Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vastag lábhoz meddig érő szoknyát vegyek fel? fórum

Vastag lábhoz meddig érő szoknyát vegyek fel? (beszélgetős fórum)


2022. dec. 20. 22:07
Térdig érő.
17. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 20. 21:51
Térdet épp takaró hossz a jó, vagy a teljesen hosszú. Ahogy Timycat írta.
16. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 20. 14:58

Nem ketyeg a homokórám,

pedig húzom szüntelen,

húzz magadra amit akarsz,

élni legjobb bűntelen..-)

15. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 20. 14:38

Télen a térdig max épp térd alá érő, nyáron térdig érő vagy maxi.


Szerintem minden ruha ami a térd és boka között végződik fura alakot csinál. Én múlt héten próbáltam egy fél lábszárig érő téli ruhát ruhát, 170 centi vagyok, vékony, vékony lábakkal, de az a ruha egy nyomorult gnóm törpét csinált belőlem.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Loch ness)
2022. dec. 20. 14:31
👍
2022. dec. 20. 11:36
Szerintem mindenképp minimum térdig érő szoknyát vegyél, de inkább kicsit hosszabbat. Egy csomó molett, amúgy csinos lányt látok, akik nagyon elrontják a megjelenésüket azzal, hogy mutogatják a combjukat, és közben kétszer olyan szélesnek néznek ki, mint valójában. Hosszabb szoknyával viszont sokkal vékonyabb benyomást keltenek és sokkal csinosabbak is. Igazából az lenne a legjobb, ha te döntenéd el a tükör előtt állva, hogy nézel ki jobban, mert sok mindentől függ, főleg testalkattól. Pl. nekem a rendszer 55 kilót dob ki mint ideális súlyt (170 centihez), de tapasztalat, hogy ha 65 kiló lennék, már mindenki aggódna, milyen sovány vagyok.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2022. dec. 20. 10:26

Szerintem is. A jó lábakat.

FI szerint az ő lába nem igazán nyerő.

11. Channa* (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. dec. 20. 10:17

A boka fölött 10 cm, nagyon nem jó.

Az szerintem a jó lábakat is teljesen elrontja.

2022. dec. 20. 10:16

Hol vastag a lábad?


Nekem a vádlim elvileg vaskosabb a szokásosnál, de a bokám, térdem és combom rendben van, így én a comb középig érő szoknyákat szeretem a legjobban, mert abban látszik legjobban a lábaim arányossága. Én viszont normál alkat vagyok.


Ha a térded és a bokád rendben van, akkor az éppen csak térdig érő is jó.


Mit jelent az, hogy molett vagy? Van rajtad néhány kiló vagy több?

Mert azért ha sok van rajtad, akkor max. a térdig érő a nyerő.


A vádli középig érő (midi), vagy a bokáig érő(maxi) felejtős teljesen! Hacsak a maxinak nincs szép fazonja és szép esése az anyagnak.

9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 20. 09:42
Térdig vagy kicsit felette. Mg kell nézni az alakodhoz melyik áll jól. Mivel én alacsony vagyok, a tér alatti nem áll jól.
2022. dec. 20. 08:37
A vastagság relatív, a forma a lényeg. Ha csinos, formás, akkor elég sok lehetőség játszik. Én a térdig érőt, vagy maxit preferálnám.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 20. 07:58
Az a legelőnyösebb, ami ott ér véget, ahol éppen vékonyabb. Mindegy, hogy ez hosszú-e vagy rövid.
2022. dec. 20. 07:50
Vagy térdig érjen, ahogy Libikóka is írja, vagy a boka fölött kb. 10 cm-ig érjen. A lényeg, a lábszár közepét, a vádlit, ahol a legvastagabb, ne felezd meg!!!
2022. dec. 20. 07:43
Térdig érjen,,vagy épp csak takarja.
2022. dec. 20. 07:41
Ha arányos, akkor mindegy. Nekem ronda a térdem, így azt nem mutogatom.
2022. dec. 20. 07:12
Amiben jól érzed magad! A kényelmed fontosabb, mint hogy ki mit gondol!
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 20. 07:05
A "vastagabb az átlagnál" elég relatív...
2022. dec. 20. 05:55

Molett vagyok, így kissé vastagabb a lábam is az átlaghoz képest, de arányos.


Szeretnék felvenni egy szoknyát/ruhát, fekete harisnyával, de fogalmam sincs, hogy az ilyen testalkathoz meddig érő szoknya áll jól.

175 cm vagyok homokóra alkattal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook