Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várni a házasságig? fórum

Várni a házasságig? (beszélgetős fórum)


7. vivo44 (válaszként erre: 6. - Auróra2010)
2020. máj. 4. 18:01
Aki egyszer megkóstolja.....
2020. máj. 4. 18:00
vagy a házasságkötésig nem akarjátok csinálni? mert akkor hosszu kihagyás után esetleg olyan lesz a feelingje mintha első alkalom lenne.
5. vivo44 (válaszként erre: 3. - Miegymas)
2020. máj. 4. 17:55

Ha megtörtént, akkor már nem az első lesz.

Attól, hogy hol csináljátok nem változik sok minden. Akár a szabadban is lehet sokkal jobb, mint összeköltözve egy házban. Persze most még nagyon rózsaszín minden, de majd ha hulla fáradtan hazaértek a munkából, akkor meglehet eszetekbe sem fog jutni a szex olyan gyakorisággal, mint most. Ha pedig még terhes is leszel és lesz egy csöppséged, pláne.

Számomra is érthetetlen olyanról fórumot nyitni, ami megtörtént, hiszen érthetetlen, hogy "Várni házasságig?" Ti sem vártatok, most meg már minek is? Attól szebb és jobb nem lesz, maximum feszültség...

2020. máj. 4. 17:55

Nekem hatalmas zagyvaság amit írsz. Igazából megfogalmazni sem tudod mi a mondandód,vagy mi a fő kérdésed.

Az írásodból egy nagy gyerek rajzolódik ki a szemem előtt aki mint a királylány ábrándozik a mese világról.

18 évesen 0 tapasztalattal az élet minden terén mit szeretnél a házasságtól?

3. miegymas (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2020. máj. 4. 17:41

Szeretnénk a házasságba, tehát abba a közegbe helyezni, ahol is együtt élünk már stb.

Igen, ha tehetnénk vártunk volna, de most jutottunk erre az elhatározásra és az idő kerekét nem is lehet visszafordítani, de nem bánom, el kell fogadni és nem bánkódni. Amúgy elsők vagyunk mindenben egymásnak.

2020. máj. 4. 17:37
Most ezt nem igazán értem. Hogy lehet olyannal várni, ami már megtörtént? Ha szüzek lennétek, ok. De így?
2020. máj. 4. 17:33

Akik házasságban élnek, hogy éreztek azzal kapcsolatban hogy vártatok a szexszel? Olyanra különösen kíváncsi lennék, akik esetleg már voltak együtt, de abbahagyták hogy arra az időszakra tartogassák mikor már megpecsételték a kapcsolatukat, együtt élnek stb.(Ha addig külön éltek.)


Mi párommal már voltunk együtt, (18 évesek vagyunk),de úgy érezzük ha már együtt lakunk és összeházasodunk, annyira más lesz az a légkör hogy ott szeretnénk megélni ezt a fajta intimitást és kibontakoztatni jobban.

Meg ott már az, hogy a család is áldását adta rátok, meg valahogy szabadabb úgy a szexualitás, nem csak így a "felszín alatt", amikor átmegyünk egymáshoz, nincs ez a "nehogy valami olyan nyomot hagyjunk magunk után", vagy "nehogy meghalljanak." Hagyjuk magunkat mág "gyereknek" lenni kicsit, hogy ne kelljen aggódni semmi ezzel kapcsolatos dolog miatt és hogy a házasságunk része legyen ez majd. Plusz ugye a terhesség, hogy ne kelljen tartanunk tőle egy percig sem.


Egyszóval kíváncsi lennék Ti mit gondoltok, nem vagyok vallásos, nem olyan szemszögből írom, de szerintem ez látszik is, mert nem kifejezetten vallásos indokokat írtam!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook