Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várnátok? Türelmetlen vagyok? fórum

Várnátok? Türelmetlen vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 27. 22:24
Nyugodtabb vagyok.Nem biztos,hogy ez 100%osan le van zárva,de az alap meg van a továbblépéshez.És így könnyebb megtenni,hogy nincs bennem sérelem.A fájdalomra pedig van egy kitűnő gyógyszer...El se hiszem,hogy ezt én mondom:)Az idő...és hiába sürgetem,pontosan annyi ideig fog fájni,ameddig fájnia kell.De ha nem akarok elbújni előle,akkor hamar barátok leszünk;)
52. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 51. - Zizisicc)
2013. jan. 27. 19:52
Igen ez szerintem is fontos! Saját tapasztalatokból is így érzem.Pedig piszok fájdalmas tud lenni...és nehéz a másik szemébe nézni,de utána könnyebb.
51. Zizisicc (válaszként erre: 50. - 6dc05f5e13)
2013. jan. 27. 18:30

Ezzel a keret dologgal nagyon egyetértek. Mindig hiányérzet marad, ha csak úgy elmúlnak, ellaposodnak dolgok, de nincs konkrétan tisztázva, megbeszélve, lezárva .....

Azt nem tudom, hogy ez a pasi tényleg nem becsülte-e, nem szerette-e, vagy csak perpillanat erre volt képes.

De úgy néz ki, okosabb továbblépni.

50. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 49. - Kiskornis)
2013. jan. 27. 18:21

Nehéz lehetett! De ügyes vagy!

Tudod az is nagyon jó dolog,hogy adtál annak keretet,hogy lezárjártok,letisztázzátok.Sokan nem teszik meg,pedig ennyit mindig érdemel a másik, időtől függetlenül.Ez fontos lépés neked is a továbbiakban.

Biztos hiányozni fog.De inkább ezt a hiányérzetet érezd,mint azt,hogy olyan ember oldalán vagy,aki téged nem becsül nem szeret igazán és hidd el folyton csak fájdalmat okozna neked.

49. kiskornis (válaszként erre: 48. - 6dc05f5e13)
2013. jan. 26. 22:42

Uhhh...Jó volt újra látni.Jó volt beszélgetni.Én nem tudtam újat mondani,csak azt amit eddig...talán most értett meg mindent.Talán most sem.El kell fogadnom,hogy van aki nehezebben rak helyére dolgokat,és hogy van akinek kevesebb is elég.Talán ő is egy ilyen típus.Nem voltak nagy reményeim azt illetőleg,hogy választ kapok a kérdéseimre,hogy miért nem keresett,miért tartotta helyénvalónak a távolságot kettőnk között...Félreértett.Csak a gyomros ösztönérzés bizonyosodott be,hogy most nem tud adni nekem semmit.És látja,hogy ez kevés...Elbúcsúztam.Amikor a kezembe csúsztatta a kulcsomat amit tőlem kapott,nehezen gyűrtem vissza a bőgést,és annyit kérdeztem kicsit elfulladva,hogy "miért adod fel?"

És tényleg ez zavar,hogy úgy érzem,nem is,hogy feladta,meg sem próbálta.

De ez van,ezen fejreállva sem tudok változtatni.Megcsókoltam,és kiszálltam az autóból,és hátra se nézve felrohantam az emeletre.A lakásban le tettem a táskám,majd egy hirtelen érzéstől vezérelve becsuktam magam mögött az ajtót,és lementem.Hátha ott van még.Nem volt.Az utca sarkon ahogy mentem volna át az úton,ő jött,visszafordulás után...Azt hiszem mindketten meglepődtünk,hogy mégis ott látjuk a másikat.Néztük egymást némán,aztán én mondtam,hogy most megyek...Azt kérdezte:"Beszélünk még?"Miről,kérdeztem...mert azt éreztem,hogy semmi értelme magamat hiú reményekbe ringatni.De csak néztük egymást.És végül újra elbúcsúztam.

Bármennyire is vágyom rá...Ha ő nem tud adni,nem tud tenni,akkor semmi értelme.Bár nem azt éreztem,hogy ez 100%osan lezárult bennünk,mégis tovább kell,hogy lépjek...

48. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 46. - Kiskornis)
2013. jan. 26. 15:14

Ma találkoztok?

Majd írd meg,hogy sikerült,mit tudtatok megbeszélni!

47. b8103f009a (válaszként erre: 46. - Kiskornis)
2013. jan. 26. 15:04
Akkor miért kellett megvárni a találkozással amíg meggyógyul, és miért nem ápolgattad az otthonában, ha ő nem tudott menni hozzád? Amit leírsz, abból nekem nem úgy tűnik, hogy dúl a szerelem nála feléd. Tudom, hogy nehéz, mert részedről több az érzelem, de nem éri meg hidd el teperni senki után.
46. kiskornis (válaszként erre: 45. - B8103f009a)
2013. jan. 26. 14:25
Igaz az amit írsz,csak nem itt ebben az esetben.Ismerem a szüleit,kb 6ik találkozásunk után bemutatott nekik,és utána rendszeresen találkoztunk velük(egyébként nagyon jó fej szülei vannak)és rengeteg időt töltöttem nála.Ha ezen kívűl van felesége,családja,akkor azt a munkaidejében csinálta,és van hozzá egy másik lakása is:)
45. b8103f009a (válaszként erre: 44. - Kiskornis)
2013. jan. 26. 12:07

Sosem értettem miért alázza sok nő magát feleslegesen, miért okoz magának fájdalmat?

Egy férfi ha szerelmes, és valóban akarja a nőt, akkor mindent megtesz annak érdekében, nem kell futni utána. Gondolkodj már! Miért nem hív magához, miért nem ismered a szüleit, ha komoly kapcsolatot szeretne veled? Sok remek színész házasember van, aki kapható kis kalandokra. De a legtöbb csak úgy és addig, ahogy neki kényelmes, ahogy neki jó. A partnerüket, az ő érzéseit nem nézik. Nem biztos, hogy be kellene érni egy ilyennel, mert mindig több benne a fájdalom, mint amennyi jót ad.

44. kiskornis (válaszként erre: 43. - B8103f009a)
2013. jan. 25. 22:08

Nincs feleség,és nincs család:)Vagy ha van,hát remek színész és bűvész:)

Holnap találkozunk...Bár én kezdeményeztem,most mégis úgy érzem,hogy nem biztos,hogy akarom...Fel fog kavarni.És pocsék ezzel már most szembesülni...

43. b8103f009a (válaszként erre: 37. - Kiskornis)
2013. jan. 24. 19:48
Ez a pasi valószínű nős, családja van. Nekem mindenből ez jön le amit leírtál. Egyébként miért nem látogattad meg? Nem is hívott magához? Szülős ismerkedés volt már? Miért nem hagyod a francba egyébként? Akkor sem állnék szóba egy ilyen pasassal, ha az egyetlen lenne a világon!
42. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 39. - Kiskornis)
2013. jan. 24. 14:59

Ez így rendben van,hogy találkozni akar,ez talán így a legjobb.


Ugyanakkor légy résen és ne hagyd,hogy hetekig várasson evvel a találkozóval...vagy avval,hogy újra jelentkezik!

41. Zizisicc (válaszként erre: 37. - Kiskornis)
2013. jan. 23. 23:17
Szerintem találkozz vele, mert ezt még Te sem zártad le magadban, csak úgy tűnik. Annyit megér a dolog, hogy személyesen megbeszéljétek, nem? Talán kapsz választ a kérdéseidre.
40. acuko (válaszként erre: 39. - Kiskornis)
2013. jan. 23. 22:59
Az biztos. Aludj rá egyet, kettőt. Sok szerencsét kivánok neked! :)
39. kiskornis (válaszként erre: 38. - Acuko)
2013. jan. 23. 22:58
Reményeim végképp nincsenek,főleg azután,hogy döntésre jutottam,hogy én mondom ki,hogy legyen vége...Bár bevallom őszintén,félek egy személyes találkozótól,mert tudom,hogy felkavarna...Még számít nekem...Ezt még emésztenem kell...
38. acuko (válaszként erre: 37. - Kiskornis)
2013. jan. 23. 22:53
Egy személyes találkozást azért mindenképpen megér. Nagy reményeket azért ne fűzz szerintem. :)
37. kiskornis (válaszként erre: 36. - Zizisicc)
2013. jan. 23. 22:51

Hát de jött...ülök felette vagy 10perce és próbálom értelmezni.Nem értem!Megköszönte,hogy ezt megírtam...de ő úgy gondolta,hogy személyesen beszélünk a dolgainkról,ha már ő jobban van,és tud közlekedni a lába miatt.Bocsánatot kért,ha megbántott,nem akarta,úgy érzi félreértettük egymást.Nem akart bántani,és ha így érzek,akkor megérti.De ha mégis úgy érzem,hogy szívesen beszélgetnék erről személyesen,akkor valamelyik este szeretne velem találkozni.

Olvasom,olvasom a mailt,és nem értem.Mármint felfogja az agyam,de az előzetesek fényében nem értem...

36. Zizisicc (válaszként erre: 34. - Kiskornis)
2013. jan. 23. 22:43
Nem jött válasz?
35. acuko (válaszként erre: 34. - Kiskornis)
2013. jan. 23. 22:35
Hát, őszintén sajnálom, hogy igy alakult. Gyanitom, nem ez volt az utolsó ilyen pasi. Sajnos manapság a legtöbben igy viselkednek. Érthetetlen..
34. kiskornis (válaszként erre: 33. - A78c2ff918)
2013. jan. 23. 22:24
Hát...beelőztem.A barátnőim győzködtek,legyek büszke,ésatöbbi,de úgy éreztem,hogy annyit megteszek,amit mástól is elvárnék.Kimondtam.Igaz,csak egy emailt írtam...Mindent megírtam.Hogy nem bírok tovább várni,hogy nem tartom fairnek a viselkedését,és hogy köszönök mindent amit mellette megélhettem.Mert tényleg így érzem.Mocskosul rossz most,de ha arra gondolok,hogy most is tanultam valamit...magamról,másokról...megvédeni magam.És tényleg klassz volt vele,amíg klassz volt...
33. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Kiskornis)
2013. jan. 23. 22:00

Jéééézusom...:(

Részvétem.Én nem tudok semmi okosat hozzátenni.Valószínű egyébként,hogy még egyszer ennyi idő múlva kidob.Kalap-kabát.Vagy beelőzöd...:(

32. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 28. - 3f2a864951)
2013. jan. 23. 18:14

Hogyne lenne! Nem elegánsabb,de nem is ez a téma most és attól,hogy összehasonlítod a nőkkel attól a fórumindítónak nem fáj kevésbé...

Egyszerűen tipikus megoldás...nyilván nőknél is van olyan.De ez nem azt jelenti,hogy mindenkire igaz,csak gyakori.

31. yvone (válaszként erre: 30. - Kiskornis)
2013. jan. 23. 11:45
Sokszor kisem lehet nézni az emberből h mi mindenre képes...Nekem 4 év is kevés ahhoz h kiismerjem a párom. Eggyüttélés, család tervezgetés...és mégis. Amikor kezdtem sejteni a dolgokat, éjszaka felkeltem és megnéztem a telefonját. Nem hiszed el, de nem találtam semmit...Ügyessen csinálta! Egyetlen egy ismerősőm se nézte volna ki belőle és tessék.....megtette! Természetessen magamba mindig azt mondtam, hogy áááá ő ilyet biztos nem tenne velem :) A mai napig nemtudom és nem értem, h miért kaptam ezt, nem érzem úgy hogy kiérdemletem volta valamivel...:S Ha akar valamit majd jelentkezik, ha meg nem (tudom egyszerű mondnai) akkor meg lépj tovább!!!! Én is nehezen nyílok és az tud fájni a legjobban akinek kitudtad nyitni az ajtót....
30. kiskornis (válaszként erre: 27. - Yvone)
2013. jan. 23. 11:26
Nem gondolom,hogy megismerkedett mással...Bár persze igaz,ezt sem gondoltam volna,hogy így lesz.Azt hiszem ez az ami a legjobban zavar.Elég "óvatos" típus vagyok,talán néha túlságosan is...Nehezen nyílok.Aztán mikor azt kezdem érezni,hogy érdemes,mert a másik olyan jeleket ad,akkor szép lassan nyitni kezdem az ajtót.Nem értem,hogy mit néztem be ennyire,hogy úgy éreztem nyitni érdemes...és úgy tűnik,mégse...
29. kiskornis (válaszként erre: 28. - 3f2a864951)
2013. jan. 23. 11:20

Semmiféleképpen nem...

De úgy látszik sokszor nagy az elvárás,ha az ember úgy gondolja,hogy felnőttként viselkedik,akkor a másiktól is szeretné ezt viszontkapni...

28. 3f2a864951 (válaszként erre: 25. - 6dc05f5e13)
2013. jan. 23. 11:03
Ugyan mar! Nincs ilyen. S amikor a kedves holgy sms-ben szakit, az elegansabb?
27. yvone
2013. jan. 22. 22:33

Egyértelműen megismerkedett mással!!!!

Nekem 4 éves kapcsolatom alakult így....:S

Mai napig tagadtja és hazudik, közben már eggyütt él a nővel!!!

Lépj tovább....nem érdemel több törődést, sztem.

26. kiskornis (válaszként erre: 24. - Jstefan)
2013. jan. 22. 20:48
Hát igen...szerencse a szerencsétlenségben:)Már tudok rajta mosolyogni,de egy hete még okozott egy-két álmatlan éjszakát a nemértem és a hogyismerhettemvkitennyirefélre...már ha így van.Nem tudom,hogy megtudom-e valaha...
25. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 1. - Kiskornis)
2013. jan. 22. 19:44
Tipikus pasis eltávozás...
24. jstefan (válaszként erre: 1. - Kiskornis)
2013. jan. 22. 18:34
Szakított veled!!! De ahhoz gyáva volt hogy amikor így döntött nem mondta el őszintén.Hazudhatta volna azt hogy jobbat érdemelsz,és ezért szakít,ha ezt mondta volna erősítette volna az önbizalmadat. A leírásodból úgy tűnik hogy ez a pasi kissé idegbeteg ha az ő lúzersége miatt veled kiabál. Ez így volt jó hogy már az elején érzékeltette veled az összeférhetetlen jellemét!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook