Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vásárolt már valaki itt? fórum

Vásárolt már valaki itt? (beszélgetős fórum)


7. Szasz23X (válaszként erre: 6. - A25b44f6a3)
2010. nov. 15. 20:42

Azért egy idő után az ember már rájön, hogy melyik fazon hogy áll neki :) Persze akinek sokminden jól áll, érdemes próbálgatni, de nekem elég érdekes alkatom van, konkrétan V, sokkal szélesebb a vállam mint a csípőm, nincs fenekem...Ergo nem sok fazon áll jól, és ezeket már begyakoroltam :D:D

Nekem megér egy kört..

2010. nov. 15. 09:50

Én azért nem vennék ruhát a netről, mert ki tudja jól áll-e. A legtöbb ruháról csak felvéve derül ki, hogy tényleg neked való-e.

Lehet, hogy az az "otthonka" is csak az ismerősödön állt, úgy mintha otthonka lett volna, másnak meg tuti csini lenne...

Szerintem van millióegy butik az országban, inkább próbád fel mielőtt veszel valamit.

2010. nov. 14. 19:13
A netről rendelte...Én kiváncsiságból néztem az oldalt, nekem tetszenek a cuccok... Én szerintem ki fogom próbálni :)
4. necska (válaszként erre: 3. - Szasz23X)
2010. nov. 14. 19:08
Én épp ezért szoktam ránagyítani a képre.Amúgy meg amit újságban küldenek tényleg más, mert a neten jobban látszik az anyaga jó e vagy sem.
2010. nov. 14. 19:06

Köszi :) Akkor jól sejtettem, hogy nem ennyire vészes. Állítólag az illető rendelt valami "tökjó nyári ruhát"...És valami nem is hasonlító otthonka szerűség jött helyette. De ugyanaz volt a színe, csak állítólag nem hasonlított a képre...

Én ezt nehezen hittem el...

2010. nov. 14. 19:00
Szia!Én már többször is rendeltem ebből az áruházból.Vettem már csizmát, azóta is hordom, 2 éve megvan, és mondhatom tovább tart a sarka , talpa, mint egyes áruházakban vett csizmának.De vettem már kabátot is, farmert, és bársonyt is.Nekem jó tapasztalataim vannak, csak a mértet érdemes pontosan megnézni.
2010. nov. 14. 18:55

Van egy nagy netes ruhapiac...Nem tudom szebben írni... B.n Pr.x :D Arra lennék kíváncsi, vásárolt-e már tőlük valaki. Egy ismerősöm szerint nem is hasonlít a képre, és szar... Én ezt nem tudom elképzelni, hogy egy ekkora webshop ezt megengedhesse magának... KONKRÉT TAPASZTALATOK ÉRDEKELNEK!!! Maga az, hogy vásárolnál-e neten, vagy sem, most lényegtelen :)

Köszi :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook