Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Védettségi igazolvány igénylése elektronikusan? fórum

Védettségi igazolvány igénylése elektronikusan? (tudásbázis kérdés)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 55903e6e20)
2021. dec. 2. 19:57
Hát rohadt jó 🙄
6. 55903e6e20 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 19:13
Ja és az egy dolog hogy ennyi idő -a minta levételétől számolják a 4 hónapot …-tehát az a 20 nap míg megjön az BUKTA !
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2021. dec. 2. 17:40
Magyarország.hu és ügyfélkapun keresztül.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Elbb)
2021. dec. 2. 17:39
Úristen, akár 20 nap is lehet? 😩 Ez nem jó hír...
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 17:30
És milyen felületen igényelted és csatoltad a képernyőfotót?
2. elbb
2021. dec. 2. 17:29
Elfogadják azt is, ha szerepel a közleményben hogy védettségi kártya, és az igénylő neve. Jelenleg 15-20 nap alatt érkeznek meg az okmányok (kb), ugye most a sok megbetegedés miatt megint sokat le kell gyártani, plusz sokan felvették az első oltást is, illetve számos igénylés került benyújtásra az ellenanyagszűréssel azok esetében akik tavasszal betegedtek meg.
2021. dec. 2. 17:25
Sziasztok. Elektronikusan indítottam el a kártya igénylését ügyfélkapun keresztül, és mivel pozitív ellenanyag szűrés eredményére hivatkozva igénylem, így ugye fizetős. A rendszer sikeresnek jelezte vissza a beküldést, viszont nem tudom, hogy elég-e, ha az átutalás után képernyőfotót csatoltam a tranzakcióról, mint igazolás. Elfogadják így is? Ha esetleg nem, arról visszajeleznek ügyfélkapun vagy telefonon? Mit tudtok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook