Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vasárnapi fejfájás fórum

Vasárnapi fejfájás (beszélgetős fórum)


2016. szept. 25. 22:05

Vasárnap engeded ki a gőzt és kijön az egész heti stressz.

Nekem a "sok" heverészéstől szokott fájni a fejem :S ahogy nekilátok valami feladatnak elmúlik, pl a mai tervezett lustaságot konyhaszekrény kitakarításra módosítottam.

2016. szept. 20. 19:33
ha hányingeres fejfájás, akkor az lehet migrén, mert annak a hányinger az egyik tipikus jele. nagyon jó migréngyógyszer a Kefalgin, enyhébb migrénre hatásos. a lényege akkor kell bevenni amikor kezdődik, nem kell hagyni elfajulni a fejfájást. gyógyszertárban recept nélkül van, de a googlen rá tudsz keresni
2016. szept. 19. 12:01
Végülis ihatsz fekete teát is. Akkor segít, ha azért van fejfájásod, mert leesett a vérnyomásod. Hétköznap ott van erre az adrenalin.
2016. szept. 19. 11:28
Köszönöm. Nem iszom soha kávét, valahogy ez a szokás nem alakult ki nálam. De lehet, hogy kipróbálom egy kevéssel, minden megoldás érdekel.
2016. szept. 19. 11:18
Nekem is van vasárnapi fejfájásom. Nekem általában segít a kávé. Egyelőre jobbat nem tudok.
3. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 2. - Nyuszó123)
2016. szept. 19. 11:11
Megpróbálom, köszi :) Pedig mindig annyira várom a vasárnapokat, hogy vééégre aludhatok, de úgy látszik ez nem jön össze .
2. Nyuszó123 (válaszként erre: 1. - Atokratokszenhidratok)
2016. szept. 19. 10:58

Szia!

A lehetséges problémát te magad is leírtad.

Hozzá van szokva a szervezeted a pörgéshez.

Áldozz fel egy vasárnapot, kelj aznap is korán, sportolj, kocogj.

Egy próbát megér ;)

2016. szept. 19. 10:09

Sziasztok!


Furcsa fejfájással küzdök már egy ideje. Egész héten pörgök, dolgozom, sportolok, élem a normális életemet, de szinte mindegyik vasárnap reggel iszonyú fejfájással ébredek. Elhagy minden erőm, szinte hányingerig fokozódik a fejfájás. Ez az egy nap a héten, amikor tovább alszom (alhatok végre), máskor fél hat körül kelek. El van szúrva az egész napom szinte, mert kb. du 2-3 óra mire magamhoz térek. (Nem, nem vagyok másnapos mielőtt valaki erre tippelne:))) Volt már valakinek ilyen problémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook