Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vas laborértéke 2. Az nagyon alacsony? fórum

Vas laborértéke 2. Az nagyon alacsony? (tudásbázis kérdés)


11. NomNom (válaszként erre: 9. - Imisz)
2021. máj. 3. 16:38
Biztos jobb mint a bogyó, nekem 3 hónapig kellett napi 3-at. 🥴
2021. máj. 3. 16:36

Kräuterblut vasszirup, gyógyszerész ismerős ajánlotta nekem. Elég drága, de határos, jól felszívódik, és nem okoz szorulást.

Meg céklalé:-)

2021. máj. 3. 14:18
Én 10 db injekciót kaptam vénásan anno kb. 20 éve. Már a 4-5-nél éreztem a jótékony hatását, nem szédelegve ébredtem. :) Jobban jártam mint az ismerősöm aki izomba kapta a szurikat, mert nekem nem fájt, nem volt semmi mellékhatás. Szorulást sem okozott mint a tabletták legtöbbje. Szerencsére azóta jók az értékeim de ha megint kellene, újra a vénásat kérném.
8. Guruljka (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. máj. 3. 13:06
Én kaptam egyszer olyan pocsék ízű vas pezsgőtablettát, hogy minden önfegyelem ellenére sem bírtam meginni a 10 darabot.
2021. máj. 3. 13:06

Igen nagyon, de orvos biztosan ír valamit.

Optimális esetben a laborba küldő orvos kiértékelné az eredményed.

6. eandi78 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 12:57
Maltofer. Már kapható vény nélkül és normális mennyiségben van benne vas. Nem olcsó és fura csokis íze van, de hatásos.
5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 12:24
Nekem mikor nagyon alacsony volt akkor az orvos írt fel vényre kapható vasat. Ha nagyon durva a helyzet akkor a gyógyszertári vitamin sokat nem ér. De biztosan mondja majd, ha ez a helyzet.:)
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 12:15

Látta orvos a leletet?

Tudsz venni boltban, gyógyszertárban recept nélkül Vas+C pezsgőtablettát. Okvetlenül szedjél.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. máj. 3. 12:12
Nem kaptam rá semmit. Az erős mensi jellemző.
2021. máj. 3. 11:59

Nem vagy vaslédi! :)

Minden panaszodat okozhatja a vérszegénység. Remélem, kaptál rá gyógyszert, vaspótlást. Ha az orvos úgy látja vérképből, esetleg szükséged lehet B12 injekcióra is.

Nagyon erősen menstruálsz?

2021. máj. 3. 11:56
22 éves vagyok, nem tudok alapbetegségről, de vannak tüneteim már jó ideje: remegés, sűrűn van hányingerem, kimerültség, fázás (alig bírok felmelegedni, testhőm olyan 35 fok), heves szívdobogás (leginkább étkezés után).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook