Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vásárlás mint pótcselekvés? És az ok... fórum

Vásárlás mint pótcselekvés? És az ok... (beszélgetős fórum)


8. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Anyany)
2010. jún. 2. 13:33

A vásárlás nem oldja meg a problémákat sajna:)



Én továbblépnék.Ha nem tudjátok megbeszélni a problémákat,az gáz:(

Az hogy nem hajlandó a férjed beszélni a problémáról,nem azt jelenti hogy nincsenek:(

És tudod mi a legrosszabb ebben az egészben?

Hogy magadat örlöd...egyedül vagy a problémákal.

7. agis
2010. jún. 2. 11:07

Jobb lenne a mögöttes okokat megkeresni, nem maga a vásárlást boncolgatni.


nem? :)

2010. jún. 2. 02:51

vannak pillanatok, amikor én is minden vackot megveszek, ami utamba kerül, és úgy gondolom, jó lesz vmire.... Persze előbb- utóbb valóban jó lesz túlnyomó részük, de vannak pld. olyan ruháim, amiket ilyen felindulásaimban veszek meg, aztán alig, vagy egyáltalán nem hordok, és inkább elajándékozom. Csak a pénztárcám bánja az ilyen akciókat.... :(

Arra én már rájöttem, h az iléyen vásárlás őrületeim endorfin hiányból adódnak. Vagyis eltelít boldogság hormonokkal a dolog. Ugyan, túlnyomórészt max. pár nap múlva már fogom a fejem, h de hülye voltam akkor, mi szükségem volt erre, meg arra (most is épp lapul 1 ing a szekrényben, amit 2 hónapja vettem 1 ilyen pillanatomban. Azóta se volt rajtam. Sőt! Vállban még szűk is kicsit...), de a pillanatnyi felindulás..................

Anyós kérdés? Hát... Úgy érzem kiábrándultál a párodból is a dolog miatt. Akár akarja, akár nem, ülj le vele beszélni a dologról. Ha végképp' nem megy a dolog, ha nincs más kiút, csak akkor válj!

2010. jún. 2. 00:38
én utálok vásárolni...de kencék jöhetnek még akkor is ha rájövök csak lomnak vettem:)
2010. jún. 2. 00:16
hát nehéz ügy az biztos, mondanám, hogy a ti pénzetek menjetek, de ugyanakkor nem biztos, hogy a legjobb megoldás anyóssal lakni, bár aztán ki tudja.
3. anyany (válaszként erre: 2. - 15139a37f0)
2010. jún. 2. 00:11

sajnos ez még akkor történt, mielőtt megismerkedtünk.

egy rohadt albérletben lakunk, anyóstól 300km-re. ha visszaköltöznénk, akkor vagy albérlet, vagy lakhatnánk anyósnál...

2010. jún. 2. 00:05
Miért mentél bele, hogy fizetitek? :(
2010. jún. 2. 00:03

egy csomó kacatom van, felesleges. de ha megveszem őket, legalább kicsit nem gondolok az eredeti problémára. :( meg a férjemre, aki nem hajlandó róluk beszélni...

3 éve fizetjük az anyós házának a hitelét. közben gyerekünk született, már 2 éves, de még mindig semmi esély nincsen rá, hogy bármi előrelépés lenne. a ház hirdetve van, de anyós legutóbb azt is eltitkolta, hogy volt érdeklődő.

nem tudom mit tegyek. a válást fontolgatom. azaz megszabadulni az anyóstól. de egy ilyen teszetosza férjtől is... vagy mégsem?

ti mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook