Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vásárolt valaki babakocsit, babaholmit Ukrajnában? hol érdemes (város), mennyivel olcsóbb? fórum

Vásárolt valaki babakocsit, babaholmit Ukrajnában? hol érdemes (város), mennyivel olcsóbb? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 25. 22:22
zsu1984 köszi, de már sokmindent kaptam használtat, és babakocsit sztem szeretnék újat. köszi szépen. misz köszi a tippet.
3. misz
2009. aug. 25. 22:20

Az ungvári picra erdemes menni. Egyrészt, mert ami ott nincs, az nem is létezik. Másrészt, mert majd féláron hozzájuthatsz dolgokhoz.

Mi 5 éve vettük a Toma babakocsinkat ott 25.000ft-ért, ami akkor Debrecenben 38 és 50 ezer között volt. De ott vettük a textilpelusokat, kifogót, hazahozós rucit stb. Rengeteget spóroltunk. Csak ajánlani tudom.

Amíg nem volt gyerkőc gyakran mentünk ki, mert a mosópor, ruházat stb. is olcsóbb.


Sok sikert a vásárláshoz! :)

2009. aug. 25. 21:21
A használt holmikhoz, hogy állsz?
2009. aug. 25. 11:34

sziasztok. arra lennék kíváncsi, hogy vásárolt-e valaki közületek a szomszédos országban (ukrajnában) babaholmikat, elsősorban babakocsi érdekel. egyszer foglalkozott ezzel a tévé is, hogy sokan járnak át oda, mert olcsóbban megvásárolható. akinek van tapasztalata, azt meghallgatnám. köszi

jó lenne ha írnátok várost, vagy üzletet akár.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook