Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vatera- nem küldte az eladó a megrendelt terméket!!!:( fórum

Vatera- nem küldte az eladó a megrendelt terméket!!!:( (beszélgetős fórum)


16. egypt (válaszként erre: 15. - Mirror)
2011. júl. 11. 15:50
Közben már utánaérdeklődtem én is.:)
15. mirror
2011. júl. 11. 11:23
természetesen utalást csak a könyvelést megelőzően lehet vissza vonni :)
14. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Egypt)
2011. júl. 9. 15:07
Gondolod, hogy bárkitől csak úgy leszedetheted a számlájáról a pénzt utólag?!
13. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Egypt)
2011. júl. 9. 15:06
Ez nem így működik!
12. egypt (válaszként erre: 11. - Mirror)
2011. júl. 7. 11:00
Na, tök jó!:)
11. mirror
2011. júl. 7. 08:56
A termékek ma reggel megérkeztek, az értékelés pedig a vaterán megtörtént. Nem vagyok szemét, így semlegest kapott :) viszont most láttam meg azt is hogy Inaktívvá vált, gondolom mivel nem csak nekem volt rá panaszom... Köszi a tanácsokat!
10. egypt (válaszként erre: 9. - Mirror)
2011. jún. 30. 18:23
Na, akkor hátha mégis lesz belőle valami... Legalább jelentkezett.
2011. jún. 30. 18:19
Kedves Hozzászólók! Most ott tartunk, hogy ma írt a csaj mailt, miszerint még egy dolog hiányzik azok közül amit kértem, de holnap ír hogy azzal mi a helyzet. Szóval folyt.köv.
2011. jún. 30. 00:13
Szia a férjem is járt már így,de addig bombáztam az illetőt e-mailekkel amíg 3 hónap után küldte az árut !
7. trapiti (válaszként erre: 6. - Egypt)
2011. jún. 29. 23:31
Remélem :) ha ezt ott is előadja, tuti... csak én nem szórakoztam olyan jól amikor ezt előveztette a telefonban... Persze azzal is próbálkozott, hogy feljelent a teszvesznél és majd jól leiltanak. Abban biztos vagyok, hogy nem lehetséges, nincs hozzá "elég" ngtívom még az övével sem, és a teszvesz nem foglal állást vitás ügyekben - bár ha személyes átvétel után 3 héttel reklamál az vicces... De ha mégis, éppen most változott meg az utcánk neve, nem lesz gond újra regisztrálni :)
6. egypt (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2011. jún. 29. 23:24
Mire föl jelentene fel? Abszolút korrekt eladás volt, megkapta a terméket, ki fogják röhögni, hidd el.
5. trapiti (válaszként erre: 4. - Egypt)
2011. jún. 29. 23:22

Tölthető aksikat adtam hozzá, ez le is volt írva. A problémája pl. hogy ha közel teszi a szülői egységet a gyerekéhez akkor zúg - naná, gerjed...

Ha az egyik "A" csatornán van és a másik "B"-n akkor nincs adás... (ugyanazon kellene lennie adónak-vevőnek)

Szerinte 15 mp után kellene riasztania, de ez 20 mp után riaszt csak - a leírásban is 20 van.

És nincs rajta a kapcsolatot jelző narancssárga led, ami a barátnője készülékén van ami szerinte ugyanilyen...


Gondolom 3 hét alatt ezeket sikerült kitalálni hogy visszakapja a 22000 Ft-ot... Persze vehetett volna boltban 40-ért, de akkor is csak 72 órán belül gondolhatná meg magát.


Ami idegesít kicsit, hogy nem értékelt eddig, persze nyilván negatívat ad majd, aztán én szépen válaszolok rá, de ha tényleg feljelent, okozhat kellemetlenséget. Az én lelkiismeretem nyugodt, de nem hiányzik a rendőrségre járkálás...

4. egypt (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2011. jún. 29. 23:15
Ha 3 hétig nem volt baja vele, akkor sem reklamálhat, ha most elromlik, mivel garancia nélkül vette, így vállalta a kockázatot is, ami műszaki cikkek esetében mindig fennáll.
3. egypt (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2011. jún. 29. 23:14

Nem lehet, hogy merül le az elem?

A miénk egyébként jelzi is, csak aki nem ért hozzá vagy nem olvassa el az útmutatót, azt hiheti, elromlott.

2. trapiti (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2011. jún. 29. 23:03
Ja, és persze azzal fenyeget hogy feljelent...
2011. jún. 29. 23:02

Sziasztok!


Én is sokat adok-veszek a Teszveszen és a Vaterán is, mindig előre utalok ha vásárolok és így is kérem a vevőktől is. AZ utánvéttel ugye az a baj, hogy az eladó fizeti a postaköltséget, és ha a vevő gondol egyet és nem veszi át, akkor az eladó nemhogy az üzletet de még a posta árát is bukja. Nekem ebből még nem volt gondom.


Most viszont egy vevő állt elő érdekes ötlettel: 3 hete vette meg a légzésfigyelőnket ami addig hibátlanul működött. Vidékiek, egy kollégája jött érte személyesen. Kb. fé órát töltöttem azzal, hogy kipróbáltuk az illetővel, minden funkciót átnéztünk, működött. Három hét csend után tegnap mérgesen felhív, hogy rossz a készülék, adjam vissza az árát, és szerinte én tudatosan vertem át. Kb. 1600 adásvételből van közel 1000 pozitív értékelésem, neki 3 adásvételből két pozitív, egy semleges, ráadásul a semleges az egy hasonló légzésfigyelő amikor visszalépett, mert mégsem olyat akart venni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook