug. 19. 09:08

dehogynem

változni nem eccerű

38. survivor3 (válaszként erre: 36. - Genlips)
2011. aug. 19. 08:58

Nincsen még vége!


Ezt mutatja a hozzászólás neve is.


Nincs vége.

2011. aug. 19. 08:57

Ne áltassátok szerintem. Ez a srác ahelyett, hogy vonzódna wehhez a nőhöz, és a közös kisgyermekükhöz-ehelyett távolodik(nem kicsit, nagyon).

Szegény topikinditónak még nagyobb pofonban lesz része, amikor rájön erre ő maga... Az a férfi aki önmagától egy kisgyermek mellett igy viselkedik-abban az emberben a kapcsolatnak vége, és csak muszájból jár...hogy szó ne érje a házat.


Az a pasi aki szereti őket-azt ezer lóval nem lehetne elhúzni a gyermeke és a családja mellől, és inkább vállalja a nehézségeket-de egyetlen napot nem hagyna ki nélkülük.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook