Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vásárlás külföldről fórum

Vásárlás külföldről (beszélgetős fórum)

9. 07c4794583 (válaszként erre: 3. - E642ac5487)
2009. dec. 27. 19:01
hívd fel a bankod ügyfélszolgálatát és kérj tanácsot. ők meg tudják mondani, milyen hamar látnak egy folyamatban levő átutalást.
8. margareta51 (válaszként erre: 3. - E642ac5487)
2009. dec. 27. 17:26
Mi dolgozunk kulfoldel,igaz keszpenzel fizetunk mivel nem vagyunk afa fizetok.Az afasok csak bankon keresztul fizethetnek, ugy gondolom az illeto atutalja a bankon az osszeget/itt kell tudni melyik bankkal dolgozik/a Te bankod tud erdeklodni ha a szamladra at van utalva az osszeg es ebben az esetben kuldheted az arut ,itt ketoldali bizalom kell legyen.A legjobb dolog ha az atutalasi papirt banki pecsetel ellatva fenymasolva az Afrikai bank elkuldik a Te bankodnak,szerintem ez a leg biztosagosabb en igy dolgozom egy leasing ceggel.
2009. dec. 27. 17:18
Jól van, én is így gondoltam.
6. Khatif (válaszként erre: 3. - E642ac5487)
2009. dec. 27. 17:15
Nem nem így megy. A banknak semmi köze hozzá, hogy te mit rendeltél. Ők továbbítják a pénzt és ennyi.
5. Khatif (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2009. dec. 27. 17:14

ha banki átutalással akarsz fizetni, akkor a legtöbb esetben először megkapod az adatokat, ők pedig elteszi neked az árú cikket. Ha az átutalás beért, ami kb 4-5 nap,akkor kezdik el postáni a csomagot, amiről gondolom megint kapsz majd értesítést. Ha még tovább akarod küldeni akkor lehet, hogy egyszerűbb lenne a szállítási címhez egyből azt meg adni.

A bankkártyás fizetés jobb lenne, mert sokkal kevesebb vele a macera.

4. Meliga (válaszként erre: 3. - E642ac5487)
2009. dec. 27. 17:13

ez szép kis átverés lesz számodra. nem fogod megkapni azt a pénzt soha.ha nem hiszed, akkor várd meg míg megérkezik a pénz és csak utánna add postára az árút.

ez a nigériai átverés.

2009. dec. 27. 17:08
De az utalás hogy megy? Mert venni szeretnének tőlem valamit, amit afrikába kellene küldenem. Azt mondja holnap elmegy a bankba, elküldi a pénzt, a bank küld nekem egy igazolást hogy folyamatban van az utalás, és amint feladtam a terméket küldjem el az igazolást és a bank kiadja a pénzt. Tényleg így működik?
2009. dec. 27. 17:05
Ugyanúgy, csak drágább. Egy-két rovattal talán többet kell kitölteni.
2009. dec. 27. 17:03
Olyna emberek segítségét szeretném kérni akik vásároltak már külföldről illetve akiktől vásároltak már más országból. Hogy megy az utalás bankon kersztül? Ugyan úgy mint itt vagy másképp?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook