Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vatera: automatikus licit maximum - mennyi az annyi fórum

Vatera: automatikus licit maximum - mennyi az annyi (beszélgetős fórum)

7. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - Kristály csillár)
2009. dec. 1. 07:02
Azért ez sem életbiztosítás. Én például az utolsó fél percben vertem szét valaki rejtett ajánlatát... Én nem szeretem ezt a módszert, de most erre kényszerültem, mert nem tudtam itthon lenni az aukció zárásakor... Egyébként mindig itt ülök, és az utolsó percben (!) nyomok rá... Eddig mindig bejött. :-)))
6. kristály csillár (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2009. nov. 30. 17:29
Ezt hívják rejtett ajánlatnak.Ha mindenképpen kell a cucc akkor megadhatsz magasabb összeget is,akkor is licit záróárán kell csak megvenned.Én ha nagyon tetszik valami akkor mindig rejtett ajánlatot teszek mert az utolsó 5 percben általában szétlicitálják,de még akkor is én vagyok a nyerő.Az aktuális nyerőt látod te is mert kijelzi az oldalon.Az eladó nem látja a te magasabb ajánlatodat.
5. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Fenife)
2009. nov. 30. 16:51
Köszönöm szépen! Akkor ezek szerint mégis csak megspórolom azt az 540 forintot... Az is pénz... :-)
4. Fenife (válaszként erre: 3. - Fiatal nő)
2009. nov. 30. 12:27

Szia!


Én is szoktam Vaterázni. A megnyert összegen kell elvinned, akkor is, ha magasabbra volt beállítva a lcitmax.

3. Fiatal nő (válaszként erre: 2. - Ca2ffaf6c3)
2009. nov. 30. 11:59

Köszönöm!

Esetleg valaki más? Más is így tudja? :-)

2009. nov. 30. 11:33
én úgy tudom, hogy csak amennyivel megnyerted az aukciót
2009. nov. 30. 11:24

Hogyha az ember megad egy automatikus licit maximumot, de a licit előbb lezárul, akkor ki kell fizetni azt, amit automatikusra beütött, vagy elég csak azt, amivel megnyerte az aukciót?


Beleolvastam a szabályzatba, onnan nekem úgy jön le, hogy a teljes felajánlott összeget kell kifizetni, nem csak azt, amennyivel megnyertem. De számomra nem túl egyértelmű... Köszi a választ előre is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook