Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végbélrepedés - akinek volt vagy van fórum

Végbélrepedés - akinek volt vagy van (beszélgetős fórum)


9. Édesangyal (válaszként erre: 8. - Menetlevél)
febr. 27. 14:46
Szia! Ez milyen műtét volt? Átvágták a záróizom gyűrűt?
2018. febr. 8. 13:28
Valakinek volt műtétje ezzel kapcsolatban?Megosztaná velem a felépüléssel járó dolgokat?Ma jöttem haza a kórházból. Elkezeltek egy kisebb aranyeret is Aránylag nincsennek nagy fájdalmaim. De még nem tudom mijen lesz vécére menni.
2018. febr. 5. 21:15
Voltam ma másik dokinál és sajnos jobbulást csak a műtét fog hozni. Legalább is remélem 🙂.Nagy fájdalmaim vannak és reggelre lázam is lett.Szerdan megcsinálják és másnap jöhetek haza.
2018. febr. 4. 22:46

Köszönöm,megpróbálok kitartani

😁.

5. dee
2018. febr. 4. 21:54
Mindenképpen tisztán, szárazon kell tartani, hámosító kenőccsel kezelni.Van olyan kenőcs, amiben érzéstelenítő is van. Ezt orvossal, gyógyszerésszel érdemes megbeszélni. Én nem áztatnám se kamillában, se semmiben.Az egy seb!!!! Ha elvágod az ujjadat, azt se áztatod kamillában. :) A helyes táplálkozásra és a székelésre figyelj! Türelem, begyógyul. Jobbulást kívánok!
2018. febr. 4. 20:34
Kenőcs és kamillás lemosás van,mivel nemrég műtöttek,meheltavolitas, ulofurdot még nem mertem használni.Székletre vigyázok.
2018. febr. 4. 20:04
nekem volt 6 éve, én a fájdalommal jó viszonyba vagyok, hamar meggyógyult, nevetve jöttem ki a végbél tükrözésről is. Körömvirág kenőcsöt használtam külsöleg!
2018. febr. 4. 19:18

Kaptál kenőcsöt és kúpot, ugye? És figyelni kell na székletre, hogy ne legyen kemény.

Kamillás meleg fürdő.

Kolléganőmnek volt ilyen. Azt nem tudom mennyi idő alatt gyógyult meg, de meggyógyult.

2018. febr. 4. 17:45
Sziasztok.3 hete tudom hogy végbélrepedésem van.Orvosnál voltam.Ellenorzésre egy hét múlva kell mennem. De még mindíg iszonyatosan fáj. Van 2- 3 nap fájdalom mentes időszak aztán úgy érzem minden kezdődik élőről.Valaki már gyógyult ebből és mennyi idő múlva?Most bármilyen tanács jól jönne. Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook