Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vásárlók megtévesztése fórum

Vásárlók megtévesztése (beszélgetős fórum)


1 2
22. f72d419d5f (válaszként erre: 21. - KIRA7)
2007. máj. 22. 14:29
igen,azért hogy el ne felejsd :DDDDD
21. KIRA7 (válaszként erre: 15. - F72d419d5f)
2007. máj. 22. 14:28

Azért kapjuk hozzá a szatyrot.

Figyelemfelkeltés céljából.

20. Jay néni (válaszként erre: 19. - F72d419d5f)
2007. máj. 22. 08:02
Nem te vagy az egyedüli aki meglepődik náluk. :(((
19. f72d419d5f (válaszként erre: 18. - Badonyimariaeva)
2007. máj. 22. 06:52
Én ujabban amiben nem vagyok biztos az árban elviszem az árellenőrzőhöz,sokszor meglepődtem már,főleg a CBA.ba
2007. máj. 21. 21:18

Nagyon oda kell figyelni a pénztárnál,ha akciós terméket vásárolunk.Velem a corában történt,hogy láttam egy édes kis tipegőt,akciósan,1900ft-ért,és a pénztárnál már 3990ft-ot mutatott a gép.

Szóltam,hogy valahogy nem jó,és sztornózták nekem.

Váletlen,hogy odafigyeltem,de aki nem veszi észre,simán a dupláját fizeti ki.

17. f72d419d5f (válaszként erre: 16. - 4912cc9864)
2007. máj. 21. 20:37

Azt a könyvet nem tudtam letenni a kezemből ,nagyon állat .a neten is megtalálod

tescotitok címen.olvass bele

16. 4912cc9864 (válaszként erre: 14. - Kék)
2007. máj. 21. 20:36
mit írnak róluk?
2007. máj. 21. 20:34
A hülye azért nem vagyok áruházban...mindenjóval többe kerül mint máshol.Teljesen hülyének néznek...a sok drága akciójukkal
14. Kék
2007. máj. 21. 20:02
Tesco? Amit megengednek maguknak az egyszerűen hajmeresztő.Minden igaz amit a róluk szóló könyvben megírtak.(úgy vannak vele,hogy valahol be kell hozni a + hasznot)Én már nem járok oda.
2007. márc. 15. 19:14
A cba-ban sem kispályásak,a pénztárban renszeri8nt több az ár min t a polcon kihelyezett árcímkén,ha egyáltalán van cimke
12. win (válaszként erre: 11. - Fülöpke)
2007. márc. 15. 09:46

Tetszik, nem tetszik nekik, jogos! Én is szoktam figyelni, hogy annyi-e a kasszánál az ár, mint a polcon, csak amikor az ember egyedül van, ez nem igazán kivitelezhető, mert felrakodni, elpakolni, fizetni, stb. egyszerre gyakorlatilag kivetelezehetetlen!

Eddig mi mondjuk csk jól jártunk a Tescoban: egy alaklommal vettünk 6 csomag 6-os gyűjtős sört (tehát 6x6-ot). Mondtuk a pénztárban ülő tanuló csajnak, hogy ennyi van, nem vesszük ki a kocsiból, csak egyet. A végén annyira megzavarodott, hogy beütött 2x6ot, meg voltak cserüvegeink, így összességében 9Ft/db áron vettünk 36 üveg sört! Éz év üzlete volt!:)))

2007. márc. 15. 08:37

Mi a tescoban és a praktikerben jártunk úgy, hogy a kasszához érve már más volt az ára, mint a polcon. A praktikerben ott hagytuk az árút, a tescóban meg álltalában ki szoktuk nyitni a szánkat.Legutóbbi esetünk egy tintapatronos dolog volt.A polcon lévő ár 2700 valamennyi volt, mire a kasszánál lehúzták az árát, felment 3400 valamennyire.Persze a magasabb árat kellett kifizetni. Na akkor elmentünk az információhoz reklamálni,és az lett a vége,hogy mi a különbözetett visszakaptuk.Megkérdeztük, hogy ez hogy fordulhatott elő, annyit mondtak,hogy az ár jó volt kiírva,csak nem annak a termék alá tették melynek tényleg ezaz ára, hanem mellé.

Mi minden egyes nagy bevásárlóhelyen nézzük a kasszánál az árakat,mert ha nem stimmel akkor szólunk.Nem is igazán tetszik egy-két emberkének.

10. Icus
2007. jan. 16. 14:15
A biztonsági őrök akik akkor ott voltak, ezután az eset után, már előre köszöntek, ha bementem a Tescoba!!!!
9. Icus (válaszként erre: 8. - Lolinno)
2007. jan. 16. 14:14
Tesco detto!!! Válaszuk, reklamálás esetén, azért van az elektronikus leolvasó, hogy mindenki megtudja nézni az árakat!!
2007. jan. 16. 13:48
a media markt az egy mekkora rohadék csaló...kb a dolgok 60-80%a elárazott és csak a kasszánál derül ki h bocsi nem annyi az ára v ha már kifizetted és otthon nézed a blokkot....
2007. jan. 12. 18:15

Egy évig marketinget és reklámot is tanultam, és őrület, hogy etetik az embereket! (én is sokszor bedőlök)

A hihetetlen akciókról annyit, hogy sokszor tényleg csak pár darab van, de hátha vesz az a jóember mást, ha már odatévedt!

6. Icus (válaszként erre: 5. - Win)
2007. jan. 12. 16:21
Vagy amikor oda mész, akciós, szuperminőségű, szuper színű termékért,és helyette, valami otvar anyagú, ócska minőségű, teljesen más színű termék vár!
5. win
2007. jan. 12. 11:24

:))))

Igen!


Az is tök gáz sztem, hogy az összes reklámban totál hülyének nézik a vásárlót, meg mindenhol idilli családok vannak, csodaszép egészséges nők, férfiak. Már ez is a vásárló megtévesztése: azt hiszi, majd ő is ilyen lesz, ha megveszi azt a valamit. JA... a nyg áruházláncoknál meg már meg sem lepődünk, mikor nem, vagy nem annyiért vehetnénk valamit:/

4. f772199837 (válaszként erre: 3. - Icus)
2007. jan. 12. 10:57
Nem is kell visszafelé játszani, elég, ha van egy másik, ugyanolyan zoknijuk. :)
3. Icus
2007. jan. 12. 10:55

Szerintem, a leganyobb átverés: a mosópor reklám!!


Amikor egy tök dzsuvás valamikor fehér zokniból egy könnyű mosással vadi ujjat varázsolnak! Hát ezt tudja a média, itt bármikor vissza felé lehet lejátszani a filmet!!

2. gota
2006. dec. 14. 13:39

Hát igen, ez nagyon bosszantó. DE! Sokszor nem az áruház hibája az, hogy nincs nekik elég készletük az adott termékből. A cég, ahol én dolgozom, szintén egy csomó áruházláncba szállít, és nem egy kis cég, tehát lenne elég cucc készleten. Ennek ellenére egy csomószor van olyan, hogy a központ tök idiótán rendel, és egyes áruházak csak 2 db-ot kapnak valamiből. (Ami persze semeddig sem elég.)

Vannak viszont más dolgok is, amire oda kell figyelni: pl. sokszor azt csinálják, hogy az akció előtt 1 héttel feljebb viszik az eladási árat, majd az akcióra leviszik megint...

Aztán ott van az is, h sokszor nem is az a legolcsóbb, amire ők azt írják.

Egy rakat ilyen trükk van, ami sztem nem igazán etikus. Jó ezekre odafigyelni.

2006. dec. 14. 12:40

A napokban láttam a TV-ben az akciókról, és hogy mire figyeljünk a hírdetett akcióknál egy adást.

Sajnos nálam is bejött. Egy nagyobb műszaki áruházlánc hírdetett egy jó telefont ami nekem nagyon tetszett, nagyon jó áron, részletfizetési lehetőséggel. Elmentem hát, hogy nekem is legyen végre egy jó kis mobilom. Megkérdeztem, természetesen meg vehetem részletre nagyon jó fitesési lehetőségeket mondtak,örültem.

Elmentem megkeresni a bolt pocain a telefont.

Természetesen nincs belőle, és amit hoznak az már nem a meghírdetett ár lesz hanem a teljes. ( majdnem 20.000 Ft-al több). De vegyekmás félét.

Abban az árkategóriában amennyiért meg volt ez hírdetve csak alap telefonok voltak, nagyon kevés tudással. Ami azt a szintet tudta amit az általam kinézett telefon, 60.000 Ft-tól kezdődőtt. nagyon csalódott vagyok. És persze nem veszek telefont.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook