Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várni a házasságig? fórum

Várni a házasságig? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
427. 8d00a82c06 (válaszként erre: 415. - Miegymas)
2020. máj. 5. 17:27

Ezt olvastad valahol?

Ha hosszabb távon nincs szex, amikor újra van lehetőség egymásnak esnek.

Szexel való konfliktus kezelés???

Ha dühös vagyok rám se nézzen!

426. 60458c31c7 (válaszként erre: 422. - Vivo44)
2020. máj. 5. 17:26

Háááááát aztán csak egy darabig maradna lőcs/rúd.

Utána pedig a kérdésre válaszolva hogy a sárga répa valóban erősíti-e a férfi nemi szervet?

Igen, ha jó erősen odakötik.

425. globus (válaszként erre: 415. - Miegymas)
2020. máj. 5. 17:25
Létezik olyan kapcsolat, amit szex tart össze + rózsaszín köd, ezek valóban tönkremehetnek. De tiéteknek van alapja, a kettő együtt csodálatos kombináció lesz.
424. Mézes-Krémes (válaszként erre: 337. - Miegymas)
2020. máj. 5. 17:25
Ezt szinte én is szóról szóra így gondoltam anno ahogy te! És tudod mi a szörnyű? Amikor majd elmúlsz 30 majd azon kapod magad, hogy pont azokat szajkozod amit anno neked mondtak! 😀 Hidd el, tízen pár év múlva nagyjából ott leszel ahol mi. Ha csak a felét megfogadtam volna amiket nekem az idősebbek tanácsoltak mikor 18 voltam, jajjjj de jó lett volna.
423. NomNom (válaszként erre: 415. - Miegymas)
2020. máj. 5. 17:23

Húha, azért ez nagyon nem így van.

Akikből ilyesmit hoz ki azok alapból gondolkodásra nem képes (vagy nincs rá igényük) ösztönlények.

Mondjuk ez már majdnem az állat definíciója de ez most mindegy...

Nekünk is voltak hónapos kihagyások távkapcsolat miatt, de semmi olyasmi nem jött elő amit a szex elnyomott volna előtte. Egy egészséges kapcsolatban nem nyom el semmit, hanem erősebbé teszi azt.

422. vivo44 (válaszként erre: 421. - 60458c31c7)
2020. máj. 5. 17:23

Mármint annyi idő után lehet elég lenne csak egyszer be és kész....

A nagy várakozás, a csodálatos idillnek annyi.

421. 60458c31c7 (válaszként erre: 420. - Vivo44)
2020. máj. 5. 17:18

Meg lehet hogy óvszerre sem.

Habár vannak ott már megtermékenyítők.

420. vivo44 (válaszként erre: 419. - 60458c31c7)
2020. máj. 5. 17:17
Ismétlésre már nem lenne szükség.
419. 60458c31c7 (válaszként erre: 415. - Miegymas)
2020. máj. 5. 17:15

Én pedig megmondom Neked hogy annyi várakozás után mi történik.

Be,meg ki, ismételd meg, HA szükség van rá.

Persze hogy a nőnek semmi jó benne.

418. miegymas (válaszként erre: 414. - 621bb5db60)
2020. máj. 5. 17:14
És köszönöm.
417. miegymas (válaszként erre: 414. - 621bb5db60)
2020. máj. 5. 17:13
Ezt én is így gondolom, ezért csak a házasságig várnánk legfeljebb.
416. 60458c31c7 (válaszként erre: 414. - 621bb5db60)
2020. máj. 5. 17:12

Nagyon sok házasságban ez alap.

De majd Ő válaszol.

415. miegymas (válaszként erre: 412. - 8d00a82c06)
2020. máj. 5. 17:11

Úgy értem mondjuk nem kezelik jól a konfiktusokat, meg mondjuk a szex akkora összetartó erő, hogy ha mondjuk nem tudnak pár hétig, akkor előjönnek olyan problémák amiket a szex, tehát az az óriás érzelem tér úgymond elnyomott. Szex után/közben úgy érzed, mintha lebegnél, a problémáid elszállnak, sokan vannak akik a szexszel helyetesítik a dolgokmegbeszélését, mert utána tényleg olyan érzés mintha megbeszéltétek volna, de lehet hogy később előtör.

Ez nagyon ember meg kapcsolatüggő tudom, nem általánosítok, de van ilyen.

414. 621bb5db60 (válaszként erre: 405. - Miegymas)
2020. máj. 5. 17:09

Ez már egy kivitelezhetőbb dolog, mint az évekig várakozás.

Ahogy írtam, csak az idő adhat választ arra, hogy jó döntés-e.

Csak még egy utolsó észrevételt engedj meg és ezzel le is zárom a hozzászólásaimat, tiszteletben tartom a döntésed.

Tehét az észrevétel: sok házasság bukik meg a szex hiánya miatt, megcsalással vagy anélkül. Ne becsüld tehát alá a jelentőségét.

413. miegymas (válaszként erre: 402. - 621bb5db60)
2020. máj. 5. 17:06
Azóta válaszoltam a másikra, de nem, nincs ilyen probléma
2020. máj. 5. 17:06

"úgy értettem, hogy sok embernél van az, hogy a szex mellett eltörpülnek a dolgok mert nem fordítanak rá elég figyelmet. "


Pl?

Mire gondolsz?

411. 60458c31c7 (válaszként erre: 405. - Miegymas)
2020. máj. 5. 17:05

Pozitív mi?

Mi van jobb egy egy jó keféléstől?

Kettő.

410. gyöngy:) (válaszként erre: 406. - Vivo44)
2020. máj. 5. 17:04
Akkor semmi új. Köszi!
409. miegymas (válaszként erre: 403. - NomNom)
2020. máj. 5. 17:04

:))

Szerencsére nincs ilyesmi, de köszönöm hogy rávilágítottál úgymond, mert tényleg van ilyen.

408. 60458c31c7 (válaszként erre: 406. - Vivo44)
2020. máj. 5. 17:03
-:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
407. 60458c31c7 (válaszként erre: 401. - Gyöngy:))
2020. máj. 5. 17:02

Én már elakadtam, csak az első képet nézem ezen a videón. Persze mondjuk becsukott szemekkel......

Gondolom a barátja is.

[link]

406. vivo44 (válaszként erre: 401. - Gyöngy:))
2020. máj. 5. 17:02

Szia.

Fapina és fatökű egymásra talált.

Nagyjából a lényeg ennyi:-(

405. miegymas (válaszként erre: 399. - 621bb5db60)
2020. máj. 5. 17:00

Akkor írom azt hogy ebben hiszek. Bármilyen okból, mindegy, de én így látom jónak. Csak érvekre voltak kíváncsiak.

Én értek mindent amit írsz, hidd el én is így gondolom, azt hogy most kiéljük a vágyainkat úgy értettem, hogy sok embernél van az, hogy a szex mellett eltörpülnek a dolgok mert nem fordítanak rá elég figyelmet. Erre láttam pár példát.

Amúgy erre nem tudom gondoltál-e, de mi értelme lenne valótlan érveket meg kifogásokat mondanom egy ilyen dolog ellen? Az ég világon semmi értelme nincs. Legfeljebb akkor, ha súlyos szexuális vagy egyéb problémája van az embernek.

Egyszóval ezek nem kifogások, hanem indokok.


Tudjátok mit? Már ha még érdekel hogy mit csinálok, azt mondom csináljuk ezt 3 hónapig mondjuk, és akkor meglátjuk hogy milyen hatással van, ilyesmik. És így "nem rohanok a vesztembe" ahogy páran írtátok. Ha viszont továbbra is(bár nem könnyű) de látjuk hogy sok pozitív dolgot is hozott az életünkbe akkor kitartunk mellette.

404. BorosTyánka (válaszként erre: 398. - NomNom)
2020. máj. 5. 16:59
Egyetértek! Mintha én írtam volna:)
403. NomNom (válaszként erre: 400. - Miegymas)
2020. máj. 5. 16:57

Értem, nem is azért mondtam a traumát mert felmerült volna, csak úgy éreztem van itt még valami esetleg nem mersz elmondani. De örülök, ha nem ért semmi ilyesmi.

A gyerekes dolgot meg lehet, hogy félreértettem csak nekem úgy jött le, hogy rosszul esik ha valaki gyerekesnek nevez közben meg te magad is annak érzed még.

Ez nem baj, 18 évesen én sem álltam a helyzet magaslatán. Ez az a kor mikor valaki még éppen egyetemre készül, más meg már dolgozik, esetleg férjhez megy és így teljesen más az életük, az értékrendjük.

2020. máj. 5. 16:56
Te valójában a tökéletes körülményekre vársz. Vagy legalábbis azok hiányára fogod, hogy miért nem akarsz a barátoddal szexelni. Tedd fel magadnak őszintén a kérdést, hogy miért nem akarod. Nem lehet, hogy nem olyanok voltak az eddigi alkalmak, ahogy azt elképzelted (nem mondom h rosszak voltak, csak nem olyanok) és most szeretnél egy újabb lehetőséget, hátha megélheted úgy, ahogy szeretted volna?
2020. máj. 5. 16:52

Hú, mennyit írtatok! Ezt vissza sem bírom olvasni. Érdemes?

Kiderült valami?

400. miegymas (válaszként erre: 398. - NomNom)
2020. máj. 5. 16:47

szerinted nincs értelme, de még csak nem is hasonló a gondolkodásunk, úgyhogy nem baj. Senki nem beszélt traumáról ,szerinted még mindig itt lennék és nem mondtam volna el ha lenne ilyen? Semmi értelme nem lenne. De amúgy sincs már sok.

Tudtam, hogy elő fogja hozni valaki a gyerekességet azzal amit írtam, szerinted egy felnőtt nem lehet gyerekes? Mindegy.

De neked is köszönöm, mert mondtál jó dolgokat, attól hogy nem látod értelmét, nekem még van és leírtam hogy ez személyes döntés és nem dogmák vezérlik és bármikor lehet máshogy dönteni, hogyha valami nagyon rossz az embernek.

Nem meggyőzés volt, csak kíváncsiak voltatok úgy éreztem és ezért próbáltam leírni, hogy belelássatok egy más nézőpontba és megértsétek. Túlságosan próbálkoztam. De én senkit nem akarok megváltoztatni.

Legyen további szép napod.

399. 621bb5db60 (válaszként erre: 385. - Miegymas)
2020. máj. 5. 16:47

Senki nem néz le, csak egyszerűen az emberi természettel ellentétes az, amit csináltok, olyan érvek címén, amik nem igazi érvek.

Hidd el nem azért lesz jobb a szex, mert nem fognak bezavarni a szülők. Ha lesz saját lakás, majd az zavar, h a szomszéd épp lehúzta a wc-t. A terhességtől való félelem alaptalan, ha rendesen és nem csak "majd időben kihúzom" módon védekeztek. Az a félelem, hogy esetleg elhanyagoljátok a barátaitokat, intő jel. A kapcsolat kezdeti szakaszában normális esetben nem a barátok az elsők. Fontosak, de nem ők az elsők. Amelyik barát ezt nem érti meg, nem igazi barát.

Hidd el, ha azt írtad volna, hogy vallási meggyőződésből inkább mégis várnál, mindenki máshogy reagálna. Mert az igazi ok, ha valaki ebben hisz. De amiket te felsorakoztattál okként, azok inkább csak kifogások, de nem észérvek.

Az pedig, hogy később nem lesz jó a szex, ha most kiélitek a vágyaitok, egyenesen butaság. A szexuális vágy nem meghatározott mennyiségű, nem fogy el. A kapcsolat elején, ha tényleg vágysz a másikra, akkor tud igazán fergeteges lenni. Később is tud az lenni, de más a szex az elején, mikor még tombolnak a hormonok. Dönthettek úgy, hogy inkább vártok, de akkor lemaradtok a kapcsolat ezen szakaszáról. Nyilván ti tudjátok, h mit szeretnétek, de én sokat adnék azért, ha visszakaphatnánk azt a két évet, ami nekünk kimaradt.

Hogy végül jól döntöttetek-e, majd az idő eldönti.

398. NomNom (válaszként erre: 394. - Miegymas)
2020. máj. 5. 16:34

Én itt mindent végigolvastam, nem értem hogy ha ennyire atombiztos vagy a döntésetekben akkor miért győzködsz minket, de legfőképpen magadat, már lassan 24 órája egy olyan dologról aminek semmi értelme. Az érvelésed abszolút nem támasztja alá a döntésedet, hiszen egyik érved sem zárja ki az egészséges szexuális kapcsolat lehetőségét. Nem hiszed el senkinek, hogy a testi-lelki egyensúly része a jó szex ugyan úgy mint a beszélgetés, a partner megismerése.

Nem vagy vallásos, állításod szerint a szex jó volt, nem mondod el, hogy esetleg milyen trauma érte egyikőtöket ami miatt erre a döntésre jutottatok.

Miért sértődsz még akkor azon, hogy a végén komédiába fullad a fórumod? Mire számítottál?

Amúgy írod hogy gyerekesnek nevezünk ami szerinted nem igaz, közben állításod szerint ti 18 évesen még nem vagytok felnőttek és kicsit még szeretnétek "gyerekek lenni".

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook