Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várom és várom és várom :) beszélgessünk, segítsünk egymásnak! fórum

Várom és várom és várom :) beszélgessünk, segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


25. 5399c1cac7 (válaszként erre: 24. - Bbeus73)
2009. szept. 16. 20:22
Szia Beus, köszönöm szépen a jó kívánságokat. Jövőhét csütörtökre esedékes a következő mensim. Kicsit előbb volt peteérésem, mint szokott... a fura az, hogy pár napja érzékeny a mellem, inkább a bimbó. Amikor magas volt a prolaktin szintem volt mellduzzadás és feszültek is a melleim, de az nem ilyen volt. Nagyon remélem, hogy nem megint hormon problémám van...:( mert akkor várhatok januárig az orvosi vizsgálattal, ugyanis csak akkor látogatunk haza Magyarországra.
2009. szept. 15. 22:35

Kedves stizsu!

Én is merem ajánlani a Gynevac-ot. Hosszú-hosszú küzdelem után, egy Gynevac kúra segítségével, igaz, hogy inszeminációval, de terhes lettem, s már az egy éves szülinapjára készülünk a kisfiamnak. Megéri kipróbálni, ártani nem árt semmiképp. S ha használ, az csak jó lehet. Van honlapjuk is, ajánlom figyelmedbe (gynevac.hu).

Mielőbbi babaáldást kívánok nektek!

23. cupacek (válaszként erre: 11. - Laura777)
2009. szept. 9. 17:36
Valoszinüleg a fogamzásgátlo zavart be.Ha szeded rendesen a havi is pontos lesz.
22. Christineee (válaszként erre: 20. - C42aaaac41)
2009. szept. 9. 16:48

Ez tök jó!


Én így jártam mikor másfél év után a doki gyógyit akart adni:-DDD Nem tudtam vérvételre menni mert nem jött meg:-D

2009. szept. 9. 16:32
:) lehet ennyi kellett az egészhez és a tested azt mondta, na majd ő megmutatja :D gratulálok egyébként!
20. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - 5399c1cac7)
2009. szept. 9. 13:43
4 és fél év után magától jött a baba.mikor elkezdtük a vizsgálatokat addigra pont már terhes voltam.haha
19. Christineee (válaszként erre: 17. - 5399c1cac7)
2009. szept. 9. 10:58

Jó ideig én se akartam, de telik az idő.

Inszemes baba lett. Ez megoldotta az időzítést!

De megmondtam páromnak hogy lombikra már nem mennék.

18. 035bae3aff (válaszként erre: 16. - 867f9adc74)
2009. szept. 9. 10:49
Csak azért irtam amit mert én mercilont szedtem legelőszőr hát ne tudd meg, iszonyu görcseim voltak, rendszeresen elájultam!, hánytam stb stb. fu de rossz volt istenem. még suliba se tudtam menni.....
2009. szept. 9. 10:47

Az injekciónak van tabis formája is. Találkoztam vele én is otthon.

Nektek végülis természetes úton jött a baba? Vagy inszemes? Januárban kell otthon mennem majd a meddőségibe illetve csak akkor látogatok haza, nem tudom mit mond majd a Doktor úr... de nem igazán akarok belevágni semmilyen művi dologba egyelőre. Hacsak addig.. :)


Fogamzásgátló tabival kapcsolatban nem tudok neked segíteni, bár nem is nagyon értem amit leírtál...

16. 867f9adc74 (válaszként erre: 15. - 035bae3aff)
2009. szept. 9. 10:45
A doki mondta, h szedjem csak, majd elmúlik..hát nem így történt:-(
15. 035bae3aff (válaszként erre: 13. - 867f9adc74)
2009. szept. 9. 10:41
Vááááá :))))) jesszus
2009. szept. 9. 10:41
Én sajnos ebben nem tudok segíteni.
13. 867f9adc74 (válaszként erre: 11. - Laura777)
2009. szept. 9. 10:40

Én a lindynette-től 3 hónapig pecsételtem..Nekem nem volt jó.

Aztán váltottam Mercilon-ra.

12. Christineee (válaszként erre: 8. - 5399c1cac7)
2009. szept. 9. 10:38

Igen nagyon nehéz volt. Legalább egy évembe telt mire lelkileg magamhoz tértem. De szerintem az volt a legnagyobb baj hogy a másfél éves várakozás után jött és ment tovább.


Elméletileg ha szépen kijön akkor nem okozhat gondott a vetélés. Nálam is csak azért mert sokat volt bent holtan.


Nekem oktoberben(1 éve) volt egy olyan hogy egyértelműen összejött tezst poz, tünet minden. És egy hét késéssel megjött!

2009. szept. 9. 10:37
Valaki aki tud segíteni írjon légyszíves! most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót(lindynette20) első nap vettem be utána már meg se jött egyáltalán viszont első nap teljesen normálisan nem csak egy kettő csepp vér. Orvos azt mondta szedjem tovább nyugodtan. ez egy hete volt azóta minden nap nagyon fájt a hasam holnap mentem volna vissza hozzá csak közben nagyon beteg lettem. Ma megint megjött. ( közben van rá lehetőség hogy terhes is legyek ) viszont tesztem is csináltam ami nem mutatott semmi ilyesmit. Elvileg ilyen nem lehetne hogy megjön mikor szedem már egy hete folyamatosan,nem?
10. Christineee (válaszként erre: 8. - 5399c1cac7)
2009. szept. 9. 10:34

Nekem még a baba előtt vol egy HSG. Egy nagyon enyhe elzáródás féle volt bal oldalon de egyből fel is oldották.


A gyulladások után egy évvel csináltak laparoszkópiát. Na ott látszott hogy egy halom összenövés lett a hasamban, petevezetőkben stb.

Azt megoldották ezzel a műtéttel és azóta minden ok.


Van egy tippen számodra. Van egy inekció kúra. Én is voltam ilyenen és annak ellenére hogy nem lett baba( esélye se volt ilyen összenővésekkel) nagyon jó hatása volt rám.

A gyulladások után ugye jöttek az antibiotikumok és utána minndent elkaptam. Na ez a kúra ezt megoldotta!!!!

Azóta semmi bajom.


A neve Gynevac! A körztei írta ki nekem. Csak ajánlani tudom!

2009. szept. 9. 10:31

én se gondoltam volna. Bevallom jó pár éve tettünk valamit amire nem vagyunk büszkék.


Épphogy összejöttem párommal a második hónapban terhes lette, albérletbe úgy hogy egyik napról a másikra éltem és még finoman fogalmaztam.


Nagy nehezen úgy döntöttünk most nem.


Egy évvel később azt mondtuk jöhet.

Na akkor másfél évig semmi. Furcsa dolog ez.

2009. szept. 9. 10:29

Nagyon sajnálom, igen nehéz lehetett. De örülök, hogy már minden rendben van és újra várhatjátok a kis trónörököst :)

Az előző páromtól ... huh, már 10 éve volt, én is teherbe estem, de elvetéltem még nagyon az elején 6 hetes voltam. Utána másfél hónap volt, mire rendbe tettek. Azt hittük abból maradhatott valami vissza, de nem találtak semmit.

Volt egy HSG-m júniusban, azt mondták, most aztán majd... hát azóta is várom azt a majdot :)

7. Christineee (válaszként erre: 4. - 5399c1cac7)
2009. szept. 9. 10:21

Hát 2 éve lett volna az a baba, de mielőtt kiderült volna elkaptam az influenzát és valószínűleg betegen fejlődőtt, és 10 hetesen elhalt. Maga mögött hagyott egy rakás komoly gyulladást (antibiotikumok ellenére) mert egy hétig holtan volt bent.


Egy évvel később még mütőttek miatta. Mostmár minden ok.

2009. szept. 9. 10:21
Annyira nem gondoltam volna, hogy majd 30 fölött esem teherbe. Amikor még elkezdtem álmodozni úgy gondoltam lesz két-három gyerkőcünk... ehelyett most az jár a fejemben, ha a jó isten csak egyet adna, már nagyon boldog lennék! Ráadásul egyre nehezebb lesz. Igen, én is gondoltam összeférhetetlenségre, de ezzel a résszel nem is foglalkoztak... sajnos én nem Magyaroroszágon élek, így nem olyan egyszerű.
5. Christineee (válaszként erre: 2. - Christineee)
2009. szept. 9. 10:19

Ja és azt nem írtam hogy mi is voltunk mindenféle kivizsgáláson és nekünk se volt semmi bajunk, és azt tudtuk hogy összeférhetetlenség sincs mert lett már spontán baba.


Én egy idő után úgy hittem hogy az időítéssel, a találkozással lehet a gond.

2009. szept. 9. 10:18
4 év, milyen hosszú idő. Mikor történt ez a dolog? Nagyon sajnálom! Mit mondanak az orvosok?
2009. szept. 9. 10:17

Betöltöttem a 30.évemet amikor az első babám megszületett.

Tudom,hogy mit élsz át!

Olvastam,hogy van olyan gond is,hogy fehérje összeegyeztetheteleség.

Ez azt jelenti,hogy külön - külön alkalmasak vagytok csak együt nem.

2009. szept. 9. 10:13

Szia! Mi kb 4 évig vártuk, de közben voltek gondok. Lett baba magától csak influenza miatt nem maadt sokáig, aztán ebből sok gond lett meg ilyenek.


Örülök hogy az eddigiek ellenére hiszel benne hogy jönni fog!!! Ez nagyon jó!


Jönni is fog csak mi türelmetlen anyucik ugye nem tudhatjuk ő mikor akar jönni, pedig mennyivel könnyebb lenne minden.

2009. szept. 9. 10:11

Sziasztok,

Mi a párommal már 2 éve és 10 hónapja várunk a kisbabánkra. Túl vagyunk az összes létező meddőségi vizsgálaton. Semmit sem találtak egyikünknél sem, most tanácstalanul állunk. Még mindig hiszem, hogy nekünk is sikerülhet, hisz a remény hal meg utoljára.

Két napja érzem a szokásos furcsaságokat. Mint szédülés, tojásfehérje szerű "folyás" stb... Néha ilyenkor úgy érzem magam, mint aki beteg lesz. Ez mással is van így? Mit tesztek meg az ügy érdekében? Ki mióta várja a gyermekáldást?

Zs

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook