Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vedlik a Yorkim? fórum

Vedlik a Yorkim? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 20. 19:08
Nem,semmi ilyen nem történt,kozmetikus mindig dicséri milyen szép a szőre,dús és vastag,és eddig tüzelésnél sem láttam nála hasonlót..tudom,hogy nem vedlős fajta,ezért lepődtem meg,,a fésűben nem volt szőr csak a csomók amiket kifésültem,,de a hátán rövid a szőre,oldalt hosszú..szóval ott még csak nem is gubancolódik a szőre...
2010. márc. 20. 19:04

Lehetséges hogy száraz,törékeny a szőre,ez először a háton látszik.Tüzelés környékén is előfordulhat /kölyöknevelés alatt is-a hormonok miatt/ a szőrhullatás.Amúgy a yorki nem tipikus vedlős fajta.Esetleg még az is elképzelhető,hogy a bőre kissé megfázott-elázott hüvösebb időben,nem lett alaposan szárítva... és e miatt ritkult meg a szőre.

Korpa szerűt nem látni rajta?Nem vakaródzik,nem piros a bőre?

2010. márc. 20. 18:59
Most megmosás után is kevesebbnek tűnik,mint eddig,,és csak a hátán látszik kevesebbnek,2 éves múlt októberben..é kislány,ha ez segít esetleg valamit
2010. márc. 20. 18:57
Csak vizesen tűnt kevesebbnek?Vagy szárítás után is kevesled?Csak a hátán látszik ritkábbnak?
2010. márc. 20. 18:54
Most fürdettem a yorkim,és hullik a szőre,vagyis miután megfürdettem vizesen olyan kevésnek tüntt a szőre a hátán!Lehet ez?Vagy valami betegségre utal?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook