Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vegák ide!!!! fórum

Vegák ide!!!! (beszélgetős fórum)


3. fancsalilany (válaszként erre: 2. - 4a94ce8d5f)
2010. aug. 6. 20:23
Szívesen!...nyolc éve csinálom lassan,Tudom milyen nehéz.
2. 4a94ce8d5f (válaszként erre: 1. - Fancsalilany)
2010. aug. 6. 20:17
Nagyon aranyos vagy hogy segítettél, köszönöm szépen...
1. fancsalilany (válaszként erre: 5. - Hóprím)
2010. aug. 6. 16:56

Teljesen megértelek. A férjem is vegás, én viszont húst is eszek...tényleg nehéz főzni...vagyis főzni könnyű, de kitalálni, hogy mi legyen a menü...

Ha segít én összeírtam egy pár dolgot, amit kombinálni szoktam.


Levesek: Zöldségleves, bableves,krumplileves, borsóleves, karfiolleves, gyümölcsleves,hagymaleves, olasz kenyérleves...interneten megtalálod


Tészták: tojásosnokedli, paradicsomos tészta,káposztástészta,sajtos-tejfölös tészta,túrógombóc,parajostészta-gnocchi, szilvalekváros gombóc, sztrapacska pirított vajjal...a szalonna helyett, krumplistészta, pizza, bolognai...cukkinivel.


Pörkölt: szójapörkölt, karfiolpörkölt, borsópaprikás, gombapaprikás... köret nokiv. tészta.


Főzelékek: Borsó, tök, kelkáposzta, krumpli, bab,lencse, sárgaborsó- hozzá lehet pirított hagyma, tojás


Egyéb: rakottkrumpli, szójafasírt, paprikáskrumpli, tócsni- lepcsánka, rántott cukkini, karfiol, gomba, krumpli, patiszon stb.,


Ezeket kombinálhatod tetszés szerint, ha két fogásos kaját akarsz csinálni. Hétköznapi dolgok, viszonylag gyorsan megvannak.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook