Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vásárlás, ajándék, karácsony fórum

Vásárlás, ajándék, karácsony (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vásárlás, ajándék, karácsony

2009. dec. 28. 16:09
Nekem tetszik a cikk.Én is minden évben december elején már várom az ünnepeket és amikor a kellős közepén vagyok érzem csak magamat igazán fáradtnak és néha érzelmileg kimerültnek.Sok a nők munkája ebben az időszakban és néha valóban elvész a pihenés,a lazítás,a szórakozás.Az ajándékozás is kényes téma és valóban jó érzés olyan ajándékot adni amiről tudom,hogy benne van a szeretetem és az hogy örömet tudok vele okozni,bevallom őszintén jelképes ajándékot nem szeretek adni.Nekünk idén kimaradt,természetesen a lányom kapott.
1. Hoxa
2006. dec. 22. 17:49
Egyre inkább az az érzésem, hogy nagyon nehéz feladat felkészülni a karácsonyra, főleg, ami az ajándékozás kérdéskörét illeti.

Mert az ember olyasmit szeretne ajándékozni szeretteinek, aminek őszintén örülnek, amit még hónapok múlva is kézbe vesznek, az ajándékról az eszükbe jutunk, és lehet, hogy még mosolyt is varázsolunk az arcukra.

Ugrás a teljes írásra: Vásárlás, ajándék, karácsony

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook