Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Várom, hogy adhassak vérplazmát. Szeretek másokon segíteni... fórum

Várom, hogy adhassak vérplazmát. Szeretek másokon segíteni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 1. 20:54
Én csak irányítottan adok vért és ingyen.
2022. júl. 1. 14:29
Tesom is ad ezt is meg vert is ja en is adnek de egy sima vervetltol volt h elokadtam nagan meg renegek majdnen osszesek. Egyszer utanaolvastam ennek a plazma adasnak es ahogy olvastam elkezdem gyengulni. Ilyen vagyok nem nekem valo. Amugy van akk birja van aki nem ha nem akkor jelez a szervezeted, szarul leszel utana. Ebbol meggazdagodni nem lehet mer ha joltudom 3 naponta mehetsz max de annyir agyakran sem ajanlott tesom havi 1-2x megy
12. rabankari (válaszként erre: 11. - Rabankari)
2022. júl. 1. 14:05

Véletlenül elküldte...


Szóval akkor csak vérplazmát készítenek belőle.

Ezért kell pontosan elolvasni,átnézni a listát amit adnak,és lenyilatkotni mit szedsz.

11. rabankari (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 14:03

Én úgy tudom ,aki plazmat ad,ott kötelező az évi minimum egy véradás.


A gyógyszerek sok esetben nem akadály,maximum csak vérplazma készül a véredből.Pl,ha ibuprofen tartalmú készítményt beveszel a véradás előtt pár héten belül,akkor dak vérplazmát

2022. júl. 1. 13:54
Rendes vért is adnék,de sajnos többféle gyógyszert szedek,így azt nem lehet.
9. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 30. 14:21
Akár ingyen, akár pénzért, szép dolog hogy segítesz.
2022. jún. 30. 08:57
A kislányom pár éve leukémiás volt. Szerencsére meggyógyult. Rengeteg vért és vérplazmát kapott a betegsége alatt. Szóval utólag is köszi az ő és a többiek nevében is mindenkinek, aki adott, adni tervez vagy adni fog vért, plazmát... Megmentettétek az életét, igazából. :) Ha pénzt is kaptatok érte, annak külön örülök, megérdemeltétek! :)
7. Channa* (válaszként erre: 6. - Damianmode)
2022. jún. 29. 20:51

Valóban ne foglalkozzon másokkal, de ha magával foglalkozik, akkor nem jár rendszeresen plazmát adni, segítsen máshogy és keressen máshogy pénzt.


Bár nem az én egészségem...

2022. jún. 29. 19:27
Ne foglalkozz a sok nagyokos hozzászólóval! Vérplazmát adni jó dolog és igen, megtérítik az idődet / útiköltségedet. Nem értem miért zavar ez másokat.. Manapság semmi nincs ingyen, nem is lehetne elvárni. Amúgy meg évente egyszer kötelezően vért is kell adnod, amiért ugyebár nem adnak pénzt. Így megvan az önzetlen jócselekedet is. Hajrá! ;)
5. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 29. 17:58

Én csak véradó vagyok már több éve (pénz nem jár érte!) így segítek másoknak.

Vérplazmát nem adtam és nem is fogok, mivel elég sok negatívumot olvastam róla.


Elhiszem, hogy a pénz jól jön, de ki így, ki úgy segít.

4. Bless the child (válaszként erre: 3. - Globus)
2022. jún. 29. 17:42
Szerintem plazmát mindenki a pénz miatt ad. Bocs a plazma adóktól
3. globus (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 29. 17:39
Egyetemista ismerőseim kizárólag a pénzért csinálják.
2022. jún. 29. 17:35

A kettő számomra üti egymást.


Ha másokon akarok segíteni, ingyen teszem. Persze megértelek, ha adnak pénzt fogadd el! De akkor sem gömbölyű így nekem ez a vallomás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook