Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vásárlási tanácsok iskola kezdésre fórum

Vásárlási tanácsok iskola kezdésre (beszélgetős fórum)


9. zsuzsi anya (válaszként erre: 8. - Ac935c2019)
2011. aug. 20. 18:37
ez így van, én inkább a közép kategóriát vásárlom ami sokáig ki tart
2011. aug. 16. 15:38
Általában július végén, illetve augusztus közepén szoktuk elintézni a nagy bevásárlást a tanévkezdésre. Ilyenkor vesszük meg a tankönyv-, és füzetcsomagot, az iskolakezdéshez szükséges tanszereket, illetve frissítjük az őszi ruhatárat. Mivel vidéken lakunk, ezért sokkal olcsóbban jövünk ki, ha felmegyünk Budapestre, és ott szerezzük be a szükséges dolgokat, minthogy az itteni 2-3 papírbolt (elég drága) választékából vásároljunk. Általában a középkategóriás árukat vesszük, amelyeket nem kell cserélni havonta (nem egy gagyi áruval jártunk már így), mert a jobb minőségűek szeptembertől júniusig kitartanak.
2011. aug. 5. 07:56
nekünk adnak egy listát és a listával kell együtt menni
6. elszabadult hold (válaszként erre: 5. - Kis Cidri)
2011. aug. 3. 08:19
Akkor itt már belátták, hogy érdemes visszatérni a régi, bevált dolgokhoz :)
5. Kis Cidri (válaszként erre: 4. - Elszabadult hold)
2011. aug. 2. 21:58
Nekünk az iskolában tanév végén meg lehet vásárolni a következő évre a füzetcsomagot, amit a tanítók állítanak össze.
2011. aug. 2. 07:19
Nem jobb volt régen? Mikor előre elkészített füzetcsomagok voltak az Ápisz-boltokban évfolyamonként megjelölve, nem kellett darabonként összevadászni a füzeteket, kellékeket. Sokkal egységesebb (és egyszerűbb, meg olcsóbb) volt.
2011. aug. 2. 05:31
nekünk csak a 3 kis fiamnak van meg a lista, két nagy lányomnak meg ök felsősők lesznek nekik már nincs lista én is a héten kezdem szép lassan meg lesz minden
2011. aug. 1. 21:43
Én ezen a héten kezdem a vásárlást és kb két hét múlva fejezem be. Először a tanszerek, utána a ruhák, cipők. Már a tanév végén megvettük a füzetcsomagot az iskolában, amit a tanítónénik állítottak össze.
2011. aug. 1. 21:41
sziasztok, 3 iskolás gyermekem van,tanácsokat szeretnék adni és kapni ki hogyan és mikor vásáról iskola kezdésre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook