Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vasalást nem igénylő függönyanyagok fórum

Vasalást nem igénylő függönyanyagok (beszélgetős fórum)


25. hangya68 (válaszként erre: 24. - Globus)
2021. febr. 21. 21:19
Tudom miről beszélsz! Rémálom! De annyira beleszerettem 4 évvel ezelőtt ebbe a függönybe. Igazság szerint fel sem merült bennem, hogy esetleg vasalnom kell majd. Nyilván amiatt, mert az előző függönyömet nem kellett. Tegnap küzdöttem vele megint, gondolkodom a cserén... Bár még mindig szép és tetszik.
24. globus
2017. jan. 6. 11:25

Sajnos van olyan, amit egyszerűen MUSZÁJ vasalni, tényleg oda kell figyelni vásárláskor. Nagyszobai függönyünk ilyen, belmagasság x dupla szélesség, kb. 16 m2, áthuzigálni a vasalódeszkán másfél óra.

Tervezem, hogy újat veszek helyette, ezt kidobni nincs szívem, inkább a kisebb ablakokhoz szabatom, úgy mégis könnyebben kezelhető.

23. syria (válaszként erre: 22. - C9f9b53798)
2017. jan. 6. 11:16
Biztos nem jó az üzletvezető. Nálunk látom, mennyire kézben tart mindent, elvárja az alkalmazottaktól a maximális figyelmességet, és ő ebben élen jár a példamutatásával.
2017. jan. 5. 22:52
Tiz eve még kinaltak kávéval.
21. c9f9b53798 (válaszként erre: 20. - Syria)
2017. jan. 5. 22:51
Miskolc
20. syria (válaszként erre: 15. - C9f9b53798)
2017. jan. 5. 22:13

Reklamálj! Főleg a kávét, mert az isteni náluk. :)

(Hol van az a nálunk?)

2017. jan. 4. 23:15

Nekunk kika-s van. Ezzel legalabb elegedett vok, nem ugy,mint a kanapenkkal ,ami szinten toluk van....


Ez igazabol, sem nem spagetti, de sem egybefuggony, magaban mintas es szalas egyszerre, a konyhaban viragos, a nappaliban kockas, hgy ne legyen annYira feminim.

Imadom! Ugyanis en nem szeretek vasalni.

Eddig mindenki ajuldozott, el is talaltuk es szep is.

2017. jan. 4. 22:57
Kávéval sem kínálnak! ... Furcsa itt a személyzet, a közeli kisvárosban segítőkészek. Legalabbis a szüleim szerint.
17. moonlight13 (válaszként erre: 15. - C9f9b53798)
2017. jan. 4. 22:05
Engem is mindig megkínálnak kávéval, még akkor is, ha nem veszek semmit, csak nézelődök. Azt még soha nem tapasztaltam, hogy a kocsihoz segítenének kivinni valamit. Szerintem az már nem a feladatuk.
2017. jan. 4. 21:38

[link]


Megtaláltam a régi függönyünket! Kapható!!! :)

2017. jan. 4. 21:11
Itt nálunk egyébként a Diego kiszolgálásával nem vagyok megelégedve... Sajnos nem tudok az öltözködésemmel eleget foglalkozni, eléggé sportosan, egyszerűen járok, de a múltkor vett egy idősebb pár (öltöny-kosztüm) egyetlen lábtörlőt, és kínálták őket kávéval rögtön. Én otthagytam 50 ezer forintot blackout anyagokra, karnisra, kiegészítőkre és két gyerekszőnyegre... még az autómig se segítettek kivinni :(((. Egyáltalán nem vagyok megelégedve velük. Persze az áraik, és a választékuk jó, így kénytelen vagyok oda menni. Vidéki megyeszékhelyen nincs sok választási lehetőség (IKEA, KIKA...). A jysk-ben nincs nagy választék, de ott legalább normálisan állnak az emberhez.
14. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Theri)
2017. jan. 4. 19:36
Nekem van egy ehhez hasonló anyagból, és azt sajnos egy kicsit le kell vasalni. Persze ezt így kép alapján nehéz megmondani, hogy az enyém milyen anyag lehet, jacquard vagy sem.
13. theri (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2017. jan. 4. 19:33
A Jacquard szőtt fényáteresztő függönyök Magyarországon máig a legnépszerűbbek, mivel a kézzel horgolt függönyök technológiáját utánozzák. Szinte kivétel nélkül fehér, vagy tört fehér szinűek. A jacquard szövetnek finom és aprólékos mintázata a különböző kötési- és mintázási lehetőségek variálásából adódik. Manapság többnyire poliészterből készül. Nem igényel vasalást, mosás után még nedvesen felfüggeszthetjük, súlya miatt magától kisimul.
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - C9f9b53798)
2017. jan. 4. 19:25
Fogalmam sincs, hogy ez milyen anyag, de ez nem olyan, mint amit az előbb valaki belinkelt. Ez egy vastagabb szövésű anyag.
2017. jan. 4. 19:17
Köszönöm. Diegot néztem, az van nálunk. Moonlight, ez a jacard? Azota meg jobban utana neztem. Ilyen volt, kicsi elszórt négyzetes mintával. Azt szerettem, a gyerekek miatt gyakran mostam, nem kellett vasalni.
2017. jan. 4. 18:58
Feltettem magamhoz egy képet, azt biztos, hogy nem kell vasalni.
9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Theri)
2017. jan. 4. 18:50
Szerintem ezeket valamennyire kell vasalni.
8. syria (válaszként erre: 1. - C9f9b53798)
2017. jan. 4. 17:33
diego
2017. jan. 4. 16:42

A jacquard függönyöket nem kell vasalni.


[link]

2017. jan. 4. 16:33

az ikeához is benéznék mega diégóba is


vannak készfüggönyök, ha nem valami speciális méretűek az ablakok


[link]

2017. jan. 4. 16:21
Spagetti függöny?
2017. jan. 4. 16:06
Én tavaly a Diegónál vettem függönyöket, ott segítenek, hogy melyik a nem gyűrődő.
2017. jan. 4. 16:03

De lehet tüll volt, nem klöpli, vagy valami kevert formája, mert nem a nylonos függönyanyag volt, de nem is az igazi csipke... De én mostanában ilyet sehol sem látok :(.


Persze a Brico meg kivonult.

2017. jan. 4. 16:01

Elég sok ablakra kell, viszonylag elfogadható áron vennünk függöny(anyago)t. Mivel kis gyerekeim vannak, így nem sok időm marad a vasalásra, viszont minden koszolódik. Tehát ne legyen drága, kényes, tisztítható legyen, és ne kelljen vasalni.


Van-e egyáltalán ilyen függönyanyag?


Sikerült tíz éve a Brico Storban nagyon modern mintás klöpli anyagot venni, azt nedvesen visszatéve, nem igényelt vasalást. Persze a belvárosi portól elkoszolódtak... meg közben költöztünk is.

2017. jan. 4. 15:57
Vasalást nem igénylő függönyanyagot tudtok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook