Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Váratlan menstruáció, túl rövid ciklus miatt fórum

Váratlan menstruáció, túl rövid ciklus miatt (beszélgetős fórum)


2010. jan. 29. 10:24
igazából nem vettem észre, hogy stresszesebb lenne az életem, mint azelőtt, de tény és való, hogy talán a hormomnok miatt, meg a napfény hiánya miatt néha hisztis vagyok, de ez is csak olyan "női" hangulatingadozás; a kedélyállapotomon nem vettem észre változást....
2010. jan. 29. 10:21

nem, már 3 éve abbahagytam...

ami furcsa, az az, hogy előtte soha nem volt ilyen, amióta menstruálok...

teljesen érthetetlen...

3. e48ab364a9 (válaszként erre: 1. - Moglie)
2010. jan. 28. 12:59
Előtte szedtél fogamzásgátlót?
2. danama (válaszként erre: 1. - Moglie)
2010. jan. 28. 12:48
stressz miatt esetleg
2010. jan. 28. 12:47

Sziasztok lányok !


Remélem, tud valaki hasznosat mondani egy roppant furcsa hormonális "kuszasággal" kapcsolatban.

Normális hormon eredmények mellett januárban ez a második mentruációs ciklusom.

Ezt megelőzően 40 naposak voltak, sőt, peteérés hiányában vékony méhnyálkahártya mellett volt, hogy fél évig sem jött meg.

Tegnap este voltam dokinál, megnézett UH-n, jó hír: nincs PCOS, nincs gyulladás.

Viszont nem érthető, mitől jött meg még egyszer, egy héttel a petérés után. Először arra gondoltam, hogy elment a baba a vékony nyálkahártya miatt.

Kicsit aggódom,mi okozhatta ezt a 180 fokos fordulatot, esetleg valami megzavarta a hormonokat ?


ha tudtok, segítsetek, nagyon sokat jelentene az is, ha megosztanátok a tapasztalataitokat, ha van.

Előre is köszönöm.

Szép napot kívánok Mindenkinek ! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook