Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vebkamerával videófelvételt lehet készíteni? fórum

Vebkamerával videófelvételt lehet készíteni? (tudásbázis kérdés)


6. Rákocska (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2007. nov. 11. 11:54
igen,felismeri,fotókat tudok is késziteni
2007. okt. 24. 08:32
Minden webkamerával lehet filmet készíteni, de ha nem tudod a tipusát, akkor időigényes a szoftver megtalálása. Esetleg nézesd meg 1 szá.techn. boltban. Általában megmondják.
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Rákocska)
2007. okt. 23. 22:43

akkor nézd meg, hogy rá van-e írva valahova a típusa (márkanév, típusjelzés). ha igen, ezt írd be a googleba, és keress hozzá drivert. biztos fent lesz a gyártó oldalán.

amúgy ha rákötöd a gépre, az felismeri, hogy webkamera?

3. Rákocska (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2007. okt. 23. 21:52
Nem tudom,mert én minden dobozolás nélkül vettem :(
2007. okt. 23. 12:05

biztos adtak a webkamerához egy szoftvert, amivel el lehet indítani a kamerát, lehet fényképeket v. videót készíteni. feltelepíted ezt a szoftvert, rákattintasz a videó gombra, és rögzíted amit Manócska csinál :)))

(persze nem árt, ha Manócska a számítógép közelében játszik, mert ugye a webkamera rá van kötve a gépre, és addig tudod vinni a kamerát, ameddig a kábel engedi)

2007. okt. 23. 10:30

Van egy viszonylag türhető vebkamerám és a"Ma nócskánkról" szeretnék filmet felvenni.Nagyon sok olyan kis "mutatványa" van, amiről szeretnék felvételt késziteni, hogy idővel meg tudjam mutatni majd neki.

Ha valaki tud, kérem,segitsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook